Punisher Cephaneli─či ­čöź

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #101

Hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun

(Yi─čitcan Erdo─čan(seni ├Âzl├╝yoruz reyiz ) :slight_smile:) #102

├çekimler bitmi┼č, dizi de 8 b├Âl├╝m olacakm─▒┼č.

(Ekin ) #103

Eskiden olsa 8 b├Âl├╝m olmas─▒ndan ┼čikayet ederdim ama Iron Fist'den sonra her Netflix dizisini 13 b├Âl├╝me s─▒─čd─▒rmamalar─▒ gerekti─čini anlad─▒m o y├╝zden kaliteli bir i┼č gelme ihtimali daha da artt─▒ g├Âz├╝mde.

(2Ekmek1K├Âfte) #104

a├ž─▒k├žas─▒ marvel'─▒n evreni umrumda de─čil. ┼×u dizi g├╝zel gelsin tamam─▒m ben di─čer diziler ilede ilgilenmiyorum

(Emir Murat Sezer) #105

Punisher sevmiyorum...

(Mert) #106

Genel olarak m─▒ sevmiyorsun yoksa bu Punisher'─▒ mi sevmiyorsun ?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #107

(Mehmet) #108

Dizinin villian i belli mi

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #109

Jigsaw diyolard─▒ ama kesin mi bilmiyorum.

(Cain) #110

Punisher xd

(anon2512951) #111

Favorim hala Thomas Jane

(Baran) #112

Iron Fist kakas─▒ndan sonra moodum d├╝┼čt├╝ Netflix superhero dizilerine. Daredevil'dan sonra gittik├že d├╝┼čen bir ├ž─▒ta var. Umar─▒m Punisher vs Defenders ile yine g├Ânl├╝m├╝z├╝ fethederler.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #113

Thomas Jane iyiydi de Punisher i├žin fazla naifti be :confused: Benim favorim de orjinal Punisher'a hem karakter olarak hemde fizik olarak daha ├žok benzeyen Ray Stevenson. Ama ilk sezon ├ž─▒kt─▒ktan sonra Jon Berthnal fikrimi de─či┼čtirebilir.

(anon37224272) #114

Thomas jane in oynad─▒─č─▒ 12 dak─▒kal─▒k bir k─▒sa punisher filmi var. ─░zlemeyen varsa linki atabilirim.

(Winston Smith) #115

(Mehmet) #116

(Mehmet) #117

Yakinda bir teaser gelir gibi

(katolikpiyanist) #118

En fazla y├╝kseldi─čim geek i┼či bu ya.Daredevil─▒n kaka 2.sezonunu izlemeye de─čer k─▒lan tek ┼čey punisherd─▒.Daredevil─▒n ilk sezonu kadar kaliteli olsun can─▒m─▒ yesin

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #119

Thomas Jane filminde senaryo da ├žok iyiydi. G├Ârsellikte ├žizgi roman ortam─▒na yak─▒┼č─▒r nitelikteydi. 3. Film daha fantastik kategorisine yak─▒n gibiydi. Bakal─▒m bu nas─▒l olacak.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #120

Abi adam Daredevil'─▒n 2.Sezonu i├žin kaka dedi ya.