Parks and Recreation

(Aysu Altaş) #1

Komedi serilerine olan önyargımı yıkan yapımlardan biri daha. Pawnee'nin Park ve Bahçeler Müdürlüğü‘nden 'Leslie Knope' ana karakter olarak görünse de dizide neredeyse herkes başrol. Pek çok komedi gibi ilk sezondan karar vermeyin derim ve İZLEYİN derim.

NOT: The Office seven bunu da sever ^^

(nam-ı diğer) #2

Chris Pratt'e olan mancrush'ımız adam kaslanınca olmadı ulan, biz onu şişmanken de sevdik.
Şaka bir yana ilk sezonun başları biraz sıksa da kopup gidiyor sonradan dizi, bağımlılık yapıyor.
Bunu izleyip Aziz'i çok sevdiğine karar veren olursa da şuraya bekleriz ; Master of None

(Aysu Altaş) #3

Master of None'yi ilk kez duydum, hemen başlamalıyım.

(Anıl Arabacı) #4

çok ama çok iyi bir komedi dizisi mutlaka izleyin

(Mustafa Fehmi Özdemir) #5

komedi namına izlediğim en iyi 3 dizi arasında kolaylıkla yer bulur. Diziyi geçen ay bitirdim ve son sezonu izlemeye kıyamadım resmen bitmesin diye.

(Greymane) #6

Birkaç sene sonrasına geldikleri noktadan sonrasını izleyemedim ben, araya bir şeyler girdi, kaldı öyle.

(Aysu Altaş) #7

master of none'yi sevmedim. başarısız değil ama yaratıcı da değil. dümdüz. aziz'den çok daha fazlasını beklerdim.

(nam-ı diğer) #8

Hadi ya, tüh. Başta bana da sıkıcı gelmişti ama Aziz'in olayı, tarzı bu yani, stand upları falan da böyle genelde, alıştım o yüzden :smiley:

(Aysu Altaş) #9

Louie'ye başlıyorum, dur bakalım beğenirsem tavsiye edeceğim^^ :tv:

(nam-ı diğer) #10

Ben Louie'ye de hastayım. Louis C.K en sevdiğim komedyendir. Umarım seversin onu :smiley: Bu arada Stand-Up'larını şiddetle tavsiye ederim C.K.'in. Çok komik bir adam bence :smiley:

(Aysu Altaş) #11

O zaman sen Jerry Seinfeld'i de biliyorsundur. E her şeyi biliyorsun. Ben defolup gideyim bu konudan :mask:

(nam-ı diğer) #12

Hahah :smiley: Seinfeld'i de en az 5 kere falan bitrirmişimdir baştan sona :smiley: CD'leri duruyor hatta, tee zamanında internet cafe'ye indirtip CD'ye çektirtmiştim :smiley:

(Aysu Altaş) #13

konuyu mahvettim ama söylemek istiyorum i'm Cosmo Kramer, THE ASSMAN:D

(nam-ı diğer) #14

haha :smiley: Yo-Yo-Ma!

(Ben) #15

6 sene, 7 sezon sürmüş diziyi 2 haftada bitirdiğim için, karakterlere aşırı bağlanmaktan şu an yoksunluğunu çekiyorum resmen. yere yatıp tavana bakarak ayaklarımı yere vura vura GAAAAAAAAAA diye bağırmak istiyorum. normalde ne yapıyodum unuttum çünkü.

(Aysu Altaş) #16

çok iyi. harikasın valla:D

(Ben) #17

sevdiğim için bu kadar çabuk tüketmek ayıp oldu gibi de bi yandan, engel olamadım kendime :frowning: :smiley: keşke yayınlanırken bilseydim.
ama yeniden izlenir. önce biraz unutmak lazım.
hele leslie'nin ron'un ofisi için yaptırdığı kumandalı kapılar gülmekten tıkanıp kıvrandırmıştı. asdasff bu nasıl unutulacaksa artık

(Helin Yeşim) #18

Hayatımda izlediğim en iyi komedi dizilerinden birisi. Her karakter kendini ayrı sevdiriyor, ''en sevdiğin karakter?'' sorusuna kesin bir cevap veremiyorsunuz. En sevdiğim şeylerden birisi de dizinin Chris Pratt'in Guardians of the Galaxy'deki çekici minnoş haline gelmeden önceki pofidik minnoş halini bize sunması :sweat_smile: Şiddetle tavsiye ediyorum, diğer komedi dizilerinden çok farklı ve bu durum ilk başlarda sıkıcı gelse de sonradan sizi kendine bağlıyor. İzleyin arkadaşlar, izleyin.

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #19

İlk sezonunu izledim. Tam sevdiğim tarzda mizah. Ofis'in bir iki tık altı şimdilik. Fakat Ofis gibi gittikçe çok güzelleşeceğine inanıyorum. Gülme efekti olmaması +1 puan zaten. Ve son olarak favori karakterime karar veremiyorum. Ofis de böyleydi, her karakterin ayrı bir güzelliği var.

Rashida Jones <3

(Helin Yeşim) #20

Gülme efekti olmaması dizi hakkında en sevdiğim şeylerden biri :smile: