Oldukça Kısa Hikayeler Atölyesi

(Axl Rose Fanboyu) #83

Anlatıyorum,
Sabah 08.10’da evden çıkmıştım okula gitmek için. Şuan evdeyim.

(Gizem) #84

“Neden ben zengin başarılı bir iş adamı olamıyorum” diye düşündü.Televizyondaki dizisini izlerken.

(Koala lordu) #85

“size iki haberim var. Kötü haber,öldüm ben.İyi haber,daha iyiyim!”

(Fransuva'nın Ayranı) #86

Bu bir kitapta geçmiyor muydu ?

(Koala lordu) #87

Evet,bulana ödül var

(Sema) #88

Gökyüzü huzursuzdu, huzura boğacak kadar karanlık olan sevdiği gecede. Bir şeyin eksikliği veryansın etti yüreğinde. Baktı,baktı ve baktı; sonra fark ettiği eksikliğin Ay Işığı olduğunu anladı- Mahinur’u , yoldaşı gitmişti-.

(Oneironaut) #89

Bir sokakta ekmeğini yere düşürdüğü için ağlayan bir adam ve düşen ekmeği çekmeye çalışan bir karınca vardı. Bunda yanlış bir şey yoktu.

(Özgür) #90

Son fotoğrafımız burada çekilmişti. Artık yok.

(fza) #91

‘‘Neden yüzündeki tebessüm hiç gitmiyor’’, diye sordu bana.
’‘Seninleyken somurtmak namümkün galiba’’, dedim ona.
’‘Bence fazla büyük konuşma’’, dedi sonra.
’‘Haklı çıktığı için mutlu mudur’’, diye düşünürüm hala.

(Oneironaut) #92

Bir gün bir boz ayı ile bir kutup ayısı öpüşmüşler ve tüm hikaye o zaman başlamış.

(Berk) #93

Böyle genç, böyle şehvetli isteklerle doluyken, neden platonik aşkın aykırı inançlarına bağlı kaldım ki?

(ismini vermek istemeyen keci) #94

but Jesus asked him, “Judas, are you betraying the Son of Man with a kiss?”

(Fransuva'nın Ayranı) #95

Magnus chase

(Koala lordu) #96

:expressionless: apollon’un görevleri’nde Leo söylüyor.

(Sapere Aude!) #97

Hepimiz senelerdir onu bekliyoruz, beklediğimizi bilmesek de. O, sonunda varıyor ama hiçbirimiz onu göremiyoruz. Bedenlerimiz toprağa düşüyor.

(Fransuva'nın Ayranı) #98

Magnus chasede de var

(büşra) #99

“Şiiri seven kadınlar onlar için hiç şiir yazılmayacak olmalarıyla cezalandırılır.” dedi Didem. Maviş Anne üzüldü, ellerine baktı. İki sigaradan birini yaktı.

Bu hikayedeki göndermeyi fark edenler bir el kaldırabilir mi? :cherry_blossom:

(fza) #100

Ben anlamadım sanırım.

(Deniz) #101

Ben şiir seven bir kadın değilim hiç. Tek anlayabildiğim gönderme didemin didem madak olduğu. Didem Madak için hiç şiir yazılmamış olabileceği -en azından yaşarken- Maviş anne de bir şiir kahramanı olabilir :smile:

(Ozan Cem ) #102

Olay yerinde, üzerinde “Aşık olmanın insanı öldürdüğü bir diyarda şekercinin kızıyla göz göze ge…” yazan bir günlük sayfası bulundu.