Sana En Yakın Kitabı Al, 60. Sayfasını Aç ve 4. Cümlesini Paylaş!

(Sadık) #1

sana en yakın kitabı al 60.sayfasını aç ve 4.cümlesini paylaş
15 Likes, 14 Comments - Sadık Kuzu (@sadikkuzu) on Instagram: “sana en yakın kitabı al 60.sayfasını aç ve 4.cümlesini paylaş”

(Sadık) #2

"Her konuda edebî alıntılar yapan ve Emily Dickinson okurken bir arabanın altında kalarak ölmeyi yeğleyen tutkulu ve dik kafalı akademisyenlerden biri..."
- Kağıt Ev
~ Carlos Maria Dominguez

(Jampol Papa) #3

Amaç?

(Muhsin Bayram) #4

"Eşdeğer direncin, her zaman paralel olan dirençlerin en küçüğünden daha küçük olduğuna dikkat ediniz."
-Electric Circuits, 8th Edition
James W. Nilsson

Ne zaman okusam bu dizeleri, bir hüzün kaplıyor içimi.

(Jesse Pinkman) #5

Yakındaki bir tabaktan, üzerinden kahverengi sos damlayan kavrulmuş soğanı alıp ağzına attı.

(Orkun Kaan ŞİMŞEK ⚡ ) #6

O zamana kadar Han ve Chewbacca burada olacak ve tüm hayat düzenleri değişecekti

(Onur) #7

"Bu şiir bana ait değil yavrum, Dante'nin"

(Yasin) #8

-Ve eğer her şeyin rastlantısal olarak ya da çok karmaşık biçimde değiştiği bir dünyada yaşasaydık, bu kez de bir şeyler düşünüp bulma olanağı kalmazdı.
-Cosmos

(Çağla Celep) #9

Ama burası benim cennetim... kırılgan çocuğum için mükemmel bir rahim.
-Cehennem,Dan Brown

(Berna Ece Gündüz) #10

"Kafası mı güzeldi bunun?"

(Ozymandias) #11

''Bu yüzden, işte Valar yürüdüğü zaman, çırılçıplak ve Eldar bile farkedemez onları bir çırpıda, dikilseler de karşısına.''

Silmarillion - J.R.R. Tolkien

(Serhat) #12

as- prefix, see ast-, sözlük olmayaydı iyiydi smiley

(e) #13

"sevgilim aramadı"

Sarhoş çal piyanoyu... - C.Bukowski

(Dilara) #14

Gelelim maxwell'in cinine

Paradoks -Jim al-khalili

(Cenk Öztüren) #15

Bu millet Tanrı'nın emrindedir.

Tanrı Yanılgısı - Richard Dawkins

(Deniz Levent) #16

Aşağı yukarı bir aydır Tyler'ın yanında kalıyorum.

Dövüş Kulübü - Charles Palahniuk

(Lasiurus ) #17

"Unlike the chronologically-developed paragraph, there is no set pattern for arranging sentences in this type of descriptive paragraph." Refining Composition Skills, Smalley.

(İsmail Yıldız) #18

"Ahmet Mithat Efendi'nin, Hüseyin Rahmi'nin romanları, bu okuma gecelerinde pek rağbette imiş." Üstün Dökmen'in kitabı vardı yanımda smile

(Mehmet Alperen Ülgey) #19

Mrs Weasley asasıyla çatal bıçak çekmeceisini dürttü,çekmece hızla açıldı.

(Ozan Cem ) #20

Ama, Gen-X üyelerinin aile sorunları üzerine gerçekleştirdikleri sinemasal incelemelerin yenibir toplumsal ufuk açmadığını söylemek bu kuşağa ait sinemacıların söylemek durumunda olmadıkları şeylerin değerini azaltmaz.