Pokemon GO!

(He served well) #1

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Artık Sokak Aralarında Pokemon Avlayacaksınız, Buyurun, POKEMON GO Duyuruldu
(Kaan Koca) #2

Oha eğer hakkatten eğer böyle dışarda falan yakalayıp böyle savaşıyorsak cidden oha

(Col Serra) #3

Tanıtım gerçekten çok güzel olmuş, Normalde pokemondan nefret ederim, bir şans veresim geldi.

(Berk Kaynak) #4

Baya bir heyecanlandım ya.Umarım güzel bir şey olur.Hasret kalmışım Pokemon'a.

(He served well) #5

(Emre Türk) #6

Gerçek dünyada elimde telefonla pokemon arayacaksam fena. Herkes beni deli sanacak frowning

(Doğuş) #7

öeeeeh tanıtım çok iyi

(Ercan Berber) #8

WindowsPhone a gelmezse çok pis dalarım ben bunlara.

(İsmail Yıldız) #9

Artırılmış gerçeklik yaygınlaşamadı ne yazık ki ülkemizde, cok iyi seyler var smile

(Uğur Can Aksu) #10

Kalabalıkta Mew görüp o heyecanla elinizi sallarsanız, esnafın "dövülebilen İrlandalısı" olabilirsiniz smile

(katolikpiyanist) #11

Bi çocuk pikaçuyu yakalayacağım diye yüksek bi yerden atlamaz yine umarım

(Emre Sakin) #12

mahalle arasında hangi pokemon olackak abi bunlar dağda bayırda çarlizart yakalıyor topkapı suruna tinerci yanına hiç gitmem pokemon için mahallede bi miyav çıksa kafi şimdilik avcılar sahilde de bi skörtıl yakaladık mı bereket versin

(Jesse Pinkman) #13

Bide Globaldır umarım ki. Hani sadece belli şehirlerde yoktur. Yalova-Edirnede oturuyorum abi. Şimdi sadece Istanbulda olursa kötü olur.

(Burak) #14

Tek hedefim tüm pinsirleri yakalayıp sadece üzerimde bir tane bırakıp legend pinsir yapmak. 9Gag'de zamanında vardı böyle bir şey o zamdan beri aklımda kaldı.

(biraz ekşın) #15

Oyunla ilgili aklımda bir sürü soru işareti var.Sizlerle de paylaşmak istedim.Öncelikle Nintendo'yu tebrik ediyorum uzun zamandır yaptığı en akıllı seçimdi Pokemon Go oyununu yapmak.Altından kalkabilecek mi orası muamma.Bir kere fragman çok güzel ve bir sürü şey vaat ediyor.Pek hayale kapılmayacağım(kapıldı)ama fragmandaki kadar mütüş olmayacaktır herşey.Bir kere Pokemonları doğal ortamlarında mı bulabileceğiz sadece?Yanı bir Balbazar'ı bizim evin banyosunda bulabilir miyim?Oyun ücretsiz bir kere ama tabii ki para yatıracağımız şeyler olacaktır.En basitinden Pokemonları çekmek için bal almamız gerekecektir.Oyunun ücretsiz olması ekstraların fiyatını etkiler mi?Pokemonlarımızı iyileştirebilmek için Pokemon mağazalrı açılacakmış.Türkiyeye açarlar mı?En önemlisi sizce oyun Türkiye de gelişme kaydedebilir mi?Yanı mesela ben bu oyunu oynayabilmek için telefonunu değiştireceğim. Benim gibi düşünen kaç kişi vardır ki?Ben yine çok konuştum ama hep merak ettiğimden yani..

(Emirhan) #16

Sırf bu oyun için internet paketi yapıcam. Beleş wifi aramaya son. Kalabalık mekanlarda rare pokemonlar spawn olacakmış bazı günlerde. Taksim meydanında yüzlerce kişinin Mewto yakalamaya çalıştığını düşünsenize :smile:

(He served well) #17

(Mert) #19

Okyanuslarda falan rare pokemonlar olacağı söyleniyor. Yahu pokemon yüzünden çıkan olayları herkes bilir. Bu derece sözde gerçek yapmak zorunda mısınız? Neyse benim için sıkıntı yok laptoptan fakeler bulurum ban yemezsek :smiley:

(Emirhan) #20

Ağrı dağın eteğinde Onix yakalıycaz

(biraz ekşın) #21

Galiba ben Pokemon için bacak kırmakla kalmayacağım Charmander falan derken yakarım kendimi :smile: