Punisher Cephaneli─či ­čöź

(GENERAL) #222

Punisher dizilerinden sunu bekliyorum belki bu dizi veya farkli bir sezonda silahlari tanimak istiyorum

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #223

AOS da kas─▒mda ba┼člayacak.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #224

ONEÔÇŽ

(.) #225

Dizinin birinci dakikas─▒ndan son b├Âl├╝m├╝n son dakikas─▒na kadar Punisherc─▒m bir yerleri patlats─▒n, birilerine ate┼č etsin ister bu g├Ân├╝l ama o s─▒k─▒c─▒ ve gereksiz Karen PageÔÇÖi g├Âsterecekler illa. Seken kur┼čun falan gelip ├Âlse de kurtulsak.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #226

Abi bu sizdeki Karen Page d├╝┼čmanl─▒─č─▒ nedir? Yani bir arrow da ki felicity kadar nefret edilisi bir karakter de─čil bence. :slight_smile:

(Burak ) #227

Frank reyiz boynuma dola :smiley:
Ailesi parkta ├žat─▒┼čmada ortada kal─▒p ├Âlm├╝yormuydu? DD2ÔÇÖde ├Âyle anlatm─▒┼člard─▒ sanki Sanki ├Âzellikle katledilmi┼č gibi g├Âsteriliyor bu fragmanda

(Oozaru) #228

Kesintisiz 15-20 dkÔÇÖl─▒k ├žat─▒┼čma sahneleri vard─▒r in┼čallah.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #229

Bende bu dizide DD gibi bir tek plan aksiyon sekans─▒ istiyorum. D├Âv├╝┼č de─čil ama, Call of Duty oynar gibi tek plan ├žat─▒┼čma sahnesi (kamera d─▒┼čar─▒dan ├žeksin ama).

(.) #230

Potansiyeli nedeniyle :sunglasses:

Bi de a├ž─▒k├žas─▒ PunisherÔÇÖ─▒n dizisi yani, ┼čiddet, aksiyon, vur k─▒r, patlama, gereksiz sahnelerle bunlardan olmamak.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #231

Bence o kadar olmaz. :slight_smile:

(Oozaru) #232

Karen PageÔÇÖi sevmeyenler yallah ArrowÔÇÖa

(.) #233

Ordan geldik zaten zaman─▒nda.

(Kid A) #234

KarenÔÇÖa laf edenlere yapmak istedi─čim.

(Mehmet Can) #235

Dizinin her saniyesinde kan ve mermi olmak zorunda yoksa bok gibi bir dizi olur benim i├žin. Ama olmazda da en az─▒ndan Karen Page ├Âl├╝rse bile efsane d├╝zeyine ├ž─▒kar dizimiz.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #236

Karen gidip insanlar─▒ yumruklamayacak.B├╝y├╝k ihtimal Punisher ├Ânemli belgeleri ve kan─▒tlar─▒ KarenÔÇÖa verecek sonu├žta kad─▒n gazeteci,benim tahminim bu y├Ânde en az─▒ndan.

(Aegean Sand) #237

Born Again geliyor, karen pageÔÇÖin The PunisherÔÇÖda ├Âlme ihtimali yok.

(Ali) #238

Bu g├Âzler Iris, Felicity, Claire g├Ârd├╝. Karen onlar─▒n yan─▒nda ├ž├Âlde vaha gibi.

(Bo┼č ─░nsan) #239

micro

Fragmanda beni en ├žok sevindiren ┼čey. PunisherÔÇÖa dur sus demeyecek, ÔÇśÔÇś├ľld├╝rmek k├Ât├╝d├╝r, bir katili ├Âld├╝r├╝rsen d├╝nyadaki katil say─▒s─▒ ayn─▒ kal─▒r.ÔÇÖÔÇÖ felsefesini yapmayacak bir adam olacak Micro. Ciddi ciddi dizi ┼čimdiden ├žok b├╝y├╝k bir a─č─▒rl─▒─č─▒ ├╝zerinden att─▒. B─▒rak─▒n abi babalar gibi ├Âld├╝rs├╝n adam. Punisherda da ├žekeceksek bu tart─▒┼čmalar─▒ ohooo. Ger├ži hala Karen tehdidi var. Umar─▒m o kadar fazla yapmaz bu geyi─či.

(Batuhan) #240

Bu adam biraz daha kilolu olsayd─▒ g├╝zel olurdu :smiley: kilolu ve g├Âzl├╝kl├╝ ayn─▒ ├žizgi romanda ki gibi :smiley:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #241

Sava┼č arabas─▒ olacak m─▒ acaba dizide ? Sanki fragmanda bir yerde g├Ârd├╝m ama.

Akl─▒ma 1994 efsane Spider-Man animasyonu geldi. PunisherÔÇÖ─▒ ilk orada tan─▒m─▒┼čt─▒m, Micro da vard─▒.