Pokemon GO!

(Fesleğen Kafa) #1796

cp100+ Pikachu'ya 1 raspberry verdim ilk atışta yakaladım, toptan çıktı tabiki. İkinci topu atamadan kaçtı gitti pof oldu. Ondan sonra yaşadığım acıyı tarif edemem.

(Bat of Gotham or Muhit) #1797

(i'm so so) #1798

mc donalds happy meal'ın yanında pokemon oyuncakları veriyormuş. happy meal olmadan tek oyuncak 4 tl.
tam kitaplık rafına koymalık oyuncaklar. 15-16 çeşit var tam bilmiyorum o kısmını.

Instagram Instagram video by McDonald's Türkiye • Sep 9, 2016 at 12:13pm UTC

(Fesleğen Kafa) #1799

Zükörtlımı kaptım :sunglasses:

(JR) #1800

(Serkan of İzmir) #1801

Oyunun çıkmasına bir kaç ay kala arkadaş ortamında oyunun tutmayacağını, tutsa dahi max ömrünün bir ay olacağını iddia etmiştim. Cunku insanlar oturdukları yerden oynamaya alışkınlar ve tüm gün yürüyemeyecek kadar usengecler.

Ama oyun çıkar çıkmaz bütün laflarımı yedim. Oyun baya baya efsaneydi ama yine de ömrü bi ay sürdü. Cunku niantic çok kötü politika izledi. Üç adim hatasını düzeltmedi ve yenilik getirmedi. Pokemonları direk top atarak yakalamak da monotonlaşıyordu zamanla. Pokemonları savaştırarak kazanmak bence daha güzel olurdu.

Bu saatten sonra eski haline döner mi bilmiyorum ama bana çocukluğumu hatırlattığı icin yeri ayrı olacak. Son olarak, Zubatın aQ

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #1802

İşte bu kısma katılmıyorum. Sürekli yenilikleri olan güncellemeler çıkarken hem de.

(Serkan of İzmir) #1803

Yenilikler beni tatmin etmedi diye düzelteyim o zaman :slight_smile:

(Bat of Gotham or Muhit) #1804

Takas ve/veya dövüş gelmediği sürece bir daha yüzüne bakacağımı sanmıyorum.

(Greymane) #1805

Türkiye'de resmi olarak çıkana kadar oyun bende ölü şu an. iPhone için indirebileceğim başka bir yöntem bulamamıştım, hipstore da ne olduysa çalışmıyordu. O yüzden bir süredir oyna-ya-mıyorum zaten. Olur da Türkiye'ye açılmaya karar verirlerse en azından pokedex'i tamamlamayı düşünebilirim oyunun şu haliyle bile.

(Tsuchigumo) #1806

Ben Lapras yakalayıp bırakmayı düşünüyordum, Lapras'ı yakalayamadığımızı sadece 10km'lik yumurtadan çıktığını örenince tamamen bıraktım. Lapras yakalayamadığım Pokemon oyunundan banane be!

(Xάος) #1807

Bize hikayeli oyun lazım. Hikayesiz olunca omru kısa oluyor. Mesela pokemon firered gibi oyunları seneler geçti hala arada yükleyip 1 hafta onla uğraşıyorum. Ve sıkmıyor. Hikaye olsa bu da yürürdü.

(Eleadora) #1808

Telefondan silmek istiyorum ama elim de gitmiyo :smiley:

(Batuhan) #1809

Gymlerden rozet kazansaydık keşke . Ne biliyim 200 rozet ( salliyorum ) kazanan daha farklı gymlerde savaşsaydı falan . Bu arada gymlere ortam faktörü eklememişlerdi oda üzdü beni . Su kenarı olan yerde su pokemonu 2 , kaya pokemonu 0.75 vursa keşke oyunlarında ki gibi .

(Zalet Nenci) #1810

Ben yakaladım la Lapras, hem de 2 tane.

(Greymane) #1811

@EnkiTheFailBoy

(Hasan) #1812

Biri bana oyunun neden hala Türkiye'de resmi olarak yayınlanmadığını açıklayabilir mi?

(anon17803553) #1813

Google playde var
Edit : yokmuş

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #1814

Onlar hep çıkıyor. Mesela Sun & Moon . Yeni bir şey denemek istediler herhalde.

(Tsuchigumo) #1815