Pokemon GO!

(Halil Bilginer) #1877

değişen bişey yoksa girmeye de gerek yok :slight_smile: teşekkürler

(Mehmet Can) #1878

@Neithan Haberlere çıkmışsın. Daha genç zannediyordum seni

(Greymane) #1879

İngiliz aksanı yapmak biraz zor oldu ama... yine de yakalanmışım.

(Greymane) #1880

Legendary Pokémon are nearly here! Soon, you and millions of Trainers around the world will be able to discover and battle these extremely rare and very powerful Pokémon. And, if you and your team successfully defeat a Legendary Pokémon Raid Boss, you’ll have a chance to catch a Legendary Pokémon of your own! While Legendary Pokémon will help you take on the toughest Raid Bosses and Gym Battles, they don’t like to leave their Trainer’s side, so they can’t be left to defend a Gym.

(Umur) #1881

“Güzel bir fikri eline yüzüne bulaştırıp berbat etmek” konusunda en iyi örneklerden biri Pokemon Go.

(Batuhan) #1882

Pokemon prism oynayan var mı ?

(Furkan Yüksel) #1883

pokemon go, more like… pokemon gone.

(Greymane) #1884

Öhöm. İstanbul’da raid’lere girecek bir grup şeetmeye çalışıyorum. Hazır legendaryler de eklenmişken birkaç deneme yapmak istiyorum en azından. Doğru düzgün bir grup oturursa devam eder büyüm ihtimalle. Burada dursun bu da.

(Greymane) #1885

Ne zamandır gelse hoş olur dediğim bir özellik vardı, üzerine bir şeyler daha ekleyip oyuna katmışlar.
Weather denilen bir sekme eklenmiş oyuna. Hava durumuna göre, günün belli bölümüne göre bazı pokemon türleri daha sık çıkmaya, bunlar daha güçlü olmaya ve biraz daha fazla stardust vermeye başladı.

Onun dışında sanırım 3. nesil pokemonlar da geldi.

(Kaan ) #1886

Yuuhh. Hala oynuyor musun? Helal olsun valla. En son hileler çıkınca bırakmıştım ben.

(anon21711647) #1887

level kaçtı? gen3 geldi evet

(Greymane) #1888

28 oldum geçenlerde.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1889

Güya ben bu oyunu Türkiye’de çıktığında indirecektim :smiley:

(anon21711647) #1890

hmm iyi ya :+1: 30 ol da baya hediye gelsin :blush:

(Greymane) #1891

O hayal ya… Bu noktadan sonra zaten çıkmaz herhalde.

(Denizcan Sel) #1892

Nasıl da unuttuk ama seni

(anon21711647) #1893

Hala oynuyorum :no_mouth:

(anon21711647) #1894

Trade geliyor. Oynayan varsa raid grubuna aldırayım 5 yıldız raidlere katılırız.

(Umur) #1895

Tekrar başladım oynamaya, bakalım.

7904 4983 0874

(anon21711647) #1896

ekliyeyim hocam.