Oscar Lokali

(Salih Alp Gökçek ) #664

Çok iyi :sweat_smile:

(Kid A) #665

NE OLUR, LÜTFEN DANIEL DAY-LEWIS. LÜTFEN.

(anon17803553) #666

Del Toro abim yürü git ya, duygulu duygulu konuşma yaptı bir de. Çektiğin dandik filmle Oscar alacağından şüphen mi vardı?

(Ertunç Doğan) #667

3 Oscarı var yapmayın

(Berkay Küçük) #668

Mystery Of Love gönlümde Drive It Like You Stole It in oturduğu en hakkı yenen film müziği tahtına ortak oldu.
Teşekkürler Akamedi

(Salih Alp Gökçek ) #669

Hadi bakalım kaldı film.

(Ertunç Doğan) #670

Oldman aldı Oldman çünkü biyografi biyografi

(Kid A) #671

Akademi’den birgün birisi 4 Oscar alacaksa o isim kesinlikle DDL olmalıydı.

(elif) #672

Daniel Day-Lewis veya Timothee Chalamet’nin almasını istiyordum o da olmadı. Yeter.

(Berk Kaynak) #673

Ah be Daniel Day Lewis. Canın sağ olsun.

(Ertunç Doğan) #674

Zaten en fazla Oscar alan erkek Streep ile aynı Oscar sayısına sahip

(Salih Alp Gökçek ) #676

Aslında en iyi 3 erkek oyuncu Oscar’ı olan tek aktör. Yoksa Jack Nicholson’ın da 3 Oscar’ı var.

(Berkay Küçük) #677

Daniel Day-Lewis ve Timothee Chalamet için bir dakikalık saygı duruşu

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #678

Hehehe Del Toro BEY diyeceksiniz.

(anon17803553) #679

Hala günü kurtarabiliriz. Ya Three Billboards ya da Dunkirk almalı en iyi film Oscar’ını.

Aslında olacak olan:

Shape of Water geceyi bir ödülle daha bitirdi.

(Berk Kaynak) #680

Oscar’ın bu kadar tahmin edilebilir olması programı iyice can sıkıcı yapıyor. Filmlerin yarısını anca izlemişimdir ancak internette 10 dakika gezinmeyle kimin kazanacağını çok rahat tahmin edebiliyorum. Zaten artık neye ödül verdikleri çok belli bir sistematik içinde işliyor. Tek heyecan ümidim Best Picture’ın Dunkirk’e gitmesi ama o de olmayacak sanırım.

(elif) #681

Artık tek isteğim Frances McDormand’a ödül vermeleri, bunu da Sally Hawkins’e verirlerse pes artık.

(Berkay Küçük) #682

Margot’a verseler ne ters köşe olurdu be.

(Muhsin Bayram) #684

Sally Hawkins’ten ne istiyorsunuz vicdansızlar dünyanın en şeker insanı kendisi.

(elif) #685

Sally Hawkins’i beğendim ama Frances McDormand’ın birkaç tık daha iyi olduğunu düşünüyorum ve Shape of Water bu kadar Oscar almışken en azından Best Actress’in hak ettiği kişiye -bana göre- gitmesini istiyorum.