Rock&Metal Sahnesi

(Hattori Hanzo) #1203

Amat繹r olan sadece barlarda 癟alan gruplara bir laf覺m yok. Art覺k alb羹mlerini 癟覺karmaya balam覺 gruplar i癟in diyorum.

(Fransuva'n覺n Ayran覺) #1204

T羹rk癟e rock hakk覺nda ne d羹羹n羹rs羹n bilmem ama y羹ksek sadakat ka癟 kere solist deitirdi.

(Hattori Hanzo) #1205

Y羹ksek sadakatin sadece ilk alb羹m羹 癟ok severim. Vokalist deiikliinden sonra bence maalesef 癟ok bozdular.

(K羹rad (Chieh-she-shuai) ahin) #1206

E Deep Purple ne yaps覺n? Deep Purpleda birbirini hi癟 g繹rmemi 羹yeler var.

(Hattori Hanzo) #1207

Deep purple konusuna hi癟 girmeyelim. Tamamen para i癟in devam etmi bir grup o. 襤smi var 癟羹nk羹 insanlarda ismini kullanarak para kazand覺. Yaz覺k cidden.

(This is not necessary) #1208

Guns n Roses 覺 ele alal覺m. Grubun ilk kadrosunda Axl Rose ve Izzy Stradlin d覺覺nda Ole Beich, Tracii Guns,Rob Gardner vard覺. Slash, Duff, Steven hep sonradan geldi. Senin dediine g繹re bir bandin sadece bir lineup hakk覺 oluyor. B繹ylece oluabilecek varyasyonlar yok oluyor.

(Hattori Hanzo) #1209

Yaln覺z bir detay var, Ben frontman a癟覺s覺ndan s繹yl羹yorum. Tabii ki de esas覺nda orijinal kadro olmas覺 daha iyi fakat hadi olabilir diyelim Slash 繹rnei gibi herif sonu癟ta efsane. Fakat frontman ayr覺ld覺 m覺 o grup nope 癟繹p oluyor.

(This is not necessary) #1210

Johm Bonham anekdotun ge癟ersiz oldu o zaman :frowning:

(K羹rad (Chieh-she-shuai) ahin) #1211

Solist deiiminin iki taraftada g羹zellikler 癟覺kard覺覺 bir 繹rnek Black Sabbath. Ozzy ayr覺ld覺覺nda hem kendisinin 癟ok baar覺l覺 bir solo kariyeri oldu, hemde Black Sabbathta muhteem Ronnie James Dio d繹nemi eserleri 癟覺kt覺.
Ama mesela Maidenda Bruce ayr覺ld覺覺nda iki tarafta d羹t羹. Zaten dayanamad覺 d繹nd羹 sonra.

(Axl Rose Fanboyu) #1212

Bana laf覺 癟eviriyormuun gibi geldi ama sen bilirsin yine de.
@Senkarnas AXL/DC :heart:

(Hattori Hanzo) #1213

Siz bu konu ile ne ilgilisiniz anlamad覺m ama neyse.

(Ercan Berber) #1214

Ka癟覺rmay覺n dostlar.

(Naenia ) #1215

(Oozaru) #1216

BLSnin son yay覺nlanan alb羹m羹nden en sevdiim ark覺 Scars覺n bir de g羹zel bir piano versiyonu varm覺

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1217

(Oozaru) #1218

D羹n Lemmy Kilmisterin 2.繹l羹m y覺ld繹n羹m羹yd羹. Baban覺n topra覺 bol olsun

(K羹rad (Chieh-she-shuai) ahin) #1219

Ben Lemmy 繹l羹ms羹z san覺rd覺m. Bu adam nas覺l 繹l羹r be

(Oozaru) #1220

Bu d羹nyada istedii gibi yaam覺 癟ok ansl覺 bir adam. Sap覺na kadar rockstar

(civ) #1221

harbiden s羹per ya oyuna balad覺覺m vakit lemmy daha yeni vefat etmiti b繹yle insan onu g繹rd羹羹nde g繹zleri yukar覺 deviriyor ya akmas覺n diye

(and this man a name) #1222

unun arkas覺nda 癟alan m羹zii adam覺n kendi icraat覺 m覺 yoksa baka bir ark覺dan m覺? allah覺n覺 seven s繹ylesin ka癟 g羹nd羹r ar覺yorum. nedenini bilmiyorum ama arkadaki m羹zik 癟ok etkiledi beni.