Oscar Lokali

(Ertunç Doğan) #686

Frances McDormand ın gözünde içindeki üzüntüyü görüyorum ve onun başarısını takdir ediyorum.

([Godwoken]) #687

McDormand :ok_hand:

Film ödülü 3Billboards’a gider gibi.

(Salih Alp Gökçek ) #688

Frances McDormand çok sağlıklı gelmiyor bana.

(Ertunç Doğan) #689

Biraz unhealthy olsa da en iyi konuşmayı yaptı.

(anon17803553) #690

Hahaha McDormand reis yürü be.

(elif) #691

Bu gece Roger Deakins’ten sonra Frances McDormand Oscar almasına en sevindiğim kişi oldu.

*screams on the inside

(Kid A) #692

Yalnız Jennifer Lawrence’ın üzerindeki negatif enerjiyi nasıl nötrleriz diye düşünüp Jodie Foster’ı yanına eküri olarak vermişler.

(Salih Alp Gökçek ) #693

Olabilir tabi ama o gülüş şekli filan çok sağlıklı gelmedi bana. (Beğeni hakkım bitti)

(Berkay Küçük) #694

Yanlış yıl be Margot’um
Ödülün McDormand’a gitmesine baya sevindim. Kadın filmi öyle bir oyuncu kadrosununda üzerine çıktı ve taşıdı ödülü sonuna kadar haketti.

(Salih Alp Gökçek ) #695

Efsane ikili geldi bakalım :sweat_smile:

([Godwoken]) #697

Bir skandal daha istiyorum.

(Iron Man) #698

Günaydın herkese.

Yönetmen ödülünün Del Toro’ya gideceği netti zaten. Film diğerlerine nazaran kötü olsa da bu belliydi. Pta veya Nolan alsın isterdim.

En iyi erkek oyuncu için DDL istemek biraz boş umuttu. Kapı gibi Gary Oldman duruyordu orada. Oynadığı rol tam Oscarlık roldü.

McDormand aldığı için mutluyum. Bu kadın da almasa severler böyle Oscar’ı.

Filmi Three Bilboards almasa da severler böyle Oscar’ı. Net hak etti o film.

(Salih Alp Gökçek ) #699

Allah cezanızı vermesin, görüntüyü kestiler.

(Salih Alp Gökçek ) #700

Net hak etti diyemeyiz, bence üçüncü hak edendi ama alacak olan da o muhtemelen.

(Kid A) #701

Biraz geç olacak ama uyuyakalmışım. Yazmadan edemeyeceğim.

HAKETTİN DEDEM. Çok sevindim.

(Ertunç Doğan) #702

9 aday fazla

(Salih Alp Gökçek ) #703

:man_facepalming:t2::man_facepalming:t2::man_facepalming:t2::man_facepalming:t2::scream::scream::scream::scream::scream::scream: Hiçbir şey diyemiyorum, yazık. Hep ırkçılık davaları yaktı başını Three Billboards’un.

(Ertunç Doğan) #705

SoW!!! Akademi senin ben…:scream::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:

(Berkay Küçük) #706

Metrobüste çekmiyor kim kazandı ?

([Godwoken]) #707

Resmen harcadılar.

Teselli ödülü gibi oldu.