Once Upon A Time In Hollywood / Tarantino

(Kaan ) #42

Çok güzel bir film olacak, hissediyorum. Umarım SJW’ler sorun çıkarmaz ve Quentin istediği şeyi çıkarabilir.

(Kürşad the Falcone) #43

Uzatmayıp Sam Jackson’ı da açıklasalar artık.
Bu arada Imdb’de Kurt Russel, Tim Rooth, Zoe Bell ve Michael Madsen’da görünüyor.

Yeni TARANTINO Filminin Kadrosu Genişledi: Efsaneler Ve Tanıdık İsimler!
(Umur) #44

Şuan kadro bayağı iyi, bunun üstüne Pacino da kesinleşirse film oyunculuk manasında ayrı bir seviyede olur. Çok güzel şeyler bekliyorum. Hadi bakalım.

(Salih Alp Gökçek ) #45

Klasik:

(Kid A) #46

Tarantino yönetmenliği bırakır Richardson’ı hayatta bırakmaz. :smile:

Şöyle birbirleriyle özdeşleşen isimlerin yapımlarını izlemek ayrıca hoşuma gidiyor.

(İbrahim Kaya) #47

Demişken Samuel L. Jackson henüz cast edilmedi bildiğim kadarıyla.

(Emre) #48

Al Pacino’da katıldı kadroya. Kadroya bak be, bu film nasıl beklenir şimdi var ya, üf.

(Mert Özden) #49

Filmin isminin neden ‘‘Once Upon a Time in Hollywood’’ olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum.

(Witch-Dentist of Muhit) #50

Aaaaaabi kadroya bak! Aman Allah’ım, en son Inception’da falan bu kadar heyecanlanmıştım. Gerçekten çok güzel duruyor kadro.

(Kerem) #51

Ilk table read yapılmış

(Kürşad the Falcone) #52

Al Pacino’yu 2019’da bir Tarantino filminde ve bir Scorsese filminde göreceğiz. Reis 80’ine yaklaşırken come-back yaptı.

(Kid A) #53

Nerede kalmıştık… @AlPacino

Samuel Jackson nerde kaldı bu arada ya_?

(Kürşad the Falcone) #54

Sam Jackson’ın 2019 için oynadığı 3 filmi var şimdiden. Takvimi uymuyor olabilir. Belki dış ses olarak katılır.

(ahmet kara) #55

Kötü Haberr

(Mert Özden) #56

Yemliyorlar. Sakin olun. Reservoir Dogs hariç tüm filmlerde Jackson vardı. Bunda da olacaktır. Kendisi veya dış ses olarak.

(ahmet kara) #57

(Hakan) #58

(Burak) #59

Brad Pitt burada Robert Redford’ın gençliği gibi duruyor, bu tarz bir rolünün olması muhtemel diye düşünüyorum. Filmin ismi boşuna Once Upon a Time in Hollywood olarak belirlenmedi bence.

(Kürşad the Falcone) #60

Tarantino’nun en büyük kadrolu filmi heralde.

(Burak) #61

IMDB’de Cliff Booth yazıyor rolü için ama bildiğin Robert Redford lan bu. Bizi mi kekliyorsun Tarantino kimin adamısın?