Oscar Lokali

(Berk Kaynak) #604

Coco oldukça güzel bir animasyon ama Loving Vincent gibi devrimsel nitelikte bir işin almasını isterdim. Farklı ve yaratıcı tatlara hakkının verilmesi gerekiyor artık.

(Ertunç Doğan) #605

Hayır Latin Amerika yı bana kalırsa kötü ele aldı.(Görsel kültür açısından iyi) Çünkü senaryo gereği olsada Meksika’daki aile müziğe yasak getirmez. Çünkü müzik Latin Amerika nın damarlarında akıyor. Çocuk ailesini unutmak istemiyor sadece müzik yapıp ailesinin buna destek vermesini istiyor fakat sonda çocuğun dünyaya açılması ailesinden uzaklaşmak anlamına gelmiyor(ki sadece bir yarışmaya katılmak istiyor.) fakat yazar kadrosu öyle düşünmemizi istiyor. Onun dışındaki alt hikaye ise her zamanki Pixar aile hikayesi her zamanki olan hikaye

(Berkay Küçük) #606

Blade Runner be sonunda be
Tom seni alnından öpmek istiyorum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #607

Blade Runner yaktık meşaleleri geliyoruz.

(Salih Alp Gökçek ) #608

Kurgu ödülü Dunkirk’e verilecek birazdan.

(Berkay Küçük) #609

Ben kültürlerinde var olan bir sey olarak okudum. Bu yüzden müziğe yasak getirmelerinde bir sıkıntı görmemiştim. Biraz daha kurcalamam lazım belki de.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #610

Oscar yüzünden kendimden utandım. Teşekkürler akademi.

(Ertunç Doğan) #611

Yani biz böyle ikram yapılacak bir salona bile giremeyeceğiz.

(Salih Alp Gökçek ) #612

Adam bir anda tüm dünyada meşhur oldu.

( ◉) #613

İnsanların suratına sosisli fırlatan bir Gal Gadot görüyoruz…

([Godwoken]) #614

Bu kadar “saygı” gösterilen bir akademiye Sosisli fırlatmak hiç yakışmadı. Hele Gal Gadot’a.

Can Türkdoğan’a katılıyorum. Kalitesiz bir reality show.

(Salih Alp Gökçek ) #615

Aslında çoğu kişi ciddiye almıyor bence, sadece vakit geçirmek için takip edilen bir organizasyon benim için, çok abes gelmiyor bana bu durumlar.

(Ertunç Doğan) #616

Şu ödülleri verinde sizde rahatlayın bizde sıktınız bizi sıktınız.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #617

(Ertunç Doğan) #618

Jimmy Kimmel berbatsın berbat!!!
Bu kadar kötü sunum görmedim ben, ben sunsam 1000 kat daha iyi sunardım.

(Salih Alp Gökçek ) #619

Jordan Peele ilk adaylığıyla beraber ilk ödülünü de alacak sanırım.

(Salih Alp Gökçek ) #620

İlginç değil mi? Sinema sanatının değerlendirildiği bir törenin %70’i sinema dışındaki konulardan oluşuyor.

(Kerem) #621

Ana dalları verin de gidelim sıktı artık

(Berkay Küçük) #622

Call Me By Your Name’e sevindim. Boş geçmediler.

(Salih Alp Gökçek ) #623

Ciddi anlamda şu ana kadar izlediğim en tatsız ve zevksiz tören.