Pokemon GO!

(Xάος) #1756

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #1757

Pokémon Go düşüşe geçmiş. Birazdan bulurum linki.

(Doğukan) #1758

(Emre Mocık) #1759

Karseşim banada aynısı oluyo update geldikçe silip tekrar indiriodum (iphone 5 kullanıom) oluodu ama şimdi olmuyo bi çözüm bilen Allah rızası için yazsın.(hipmobiden indiriodum)

(The Red Viper of Dorne) #1760

(Greymane) #1761

Alsancak'ta Pokemon avlayan var mı hala?

(mahallenizin trainerı) #1762

Geçicek tabi ne bekliyorlardı bu kadar hack muhabbetinden sonra.

Çok emek verdim yinede özlemiyorum bile.

(Greymane) #1763

(Greymane) #1764

Bugün İstiklal'de dolaştım biraz. Meydan'a yakın taraflarda Eevee yuvası falan var sanırım, 4-5 tane Eevee'yle karşılaştım.

(Emre Mocık) #1765

Ben yeni apple kimliği aldım onuda avusturalya yaptım ülkeyi
indirdim pokemonu sonra asıl hesabıma geçtim oyun gayet ii açılıo bi dene derim.

(JR) #1766

Oynayan var mı kü hala :slight_smile:

(anon70612231) #1767

kredi kartsız nasıl hallettin :smiley:

(Greymane) #1768

Ben durmaksızın oynuyorum, öyle böyle değil :blush:

(Bat of Gotham or Muhit) #1769

Ben de oynuyorum hala,ama az oynuyorum eskisine göre.Takas ve düello gelsin o zaman çılgınlar gibi oynarım.

(Greymane) #1770

Evet, eğlendim.

(anon70612231) #1771

bi avusturlya hesabı paslanasınza gençler yada indirilebilen herhangi biri

(mahallenizin trainerı) #1772

(i'm so so) #1773

Oyundan sıkıldığını söyleyip bırakanların büyük çoğunluğu bot veya fakegps kullanıp 25 level üstüne çıkanlar. Zaten çoğu banlandı son güncellemelerle.
Oyun türkiye pazarına girdiği an ilk başlarda yaşadığı çıkışı yakalar.(türkiye'de)
Çoğu insan indiremediği(malesef çok zor bir olay sanıyorlar) başlamadı.

Ayrıca takas, yeni nesil pokemonlar ve başka büyük yenilikler gelecekmiş o zaman oyun daha da renklenir.

(Mustafa Sefa) #1774

Bu arada ios için yeni güncellemeli halini yani 1.5.0 sürümünü indirebilen var mı? Ben hipstore üzerinden indiriyordum normalde. Bu sefer indiremedim.

(mahallenizin trainerı) #1775

Ben temiz temiz oynuyordum ve yine de sıkıldım dostum. Bir noktadan sonra amaçsız kalıyorsun oyunda.