Pokemon GO!

(Xάος) #1716

İstiyorum istiyorum bana ne bana ne :imp:

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #1717

Söylenenler burda mı? :smirk_cat: .

(Çağlayan) #1718

Pokemon GO players be like

(mahallenizin trainerı) #1719

Yeni sistem bu muymuş?

(Çağlayan) #1720

(Xάος) #1721

Resmi birşey yok. İnternette buldum.

(Eleadora) #1722

(Tsuchigumo) #1723

Misty

Blue Team

Team Mystic

Misty

Mystic

OH.... Shit(!)...

(Fingolfin) #1724

orda dur, orda dur, ordur, odur, hodur, hodor

(Doğan) #1725

Pokémon GO 0.33.0 Güncellemesinin Detayları

• Belirli bir hızın üzerine çıktığınızda ekranda bir uyarı görünecek ve kendinizin sürücü olmadığını belirtmek durumunda kalacaksınız.
  • Curveball atarken yaşanan sıkıntılar düzeltildi.
  • Bot kullanan oyuncular yüzünden kaldırılan "Great", "Nice", "Excellent" XP bonusları geri döndü.
  • Yanlış gösterilen madalya ikonları düzeltildi.
  • Bir kereye mahsus olmak üzere nick değiştirme hakkı tanındı.
  • Bozuk olan "Battery-Saver" özelliği iOS'a tekrar eklendi.
  • Takım liderleri Candela, Blanche ve Spark'ın görselleri eklendi.
  • Şu an için değişik varyasyonları denenen "nearby" özelliğinin, şimdilik bir başka şekli eklendi.
  • Çeşitli metin düzeltmeleri yapıldı.

(Zalet Nenci) #1726

Tabi yeni tracking sisteminin ne olduğunu söylememişsin, ben söyleyeyim. Sadece pokestoptaki pokemonları gösteriyor. Böyle pokemonun yanına pokestopun resmini koymuşlar.

Edit: Bu söylediğim türü San Francisco'da var şimdilik. Ama temiz çünkü pokemonun nerede olduğunu direk gösteriyor, şu anki sistem ise inanılmaz dandik, sadece oyunda biri pokemonla karşılaşmışsa 100 metre içerisinde sana haber veriyor. Pokevision'a izin verseniz yeterdi.

(Doğan) #1727

X bir oyun içi cash, gold vb satış yapan siteden..

(Bat of Gotham or Muhit) #1728

Geçn yirmi level oldum,olmaz olaydım.Her pokemon kaçar mı arkadaş.Hayır bir de ultra ball harcıyorum Pidgey'e,Rattata'ya.Level 19 iken normal topla 1000 cp'lik pokemon yakalayabiliyordum ya.

(mahallenizin trainerı) #1729

Hack yapmak istemiyor musunuz? Botu bulamadınız mı? Üzülmeyin! Biz sizin için bulduk ve kastık. Ve beleşten otomatiğe bağlayıp kastığımız hesaplar için sizden 80 tl alıyoruz. O da bilgisayar açıkken harcanan elektrik parası!

(tlgpnr) #1730

Paylaşıldı mı takip edemedim ama Android için son güncelleme: apk download

nearby'nin yerine sightings diye böyle bir şey peydah olmuş. Kızıltoprak biraz çorak olduğu için civarda pek pokemon yok şu an. Arkadaki çalılar mesafeye göre flan azalıp çoğalıyordur belki.

Bu arada 21lvl oldum ve götü boklu zubat'ı bile 5-6 kere toptan çıktıktan sonra yakalayabiliyorum. 300 küsür cp'lik Bulbasaur'u 15 yakalamadan sonra pes ederek saldım.

Oyunu gerçekten çok sıkıcı hale getiriyor bu durum. Artık yakalanacak pokemonla savaşma, yorma, uyutma vb atraksyonlar getirseler de böyle keko gibi 50 tane top atıp elimizden kaçırmasak.

edit: sightings ile ilgili gerekli açıklama yapılmış.

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #1731

Bu oyun savaş olmaması üzerine kurulmuş. Ana seri oyunlarını istediğiniz kadar savaş atraksiyonu yaşamak için kullanabüilirsiniz.

(Doğan) #1732

Hilenin geldiği son nokta. İstediğin pokemonu seç, o an dünya üzerinde neredeyse kordinatı gir ve gotta catch'em all.

(JR) #1733

Oyun baya can sıkıcı oldu. Fakegps le oynayanlar yerine döndü oyun. Ve umarım sırf kendiniz oyunun içinde olduğunuz için orada eğleniyorsunuzdur. Thanks for crab!

(Xάος) #1734

Fake gps de yine emek var. Bi üstündeki posta baksana :smiley: gps çiler sadece yürümüyor botcular resmen oynamıyor bot oynuyor :slight_smile:

(Xάος) #1735