Peaky Blinders

(Arda ) #23

Dizinin simdi ilk sezonunu bitirdim ve muhteşemmiş abi ya. Daha da iyilesecek gibi. Pek adini duymadigima cok sasirdim simdiye kadar. Hatta dizinin yorumlari veya bu konu haricinde Peaky Blinders konusan adam gormedim. Dizi dev underrated, umarim milyonlar bunu izleme keyfine erisir.

(Ahyoka) #24

Üçüncü sezonu izliyorum şu an gerçekten çok başarılı bir dizi bence arctic monkeys grubunun şarkıları çalmaya başlayınca çok mutlu oldum bu dönem dizisinde günümüz müziklerinin olması çok iyi olmuş ayrıca cillian murphy de bayağı iyi bir oyunculuk sergiliyor da ben bi türlü başroldeki kıza ısınamadım karakter güzel de oyuncuya ısınamadım neyse dizi güzel de çok uzun sürmez bu gidişle... Çünkü Thomas abimiz içkiden sigaradan başka ağzına bişey koymuyor şu adama bi yemek yedirin. Adam koskoca mafya ama ölümü silahlardan değil içkiden olacak genç yaşta ölecek diye üzülüyorum :confounded:

(Arda ) #25

Ikiyi bitirmek uzereyim.

Grace'le falan bulustular. Burun olayindan nefret ettim ya eski hali yok kadinin şu an gozumde. Umarim Tommy'nin bir planinin parcasidir da gormeyiz Grace'i. Pek sevmiyordum ilk sezonda da zaten. Ama oyuncunun burnunu yaptirdigini gorunce eski halini aradim.
Ah oyuncu ah. Diziye baslamadan once yaptirsaydin ya... 'Cok degismissin' falan tarzi bir şaka gectiyse, kacirdiysam affederim diziyi ama iyi bir donem dizisinde burnu degisen basrol ne kadar normal bilmiyorum. Sonradan bu duruma selam caktilarsa falan halla affetme sansim var.
Cunku dizi cok iyi gidiyor. Bu kadar az kisi konusmasina çok saşiriyorum.

(Ahyoka) #26

Burun konusuna katılıyorum kızı gördüğüm an oldu mu bu şimdi dedim keşke yaptırmasaymış burnunu eski hali bi hava katıyordu ve kötü de durmuyordu

(*) #27

PEEAKY FOOKİN BLİNDERSS!! İlk başlarda thommasın müthiş bir suç zekası olduğunu düşündürdü dizi bana fakat aslında gördümki kafası çalışan ve şanslı bir çingeneden daha fazlası değilmiş. Genelde herkesin ağzına baktığı karakterler Her şeye hakim olur yada planları hep tıkırında gider. Bunun tam tersi olması benim hoşuma gidiyor açıkçası. Siz ne düşünüyorsunuz

(tulpar) #28

Başlamayı düşünüyorum bu seriye...

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #29

Yeni sezonda Adrien Brody'nin karakterinden.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #30

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #31

Hehe

(Ertunç Doğan) #32

Bu dizi kakkında tek diyeceğim steven knight ın müthiş eseri

(Duncan Idaho ) #33

Sayesinde iddiaya girip 50 tl kazandıran dizi. Sanayi devrimini İngiltere’nin dumanlı sokaklarında iyice hissediyosunuz. Dizide yozlaşmış karakterler tek tek incelenesi.

(tulpar) #34

Önceden neden izlemedim bu diziyi bende anlamadım. Neredeyse bir başyapıt… İzleyin, izlettirin…

Edit: 3 günde 1 sezon bitirdim o derece iyi yani.

(Some men just want to watch the world burn) #35

Halen başlamadı mı gönlümün efendisi :disappointed :persevere:

(Deus Meus) #36

Dizinin ilk sezonunu yeni bitirdim. Muazzam bir diziymiş cidden ya. Bu kadar underrated kalması şaşırttı. Atmosferine bayıldım.

Açılış müziği de çok iyi.

(tulpar) #37

Yalnız müziğin bu diziyle keşfedilmesi benim açımdan üzücü bir durum… Neyse efenim insanlar dizinin oluşturduğu müzik zannetmesinler.

Sanırım 1994(öyleymiş) çıkışlı bir albüm. Let İn Love albümü. Klibi de burada:

(Rurouni Kereviz) #38

Öyle deme hocam dizi olmasaydı belki de biz bu müzikten bihaber kalacaktık.

(tulpar) #39

Maalesef öyle olacaktı :frowning:

(H. Yakup) #40

Kaliteli olması bir yana ne hikmetse on dakika izlediğim an beni hemen uyutmasıyla aklımda kaldı. Yok arkadaş olmuyor kaç kere başladıysam anında uykuya dalıyorum.

(elif) #41

İlk bölümü izlerken ben de sürekli dakikaya bakmıştım ama dizi gittikçe güzelleşiyor ve sezon finalleri genelde sezondaki en iyi bölümler oluyor.

(Rurouni Kereviz) #42

Sezon finali demişken ikinci sezonun finali neydi öyle ya.