Oscar Lokali

(Muhsin Bayram) #708

Ahahaha. Yürü be Totoro-san!

(Salih Alp Gökçek ) #709

The Shape of Water kazandı.

(Ertunç Doğan) #710

Shape of Water :face_with_symbols_over_mouth:

(anon17803553) #711

No there was a mistake. Three Billboards, you guys won best picture… Hopefully

(Berkay Küçük) #712

Nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Three Billboard gönlümün kazananısın.

(Salih Alp Gökçek ) #713

Bu adama El Labirento Del Fauno ile değil de bu filmle ödül verdiler, helal olsun.

(K) #714

Kötü oldu ya, Three Billboards çok daha iyi bir filmdi ve hakediyordu sonuna kadar bence.

([Godwoken]) #715

Dunkirk alsa daha az üzülürdüm.

(Salih Alp Gökçek ) #716

(Ertunç Doğan) #717

Evet Oscar artık Golden Globe ve Emmy den daha boktan bir ödül töreni oldu.

(İsmail Deniz Demirkan) #718

Warren Beauty ‘‘Shape of Water’’ diyince birkaç saniye anlamsızca ekrana bakakaldım, Allah affetsin ne diyelim.

(Ertunç Doğan) #719

Spielberg’ün hali=ben temsili

(Kyle Reese) #720

Ah yine karışmış olsa keşke de Three Billboards alsa hemen ödülünü

(anon17803553) #721

Siz onca emekle kaliteli bir film çekiyorsunuz ama sonra biri saçma sapan bir film çekerek tüm ödülleri topluyor, küfür gibi.

(Iron Man) #723

Yok daha neler be. Lan bu Shape of Water filminde herkesin görüp benim göremediğim ne var? Buna en iyi film vermek nedir? Hakkını yediler Three Bilboards filminin

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #724

Nası tutturdun lan.Maç söyle bize de bari.

([Godwoken]) #725

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #726

Vaziyet alın ortalık karışacak bu arada.Şimdiden internette çıkacak tartışmaları görebiliyorum.

(Salih Alp Gökçek ) #727

Yalnız Three Billboards bu kadar büyük adaydı, sadece iki oyuncu Oscar’ı aldı, tuhaf.

(evethearteyes) #728

PTA ve Nolan’ın hakları fena yendi. Allah belanı versin şişman, daha da bir şey demiyorum sana.