Pokemon GO!

(Sertan) #1857

Yeni GYMlerden nasıl gold alıyoruz bilen var mı?

(Xάος) #1858

Biri mahallede boss battle yapiyor 1150cp lik magicarp ile kapışıyor :smiley: bana raid yapmak için levelin az diyor, kaç level olmak gerek acaba :frowning:

(Greymane) #1859

Reddit'e bir göz at, yazmışlardır. Ben 25+ ve 27+ gördüm. Hangisi doğru bilmiyorum. Daha raid pass'i denemedim, bilmiyorum o yüzden girip giremediğimi.

(Xάος) #1860

25 diyorlar,ben 20 de bırakmıştım geçen sene. Bu gps hilelerine çözüm buldular di mi geçen seneden bu yana? Öyle oynayanlar varken yürümek koyuyor.

(Greymane) #1861

Yeni gym sistemi güzel sonuçlanacak gibi. Dün bir pokemon'u gym'in birine bırakmıştım, 18 saat durmuş orada yenilmeden önce, geri geldiğinde 50 coin getirdi.

(Xάος) #1862

Benim 6 pokemon var gym lerde ama tek tek gidip bonusu toplamak lazım gibi birşey duydum doğru mu bilmiyorum. Öyleyse zor 4 tanesini bayram ziyaretilernde koydum bidaha gidemem oralara :smiley:

(Atakan Y.) #1863

Pokemonun solundaki mavi bar nedir bilen var mı?

(Xάος) #1864

Raid için minimum level 20 imiş. Ben 19 un ortalarındaydım az evvel 20 oldum açıldı raidler.

(Koray ) #1865

Bu Raid sistemi ne ben tam anlamadım da

(Panda Bey) #1866

Türkiye'ye gelmeden indirmeyeceğim. Android telefonuma indirmiştim fakat baktım ki pazara gelmeyecek sildim. Telefonu değiştirdim ios platforma geçtim, sırf tr pazarında olmayan hala didandik firmasının eşekliğinin devam ettiği oyunda telefona jailbreak atıp yükleyeceğimi sanmıyorum. Tr pazarına gelirse belki. Sözlerini tutmayan firmalardan nefret ederim.

(Xάος) #1867

Gelmeyecek.Gelecek olsa çoktan gelirdi zaten bence. Nintendo'nun Türkiye temsilcisi olan firma da Türkiye'den çekildi bikaç sene evvel. Bence daha da gelmez bundan sonra.

(Panda Bey) #1868

O zaman yapacak bir şey yok, nidandik zaten rezalet bir iş çıkarmıştı. Bu efsane animeyi aklımda efsane olarak devam ettireceğim, hafızamdan silinir yakında mobil oyunu.

(Xάος) #1869

Ben geçen heves ettim tekrar yükledim de, gps hileleri hala çalışıyor, oyunun 1 sene önceki sorunları olduğu gibi devam ediyor. Nerde eski fire red ler falan. Büyük potansiyelle büyük başarısızlık resmen.

(Greymane) #1870

Gym'lerde bir raid boss'u pokemona karşı 20 kişiye kadar insan savaşıyor, 5 dk içinde yenilirse de normalden daha güçlü bir pokemon yakalama şansı oluyor insanların.

(Xάος) #1871

Mahalledeki gym de raid varmış gidem dedim, sonuç 120cp lik magicarp ile 2 tane rare candy. Rare candy ler eski oyunlarda pokemonlara level falan atlatıyordu iyi birşeydir dedim, işe yaramaz bisi çıktı. Hangi pokemon için kullanirsan onun candy sine dönüşüyor. Yani raid den gelen 2 candy, o türden bir pokemon yakalasan 3 candy, saçmalığa bakar mısınız.

(Greymane) #1872

olması

değil? Nadir yakaladığın bir pokemon için çok iyi bir şey hatta?

(Xάος) #1873

Nadir yakaladığın bir pokemon için 2 candy hiçbir şey? Adı üstünde nadir. 1 rare candy = 1 herhangi pokemon candy si meselesi battı bana açıkçası.

(Greymane) #1874

Fazladan yürüyeceğin 6 ya da 10 kilometre, yakalayacağın bir pokemon falan. Hiçbir şey değil o kadar da.

(Halil Bilginer) #1875

ben aylardır oynamadım da girilir mi sizce sıkılmıştım daha önce

(Xάος) #1876

Çok değişen birsey yok, geçen sene sıkıldıysan şimdi de sıkılırsın bence.