Punisher Cephaneli─či ­čöź

(Berk ├ľkten) #263

10 kas─▒m diye bir duyum ald─▒m, US Marinelerin do─čum g├╝n├╝ym├╝┼č muhtemelen do─črudur bence.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #264

Las Vegas da olan sald─▒r─▒dan dolay─▒ Marvel PunisherÔÇÖ─▒ New York Comic Con dan ├žekmi┼č.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #265

(Cain) #266

(G├╝rkan) #267

(Hakan) #268

Altyaz─▒l─▒

(.) #269

Neyse sonunda tarihi verdiler. 17 Kas─▒m.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #270

Tarihi hi├ž a├ž─▒klamayacaklar sanm─▒┼čt─▒m ya. 17 Kas─▒m ├žok g├╝zel bir tarih tam vizelerin biti┼či :smiley:

(├ľmer Ta┼čkaya) #271

Vayy 16ÔÇÖs─▒nda Vizeler bitiyor iyi oldu bu.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #272

17 Kas─▒m JLÔÇÖnin de ├ž─▒k─▒┼č tarihi olmas─▒ laz─▒m ne g├╝zel g├╝n olacak.

(imnotevensorry) #273

Metallica ve bol bol ├Âfke. Ergen ve lisesi oldu─čum g├╝nlere d├Ând├╝m:)

(GENERAL) #274

Bu karen punisher ile ask yasamaz umarim matte konduramiyorum

(Mehmet Can) #275

─░n┼čallah ya┼čarlarda Punisher bir d├╝┼čman─▒ s─▒kar kafas─▒na.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #276

Yav bu karen size netti garda┼č─▒m

(Ali) #277

Tekrar tekrar s├Âyl├╝yorum. Sizin gibiler Claire, Felicity ve Iris izlemeye mahkum b─▒rak─▒lmal─▒ ki KarenÔÇÖ─▒n de─čerini anlas─▒n.

(yunus emre ) #278

yedir MetallicaÔÇÖy─▒ kus b├╝y├╝c├╝kleri https://goo.gl/YrprQe

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #279

Felicity ve ─░ris tamamda Claire bence o kadar da k├Ât├╝ de─čil bence.:slight_smile:

(Mehmet Can) #280

Asl─▒nda adamlara ak─▒l vermese iyi k─▒z ama ├Âyle yap─▒nca a┼č─▒r─▒ g─▒c─▒k ve sinir oluyorum. ─░n┼čallah PunisherÔÇÖa yapmaya y├╝re─či yetmez.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #281

Bu ÔÇť├Âld├╝rmek yanl─▒┼č amaÔÇŁ muhabbetini fragmana koymam─▒┼člard─▒, hatta aksine adam─▒na hepsini ├Âld├╝recegim dedi─činde adam bana okey demi┼čti. O y├╝zden ÔÇť├Âld├╝rmemelisinÔÇŁ muhabbetinin, Karen ├╝zerinden olsun yada olmas─▒n dizide pek olaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum. Yada ├Âyle umuyorum.

(Cain) #282

Punisher da ├Âld├╝rmeyecekse d├╝kkan─▒ kapal─▒m gidelim ya. Valla d├╝┼č├╝ncesi bile irite ediyor beni, ├Âld├╝rmeyeceksin! ba┼čka bi yol bulunur vs vs.

Punisher lan bu, milletin a─čz─▒na namluyu dayay─▒p s─▒kacak i┼čte. Ben bunu talep ediyorum ve istiyorum.