Punisher Cephaneli─či ­čöź

(Cain) #121

@KayraYesilirmak Daha birs├╝r├╝ bulurdum da, u─čra┼čmak istemedim pek.

(Mehmet) #122

Netflix in ├ž─▒kard─▒─č─▒ yapimlarda beni ┼ča┼č─▒rtan if oldu beklenti y├╝ksekti istenileni veremedi diyer yapimlarda gayet iyiydi yada drdvl haric jj lc bunlarda cok da beklenicek bir tarafi da yoktu o yuzden ortaydi ama bundan sonra netfix bizi her yapimda bizi sasirtmali benim punisher dan beklentim y├╝ksek defenders da keza ├Âyle

(2Ekmek1K├Âfte) #123

DD bence ┼čimdiye kadar ki en iyi ├žizgiroman dizisi (legionu dahil edemem o dei┼čik bi┼čey onunladd k─▒yasl─▒yamay─▒z ├žok farkl─▒ gibiler) 2 sezonda Punisher ─▒ bence ├žok iyi i┼člediler ama onun kadar iyi i┼členmi┼č elektram─▒z yoktu a├ž─▒k├žas─▒ elektra b├Âl├╝mlerini g├Âsterince benim ├žo┼čmam azal─▒yodu gi gram finali bence komik ve hadi len ordand─▒. adam─▒ birazc─▒k hakl─▒ buluyom. genede kesinlikle en iyi ├žizgiroman uyarlamas─▒ hatta dizi demeye gerek yok ├ž├╝nk├╝ filimler bok gibi. logan ve prison break jonusunda ayn─▒ g├╝┼č├╝n├╝yoz gene ama Prison break ├ž─▒v─▒m─▒┼č abuk sabuk bir dizi yolunda ta┼čl─▒yabilirsiniz bence acilen bitirlip tad─▒n─▒n daha bozulmas─▒n─▒n engellenmesi gerek ge├ž kal─▒nsada Batman konusunda gram kat─▒lm─▒yorum. Ghajiniyi burda 24 saat g├Âmmek i├žin ├Âzel bir post istiyorum koca bir bok par├žas─▒─▒─▒─▒

(Ekin ) #124

(Hakan) #125

(Akl─▒ olan delirsin. ) #126

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #127

├ç├╝nk├╝├╝├╝├╝├╝ Defenders'ta ├Âlecek :)

(katolikpiyanist) #128

Ahahahahah ciddi misin sen ya?
GHAJ─░N─░ G─░B─░ ├çER ├ç├ľPE LAF ETMEM─░ SS ALMI┼× RESMEN.MEMENTO ├çAKMASI ├ľLMEYEN S├ťREKL─░ DAYAK ATAN AAM─░R KHAN AYNEN K├ťLT F─░LM.
Prison Breakin T├╝rkiyede ├žok de─čer g├Ârd├╝─č├╝nden bahsediyorum.
Doctor Strange bana g├Âre y├╝zeysel, villain─▒ hans mikkelsen oynad─▒─č─▒ halde dandik bi yap─▒md─▒.
Orda batman begins ve dark knighta laf edenlere g├Ânderme yap─▒yorum.Gerizekal─▒ gibi ss alm─▒┼č yine..
Ayr─▒ca hala siyah kamuflajl─▒ ninjalar─▒n hastane duvarlar─▒ndan t─▒rmand─▒─č─▒,─░─čren├ž bir hand anlat─▒m─▒ kakayd─▒ gayet fanboyluk yapmay─▒n.Punisher da olmasa ├žer ├ž├Âp bi 2.sezon.
Logan─▒ da elinde muhte┼čem bir malzeme varken ├žok vasatla yetinmesi y├╝z├╝nden ele┼čtirebilirim gayet.
Neyse verece─činiz cevaplar─▒ l├╝tfen mesaj kutuma at─▒n burda tart─▒┼čma ya┼čanmas─▒n.Fan─▒ oldu─čunuz ┼čeylere bok at─▒l─▒nca ele┼čtiriyi savurmay─▒ ├Â─črenseniz iyi olacak

(Aegean Sand) #129

karde┼čim ├Âncelikle yaz─▒n─▒ daha temiz ve do─čru bir jargonda yazman─▒ ├Âneririm. yazd─▒─č─▒n yaz─▒lara bakt─▒─č─▒m─▒n zaman forumun troll├╝ oldu─čunu sanm─▒┼čt─▒m ancak baya belli ki yazd─▒klar─▒n senin ger├žekten inand─▒─č─▒n do─črular. yazd─▒─č─▒n yaz─▒da dikkatimi ├žeken bir b├Âl├╝m var hemen yazay─▒m "Fan─▒ oldu─čunuz ┼čeylere bok at─▒l─▒nca ele┼čtiriyi savurmay─▒ ├Â─črenseniz iyi olacak" ├Âncelikle daha do─čru bir jargondan kast─▒m budur inanlar─▒n sevdi─či ┼čeylere bok atarsan farkl─▒ bir tepki al─▒rs─▒n ele┼čtirmek ve bok atmak ayr─▒ ┼čeyler. mant─▒kl─▒ bir a├ž─▒klama ile ele┼čtirini yaparsan kimse sana bir ┼čey demez kar┼č─▒ bir cevap yazar bu ┼čekilde devam eder. ama do─čru d├╝r├╝st bir a├ž─▒klama yapmadan kendince bir ele┼čtiri yapt─▒─č─▒n─▒ zennedersen "bok atarsan" cehaletini b├Âyle ss i├žine al─▒rlar

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #130

abi yazd─▒─č─▒n yaz─▒ya t├╝m ile kat─▒l─▒yorum.

@Greenlawing yazd─▒─č─▒n yaz─▒da tek buraya kat─▒l─▒yorum. hand bence de iyi anlat─▒lmad─▒ ama bu yine de 2.sezon kaka oldu─ču anlam─▒na gelmesi. ayr─▒ca sevdi─či bir ┼čey savunan her kezi fanboyluk ile ele┼čtirmeyin l├╝tfen :slight_smile:

(Winston Smith) #131

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #132

Harika ! Sab─▒rs─▒zlan─▒yorum fragman ├ž─▒ksa da izlesek.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #133

Bu sayfa da baya ├žorak ama payla┼č─▒lan haberler deli fav al─▒yor. Fragman ├ž─▒kt─▒─č─▒nda buralar de─čerlenir.

(2Ekmek1K├Âfte) #134

Pusuday─▒z Sinsice bekliyoruz

(Winston Smith) #135

:grin::grin::grin::grin::grin::tada::tada::tada::tada::tada::tada:

(Hakan) #136

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #137

─░mzalad─▒─č─▒m s├Âzle┼čme sebebiyle fazla detaya giremeyece─čim lakin benim y├Ânetmenli─čini yapt─▒─č─▒m final b├Âl├╝m├╝n ├žekimlerini tamamlad─▒─č─▒m─▒z─▒ s├Âyleyebilirim. Gayet g├╝zel oldu─čunu s├Âyleyebilirim.ÔÇŁ

ÔÇťThe Punisher ÔÇśYeti┼čkin dramÔÇÖ t├╝r├╝nde oldu─čundan ├Ât├╝r├╝ di─čer Marvel dizilerine g├Âre ├žok daha farkl─▒. ├ľzel g├╝├ž diye bir ┼čey yok.ÔÇŁ

(Batuhan) #138

Punisher Max dan devam edicekler herhalde m├╝thi┼č olacak m├╝thi┼č. 1.5 iskender gibi yap─▒m olucak yemin ediyorum.

(ahmet kara) #139

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #140

Harika g├Âz├╝k├╝yor ! Senenin en iyi dizilerinden olaca─č─▒na eminim.