Pokemon GO!

(Cem Mert Gür) #1736

Oyun iyice pokestop yanında oynanır olmuş. 5km yol yürüyorum, pokestop yoksa pokemon yok. Pokestop'a gelince 5 tane birden çıkıyor. Eski 3 ayaklı nearby sistemi iyiydi güzeldi. Bu yeni sistem cok gereksiz, hangi pokestop'a gideceğini gösterecek sadece.

Ayrıca son güncelleme ile en dandik pokemona (cp 50 flan) deli top harcıyoruz...

(Zalet Nenci) #1737

30 leveli geçtim 2-3 gün önce. En iyi pokemonum da 96 küsür iv'li full cp bastığım Snorlax. Bir ara fotoğrafları atarım yine buraya.

(Greymane) #1738

iOS'a hipstore'la yükleyenler, hangi güncellemeyi yüklediniz? En son hangisi çıktı, hangisi güvenilir? Oradan yüklediğimde tek versiyonu vardı, zıbank! diye yükledim. Şimdi birkaç tane versiyon var, hangisini yüklesem bilemedim :crying_cat_face:

Edit: 1.3.1 gelmiş, onu yükledim. Bakalım nasılmış...

(i'm so so) #1739

ios için en güncel sürüm 1.3.0

(Greymane) #1740

Ya Brizzy :heart_eyes:

(Greymane) #1741

Sizce ilk nesilde mi kalır oyun, yoksa sonraki nesilleri de eklerler mi? Eklerlerse nasıl yaparlar?

Ben şöyle düşünüyorum; birkaç ayda bir, büyük eventlerden sonra yeni nesiller oyuna eklenir. Yeni nesillerin spawn rate'i normal olur, eski nesiller hala oyunda bulunabilir ama daha nadir olurlar. Bununla birlikte eski nesil pokemonları güçlendirmek ve evrimleştirmek o anki mevcut nesilden çok daha kolay olur. Evrim için istenen candy sayısı azaltılır ve/veya yakalandığında ve Prof. Daddy'ye transfer edildiğinde verilen candy sayısı arttırılır falan.

Böylece şu an oyunda egemen olan birkaç pokemona da çeşitlilik gelir. Herkes Eevee evrimi ve Arcanine kullanmıyor olur ama onları kullanmaya da fırsat bırakılmış olur.

("P"okuman "P"atates) #1742

Yeni nesiller gelirse saf oyuncular kalır

(Tsuchigumo) #1743

(i'm so so) #1744

Hatırladığım kadarıyla oyuncular arası pokemon takası ve sonraki nesiller gelecekte oyunda yer alacamış. Yani böyle bir haber okuduğumu hatırlıyorum.

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #1745

Gözünüz aydın: http://www.chip.com.tr/haber/pokemon-godan-buyuk-yasaklar-geliyor_64498.html

(Tsuchigumo) #1746

(anon70612231) #1747

beyler her güncellemeden sonra silip kuruyordum oyunu bu sefer kuramıyorum eskiden tuttuapp tak çalışıırdı şimde orda oyun bile yok. mirrorapk hipstore indiriyorm ama kurulurken hata verior. Nasıl kuracam bu oyunu tekrar iosa.

(Greymane) #1748

Hipstore'dan yükledikten sonra ayarlardan profillere girip izin veriyorsun.

(anon70612231) #1749

kanka o kadarını biliyoruz. Oyun kurulmuyor diorm hata verior bittikten sonra.

(Greymane) #1750

İndirdiğin versiyonla alakalı olabilir mi?

(anon70612231) #1751

http://ios.hipstore.mobi/app/pokemon-go/1000007852 1.3.1 şu deil mi

(Greymane) #1752

1.3.1 indirmiştim ben de, bir sorun çıkarmamıştı.
Önceki versiyonu silip indirdim ben, belki öyle olabilir.

(anon70612231) #1753

Valla bi türlü kurulmuyor ben anlamadım niye sinirim bozuldu. duruma ayık olan varsa bana bilgi verirse sevinirim.

(Greymane) #1754

(anon70612231) #1755

yok kurulmuyor arkadaş böle bişey yok ya