Rock&Metal Sahnesi

(Volkan ahin ) #1099

Death Magnetic; Master of Puppets part 2 olmaktan 繹teye gidemedi bence. Ge癟miteki iyi alb羹mlerin bir kopyas覺 gibiydi ama Hardwired alb羹m羹yle bunu 羹zerlerinden att覺lar, ortaya da olduk癟a g羹zel bir i癟ilik 癟覺kt覺.

(alifromboston) #1100

Kim ne derse desin;
再nd Justice For All ulan.

(Volkan ahin ) #1101

(alifromboston) #1102

Keke u alb羹m羹 Remastered hale getirip bass kay覺tlar覺n覺 da ekleseler.

(Volkan ahin ) #1103

Gayet g羹zel olurdu. Jamesin sesinin de, grubun genel soundunun da en iyi olduu alb羹md羹. Metallica fanboyuyum ama Newsteda yapt覺klar覺 harbi erefsizlikti ya :neutral_face: Clifften sonra gruba girmenin yan etkileri

(alifromboston) #1104

Jason tam bir Cenabet

(Cengiz) #1105

Ne olursa olsun bana g繹re gelmi ge癟mi en iyi Metallica ark覺s覺 Oned覺r.

(Naenia ) #1106

(Blackmoon derler) #1107

2009 y覺l覺ndan beri Nightwishin koyu bir hayran覺y覺m. Senfonik ve Power Metal dinliyorum. Heavy dinlediimde oluyor ama benim i癟in Senfonik Metalin yeri 癟ok ayr覺d覺r, dinlediim g羹nden beri kendimi kefetme ans覺 bulduum bir m羹zik t羹r羹. Bu t羹r羹n 繹nc羹s羹 kesinlikle Haggard ve Theriondur. 襤kisi de ilaht覺r, bunu kimse inkar edemez. Yaln覺z bu t羹re Nightwish farkl覺 bir soluk getirmitir ounlukla Nightwish ve Epicay覺 ayn覺 kal覺b覺n i癟ine sokarlar Tamamen yanl覺 Epica apayr覺 bir olayd覺r. Nightwish genellikle klavye a覺rl覺kl覺 m羹zik yapar, orkestral ezgileri kuvvetlidir, neredeyse t羹m orkestral olaylar覺 kullan覺r, Epica ise sadece koro ve yayl覺lar a覺rl覺kl覺. Ama Nightwish fangirl olmamam ramen ayn覺 zamanda Epica fangirl羹y羹mde :smiley: Epicay覺 2 kez canl覺 dinleme f覺rsat覺 buldum ama, Nightwish hen羹z bir t羹rl羹 gelemedi :frowning: Naytvi癟iler eklesin :smiley: Metal m羹ziin en naif ve an duygulu hali olarak tan覺ml覺yorum ben.

Aa覺ya da sevdiklerimi b覺rak覺yorum <3

https://youtu.be/Rx9OoLwiAhohttps://youtu.be/jfy3QIJzgbc

(zg羹r) #1108

(Tunahan ) #1109

(Oolong) #1110

CDsinin 癟覺kmas覺n覺 bekleyemedim ve iTunesdan 癟akt覺m hemen. ALIYORUM!

10/10

(civ) #1111

sanki 2000lerdeyiz d羹nyac覺m ne g羹zel bir ark覺 繹yle ya

(Ercan Berber) #1112

(alifromboston) #1113

Canlan覺n biraz.

(Tunahan ) #1114

you should never underestimate dwarves

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1115

(civ) #1116

Gellyy boliii arkadalar bu par癟ay覺 nedense 癟ok bileni g繹rmedim dinleyin dinlettirin.

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1117

2007 de kefettim bu grubu. ok salam powermetal ark覺lar覺 var. T羹rkiye de fazla bilinmemelerinin nedenini bilemiyorum harbiden.

(civ) #1118

aynen 繹yle ge癟en yaz ki konserinde kefettim adamlar 癟anakkale i癟in ark覺 yapacaklar覺n覺 s繹ylediler bakal覺m nas覺l olacak 癟ok sempatik adamlar :d