Rock&Metal Sahnesi

( luna-tic ) #1056

Florence + the Machine! Vokali Florence g繹rd羹羹m en g羹癟l羹 sese sahip (bir de bence en g羹zel :laughing:) kad覺n, m羹zikleri de olduk癟a kalitelidir.

(Axl Rose Fanboyu) #1057

Jefferson Airplane

(Kid A) #1059

Rock say覺lmaz ancak 繹yle bir ses var m覺 be?

Yapt覺klar覺 t羹m eserler belli bir kalitenin 羹zerinde, underrated覺n tillah覺 bunlar.

(Axl Rose Fanboyu) #1060

Asl覺nda tan覺nmaya balad覺lar son alb羹mden sonra. Umar覺m daha 癟ok kitleye ula覺rlar.

(Fransuva'n覺n Ayran覺) #1061

Geceye bunu b覺rak覺p gidiyorum.

(Axl Rose Fanboyu) #1062

Bug羹n Freddie Mercurynin doum g羹n羹.

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1063

Arch Enemy
Epica

(K羹rad (Chieh-she-shuai) ahin) #1064

Rock m羹ziin en underrated par癟as覺n覺 da atay覺m buraya bari.

edit: Nightwish Epicay覺 d繹ver.

(Kid A) #1065

Ulan, u adamlar zaman覺nda unlar覺 yap覺yorlard覺 ya, nereden nereye

(Axl Rose Fanboyu) #1066

Bir g繹rsel ile yarg覺lamak gibi olmas覺n ama bence benzememi hi癟 Freddieye. Daha 癟ok fizii uyan ve benzeyecek biri bulunabilirdi. Ama film umar覺m iyi olur.

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1067

Fizii uyacak performans覺 uyacak y羹z羹 benzeyecek ve iyi bir oyuncu olacak yani ne bileyim. Fazla ey istiyoruz

(Axl Rose Fanboyu) #1068

Tabi 繹yle de bilmiyorum ki ya garip geldi bana nedense. Ama filmi 癟ekilmesi bile bir l羹tuf.

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1069

Aynen. 襤lk fragman da yak覺nda gelir. Ger癟i ben biyografik filmler izlemeyi sevmiyorum. B羹y羹k ihtimalle bunu da izlemeyeceim.

(metaldinlerim) #1070

Fazla ey istiyoruz ama Rami Malek yerine daha uygun biri bulunabilirmi gibi hissediyorum :neutral_face:

(Axl Rose Fanboyu) #1071

Ben 癟ok severim.

(Mira癟) #1072

Paint the sky with desire, angel fly, Heavens on fire!

(Ercan Berber) #1073

(elif) #1074

The White Stripesa bu aralar 癟ok takt覺m. Icky Thump alb羹m羹n羹 loopa ald覺m s羹rekli dinliyorum.

(.) #1075

yeni

(.) #1077

Bunu s覺rf 00:51 deki Dave Grohl i癟in b覺rak覺yorum. ok houma gitti ya , bu ekilde g繹rmek :grinning:

ekleme : 3:14 de bir daha varm覺