Once Upon A Time In Hollywood / Tarantino

(Muhsin Bayram) #21

Pitt değil de Tom Cruise kadroya katılabilirmiş.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #22

O da olumlu.

(Mehmet Can) #23

Gaza gelip elini kolunu kestiği içindir. Oscarı da alamadı üstüne.

(Can) #24

(Kürşad the Falcone) #25

Al Pacino’yu alın bu filme. Allah rızası için alın. Çok sıkıldım kendisini son 10-15 yıldır dandik filmlerde görmeye. Hazır Irishman’da da oynarken Al Pacino şov görelim biraz.

(Burak) #26

Hmm :face_with_raised_eyebrow:

Leonardo DiCaprio’yu filmlerde sürekli Leonardo DiCaprio olarak görmekten sıkıldım, amma velakin değişik şeyler de yapabilir. Neticede adamın yeteneğini ancak ahmaklar sorgular, potansiyeli belli. Özellikle şöyle bir sahnede oyunculuğunu görmek isterim;

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #27

Bence mükemmel bir iş çıkarıp yeni oskar adaylığını da bu projeden çıkarabilir.

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #28

Black Hand ve Roosevelt’in biopici var zaten

(Can) #29

Ne kadar güzel film/dizi varsa 2019 yılında. Ölmeden izleyebiliriz inşallah :sweat_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #30

(Kürşad the Falcone) #31

Biraz karışık ama Charles Manson değil.

(Ertunç Doğan) #32

Bu film Charles Manson’ı bana kalırsa bir cameo olarak vericek. Asıl olayın o olucağını düşünmüyorum umarım yanılıyorumdur çünkü Tarantino’nun gerçek olaylardan uyarladığı bir filmin nasıl olduğunu merak ediyorum.

(Kürşad the Falcone) #33

Havar dostlar havar! Filmin ismi konmuş; Once Upon A Time In Hollywood.

@SvartirSandar başlığa bir el atsak.

Sinema Salonu :popcorn:
(Salih Alp Gökçek ) #34

Tarantino’nun başı çok ağrıyacak gibi duruyor. Roman Polanski olayından sonra çok ciddi bir kitleyi karşısına aldı. Belki oyuncular projeden ayrılabilir diyordum ama öyle olmadı. Umarım güzel bir film olur, kariyerinin yaptığı açıklamalarla sönmesini istemem.

(Kürşad the Falcone) #35

Ben de çok hassas bir konuyu işleyeceği için endişeliydim, bu son olaylardan sonra iyice tedirginim. Muhtemelen çekim süreci de biraz sancılı geçecek. Filmin Sharon Tate olayı değil de genel olarak o dönemi anlatacak olması beni bir çıt rahatlattı ama, umarım Tarantino bir karalama kampanyasına maruz kalmaz.

(İbrahim Kaya) #36

Yalnız rolü kabul ettiği takdirde Margot Robbie harika bir “Sharon Tate” olabilir.

(Salih Alp Gökçek ) #38

Arkadaşlar özür dilerim, henüz bir netlik yok, olduğunda tekrar paylaşırım.

(Berkay Küçük) #39

(Ertunç Doğan) #40

Pulp fiction’a yakın olucağa pek inanmadım ama büyük umutlarla bekliyorum.

(Salih Alp Gökçek ) #41