Pokemon GO!

(Sertan) #1836

ya ne bileyim genede 1 inci jenerasyon farklı be bunlar çok tipsiz geliyor :smiley:

(Greymane) #1837

Yakışıklıları da var şimdi be. Ama evet, gen 1 daha tatlı geliyor genelde.

(Sertan) #1838

karizma meselesi biraz da ya aslında charizard mesela :smiley:

(Doğukan) #1839

Hala Türkiye pazarına gelmemiş, niye ?

(Greymane) #1840

En son cami muhabbeti vardı, onun bir etkisi var mıdır acaba? :joy:

(Doğukan) #1841

Bende 3-4 ay önce silmiştim. Şimdi başlık önüme düşünce biraz okudum, canım çekti. Aylardır açmadığım app store'a baktım hala yok hala yok.
Valla cami muhabbetini bahane sayarak hala gelmediyse şaşırtıcı.

(Greymane) #1842

Ben olsam çok da takmazdım ama cami lobisinin ne kadar güçlü olabileceğini bilemiyorum.

(Greymane) #1843

Amazing Spider-Man (2015) #17

(Greymane) #1844

Yeni etkinlik x2 exp ve daha fazla ateş ve su pokemon'u çıkarıyor karşınıza. Şöyle bir Taksim'e gidip ateş pokemonlarımı güncelledim bugün. Çok tatlı Vulpixler, Growlitheler, bazen Charmanderlar yakaladım. :fire: :droplet:

(Aku ) #1845

Türkiye'ye gelince yüklerim diyordum, galiba hiç yükleyemiyeceğim.

(Doğan) #1846

Hocam sen gerçek bir Pokemon eğitmenisin. Helal olsun vallahi hala oynuyorsun :grinning:

(Batuhan) #1847

Nintendo Türkiye pazarından çekildiği için oyunu Türkiye için yayımlamıyor :smiley:

(Greymane) #1848

(Greymane) #1849

Yeni update'le varolan bazı pokestoplar değişim ve dönüşüm geçirerek (evrim?) Gym haline gelecekler.
Bununla beraber Gymler de değişikliğe gidiliyor. Yeni sistemde gymler devamlı olarak 6 eşsiz pokemona sahip olacak. Bu pokemonlara saldırıldığında motivasyon denilen yeni bir kavram daha geliyor, motivasyon düşecek. Motivasyon düşmesiyle beraber de pokemonların Cp'leri de düşecek, böylece daha kolay alaşağı edilebilecekler. Motivasyonun yükselmesi için ise gym'i kontrol eden takımın pokemonlara berry vermesi gerekecek.

Gymlerle etkileşime geçtikçe gym'deki başarılarınız ve ona katkılarınızı göstermek için bununla ilgili rozetler verilecek. Bu rozetler de bonus hediyeler almanızı sağlayacak.

Yeni raid battle sistemi geliyor. Bu sistemle raid pass denilen eşyalarla raid boss'lara girilebiliyor. Raid pass'i her gün ücretsiz olarak bir kere pokestoplardan alabiliyorsunuz ve sadece bir tane tutabiliyorsunuz üstünüzde. Battle'a girmek için bu pass'i kullandıktan sonra siz ve 20 kişiye kadar kişiyle boss'a saldırabiliyor olacaksınız. Eğer 5 dakika içinde Raid Boss'u başarılı bir şekilde yenerseniz normalden daha güçlü bir pokemonu yakalama şansını elde edeceksiniz. Bununla beraber özel eşyalar da kazanma şansınız olacak.

Bazı ufak şeyler daha eklendi. Sahip olduğunuz pokemonları yazarak arayabilme gibi. Ziyaret etmediğiniz stopların üzerinde bunu belirten bir işaret.

http://www.pokemon.com/uk/pokemon-news/a-major-pokemon-go-update-is-on-the-way/

Yeni loading ekranı.

(Morpheus) #1850

Hala oynayan var mı bunu?

(Xάος) #1851

Aslında günde 4km falan yürüyorum her türlü geri mi yüklesem :smiley:

(Aku ) #1852

Zahmet olmazsa pokemonlarını bi gösterir misin? En azından, en güçlü 3 tanesini.

(__civagibiadam) #1853

Ben de oynuyorum hala. Hatta spor yapmak için teşfik edici oluyor. Oyunda bulunan 1. nesil pokemonları tamamlama da 7 pokemon kaldı. Bu dönemsel etkinlikler falan güzel oluyor o açıdan. Yeni güncellemeyi de bekliyorum bakalım nasıl olacak.

(Greymane) #1854

Şu an böyle o durum. 26 lvl olmak üzereyim. Çok kasmıyorum ama, günde 1-2 kere giriyorum çoğunlukla, okula giderken, dışarı çıktığımda vs.
Onun dışında daha çok pokedex'i tamamlamak amacım, pek competitive triplere girmedim. Bu en güçlüleri de arada gym'lere girmek için evrimleştirdim zaten, yoksa evrimleştirme olaylarını da son seviyelere yaklaştığımda yapayım diyorum, daha güçlü pokemonlar yakalarım diye.

(Xάος) #1856

@Neithan a özenip tekrar yükledim ama eskiden var olan bazı sorunlar hala çözülmemiş,üzdü :cry: