Punisher Cephaneli─či ­čöź

(GENERAL) #202

gel bakal─▒m beklicem seni

(ahmet kara) #203

(Hakan) #204

Altyaz─▒l─▒

(Emre) #205

Ufff ├ž─▒ld─▒rmal─▒kkkk be yak d├Âk her taraf─▒ reyiz

(Cain) #206

MetallicaÔÇÖnin sarkisiyla efsane olmus, izlerken fena gaza geldim. Haydi gel artik :skull:

(Winston Smith) #207

├ľld├╝r bizi reyiz.:skull::skull::skull::skull:

(Oozaru) #208

Metallica fevkal├óde uyum sa─člam─▒┼č. K├Ât├╝ ├ž─▒kmas─▒n l├╝tfen.

(tlgpnr) #209

Bu adama bu rol├╝ inan─▒lmaz yak─▒┼čt─▒rd─▒m ya. Ba┼čka biri oynasa bu kadar beklentim olmazd─▒ bu diziden.

(Batuhan) #210

Punisher Max ─▒ komple en ba┼čtan okuyas─▒m geldi bu ne harika bir ┼čey ya :heart:

(katolikpiyanist) #211

Daredevil ilk sezonunu bile sollayacak reyiz

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #212

Tara beni reyiz.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #213

Barut kokular─▒ buraya kadar geldi. Efsane olacak !

(Brainsucker) #214

┼×u dizinin beni DefendersÔÇÖdan daha fazla heyecanland─▒rd─▒─č─▒na inanam─▒yorum.Hepsini topla bir Punisher etmez g├Âz├╝mde,Netflix evrenini ancak sen toparlars─▒n Frank babaa.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #215

Tarihi hala yazmam─▒┼člar resmen dalga ge├žiyolar , kesin 31 Aral─▒k falan ├ž─▒kar hahshshshsshahÔÇŽ

(elif) #216

Son zamanlarda izledi─čim en iyi fragmanlardan biri. Gelse de bir g├╝nde bitirsem :sunny:

(Ali) #217

Beton yetmez Punisher reis

(Berk) #218

├çok b├╝y├╝k ihtimalle Aral─▒k ortas─▒ yay─▒nlan─▒r. Marvel bo┼č ay─▒ Aral─▒k ├ž├╝nk├╝. ├ľn├╝m├╝zdeki haftalarda Inhumans tv yay─▒n─▒na ba┼čl─▒yor, Kas─▒m 3 Ragnarok geliyor, Kas─▒m 21 Runaways yay─▒nlanacak. Aral─▒k bo┼č, Ocak ba┼č─▒ AoS ba┼člayacak.

(Aegean Sand) #219

Beklenti ├žok y├╝kselmesin dizi hala kapal─▒ kutu en az─▒ndan benim i├žin ├Âyle.

(Axl Rose Fanboyu) #220

Ke┼čke OneÔÇÖ─▒n solosunu da koysalard─▒ fragmana. Uzun zamand─▒r Infinity War ile birlikte izledi─čim en iyi fragmand─▒

(tulpar) #221

Ya arkada┼č neden gece yorgunlu─čuyla beni gaza getirir ki bu fragman? John Wick vari fragman gibi.