Pokemon GO!

(anon47181550) #1776

(Xάος) #1777

Ben firered i bitirdim pokemon gold a geçtim :slight_smile: firered çok vakit aldı küçükken pokemon ligini yener bırakırdım. 6 pokemonum 100 level olup ayak basmadığım yer kalmayana kadar oynadım. Hatta hack yazıp özel olarak acılan, 2010 da special olarak 1 günlüğüne konulmuş mekanları falan bile gezdim.

(Greymane) #1778

Catch 'em all!
Achieve 'em all!
Beat 'em all!

Amaç var aslında.

(mahallenizin trainerı) #1779

Beşiktaşta 100 çeşit pokemon çıkarken benim evimin civarında 5 çeşit çıkması ve Beşiktaşa gidip dönmek için her gün 2 saat harcayamayacağım gerçeği de var.

Ben Pokemmoya dönmeyi tercih ederim açıkçası.

(Greymane) #1780

Eevee ordusu kurma yolunda emin adımlarla ilerliyorum.

(Yiğitcanın Göbeği) #1781

Yeni nesil pokemonlar gelecek mi ya? Gelir umarım ilk nesilden sıkılmaya başladım, sürekli aynı pokemonları yakalıyorum burda.

(Batuhan) #1782

Hile falan kullanmadim ama yeni güncelleme ile oyundan soğudum . Pokestop olmayan yerde pokemon çıkmıyor telefon elimde yarım saat geziyim nafile . Pokestop olan yere gelince anca 3 5 tane çıkıyor .

(Xάος) #1783

Ne zaman zubat yakalamaya çalışsam :slight_smile:

(Winter Soldier) #1784

1 hafta oynadım ve sıkıldım, acaba sap sap dolaştığım için mi baydım? Kafamda deli sorular..

(Greymane) #1785

iOS için 1.5.0 güncellemesini indiren var mı? Ben onu indireyim diye bendeki sürümü sildim ve şu an hipstore'dan hiçbirini indiremiyorum...

(Xάος) #1786

(mahallenizin trainerı) #1787

Cok iyi ya bu :smiley:

(Bat of Gotham or Muhit) #1788

Dram...

(Xάος) #1789

2 kere snorlax kaçtı asıl dram o :slight_smile:

(i'm so so) #1790

evde otururken snorlax çıktı. 3 top attım girmedi, 4. topu atamadan kaçmıştı :frowning:

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #1791

Dram budur.

(anon17803553) #1792

Asıl dram bi magikarpa 20 top harcayıp kaçırmak.:cry:

(Bat of Gotham or Muhit) #1793

Onlar değil de asıl dram Pidgey'e ultraball attıktan sonra çıkmasıdır.

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #1794

Dramı en büyük olan kazansın.

(Mustafa Sefa) #1795

Aynısı yaşadım ben de. Mecburen başka bir yurt dışı icloud hesabı açtım. O şekilde indirdim.