Oldukça Kısa Hikayeler Atölyesi

(Fransuva'nın Ayranı) #402

Kartal abi herhalde işler yoğun.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #403

Ne gibi ?

(Fransuva'nın Ayranı) #404

Bütün yorgunluğunu hikayeye aktarmışsın.:grin:

(Sun Cangur) #405

Günün birinde bir adam varmış.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #406

Aslında gördüğüm bir manzaraydi. Ben her zaman dincim

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #407

And she thought he was so rugged! Poofter!

(I'm not a robot, sir) #408

Adam art arda pek çok “oldukça kısa hikaye” okudu. Okudukça içindeki “çok kısa bir hikaye yazma” isteği büyüdükçe büyüdü. Ne var ki hikayelerini kurgulayacak vakti bile bulamadı. Çünkü okumaya devam ederek kendi hikayesini “oldukça kısa” olmanın sınırına ulaştırmıştı.

(claude pure) #409

Arkamdakinden kaçarken kovaladığımı yakaladım. Ve kaçtığıma yakalandım. Gördüm ki kaçtığım da kovaladığım da birmiş.

(Boş İnsan) #410

Sonunda dünyadaki bütün savaşlar, ırk ve cinsiyet ayrımları, ekonomik krizler, işsizlik ve açlık bitmişti. Dün öldürdüğü en yakın arkadaşının yanında ağlayarak oturuyordu dünyada yaşayan son kişi.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #411

Kıyamet olasılığına karşı kulaklığımı her zaman yanımda taşırım.

( ◉) #412

Dan Brown yeni kitap yazdı sandım bir an.

(Demon King) #413

Karanlık her bastırdığında ruhundaki ışıkla çevresini aydınlatıyordu.

(Boş İnsan) #414

“Yazmak iyi geliyor” diye düşünüp sadece bugün yazdığı onlarca sayfaya baktı. Yarın yine yazması gerektiğine o an karar verdi. Hiçbir şeyin hiçbir şeye iyi geldiği yoktu.

(Fëanor'un oğullarından biri) #415

Sonra o da demiş ki: O palyaço benim.

(Boş İnsan) #416

Öyle ki artık yalnız olmak istediğim için mi yalnızdım, yoksa yalnız olduğum için mi yalnız olmak istiyordum emin değildim. Bildiğim tek bir şey vardı o da etrafımda buna karar verecek kimsenin olmadığı. Ben de kendimi ikiye böldüm.

(fza) #417

Zaman geçirmek için girdiği forumun birinde, uzun zamandır yazmadığı başlığa tıkladı. Atılan mesajlardan biri dikkatini çekti ve acı bir tebessümle kendine kendine düşündü: Son zamanlarda ki ruh halimi daha iyi bir cümle ile özetleyemem sanırım.

(Boş İnsan) #418

“Tabi ki onun evleneceği günün geleceğini biliyordum, bu ne biçim bir soru böyle? Sadece o evlenirken benim daha fazla içkim olur diye hayal ediyordum.” deyip şişenin dibindeki birikintiye gözlerini dikti.

(Abbas Zülfüoğulları) #419

Sen uyanırsın. O uyanmaz.
-----------------
Saatlerdir beni izliyor… Bazen bilgisayar ekranından yansımasını yakalıyorum ama dönmeye cesaret edemiyorum.
----------------
Bir eliyle çığlıklarımı susturup diğeriyle uzun ve iğrenç tırnaklarını göğsüme geçirirken son hatırladığım saatin 12:07’yi göstermesiydi. Nefes nefese kalktığımda sadece bir rüya olduğu için rahatladım ama saatin 12:06 olduğunu fark ettiğimde gardırobumun kapısı gıcırdayarak açıldı.
----------------
Cama tıklama sesiyle uyandım. İlk başta pencereden geldiğini sandım meğer yine aynadan geliyormuş.
----------------
Ormandaki kulübede portreler sadece yıpranmış ve lanetlileri gösterdiği için gözüme uyku girmedi. Artık hiçbir zaman uyuyamıyorum çünkü uyandığımda portreler yoktu, yerinde sadece pencereler vardı.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #420

Aralarında bir satır boşluk bırakırsan çizgili olur.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #421

Nehirin akışıyla hareket etmeyen taş, nehirin akışıyla aşınıp gitti.