Shazam! Platformu

(The Oncoming Storm) #1

2019'da çıkacak filmin çıkmasına daha çok olsada bildiğimiz tek bir şey var.O da Black Adam'ı kimin oynayacağı.Dwayne
Johnson oynuyor kendisini.Ben güzel bir film olmasını umuyorum.Siz ne düşünüyorsunuz.

Geekmuhit! Yönetimine Söylemek İstediğiniz Bir Şey Var mı?
(anon591966) #2

En underrated karakterlerden biri bana kalırsa ,baya iyi normalde

(anon40446659) #3

Kimse mi Shazam'ı sevmiyor niye boş burası? :smile:

(Muhsin Bayram) #4

Filmle ilgili haber çıkmıyor ki. :smiley:

(anon40446659) #5

Fan Made teaser yapacak kadar bile bilgi yok :smile: Yazık valla acıyorum Shazam'a :smile:

(Muhsin Bayram) #6

Filmin iptal olacağına dair söylentiler de vardı. Green Lantern'lar ile birlikte oyuncusu açıklanmayan tek karakter kendisi.

(anon40446659) #7

Pardon ama bu resmen gösterip de elletmemek.

(Muhsin Bayram) #8

Şahsen iptal edilirse üzülmem herhalde. Yerine koyacakları filme bağlı biraz da.

(anon40446659) #9

Şuan için ne gelebilir ki? Şahsen ben Shazam'ı severim ve JL gibi takımın içerisinde farklı Flash ve Green Lantern'dan sonra en farklı tadı o verebilir.

(Muhsin Bayram) #10

Valla The Rock'ı Lobo olarak yeniden cast edecekler diye bir söylenti var da umarın yanlıştır. Shazam filmini Lobo ile değiştirmek gibi bir dengesizlik yapmazlar umarım. Birds of Prey, Teen Titans gibi alternatiflere varım ama.

(anon40446659) #11

Uuu eğer bunlardan herhangi bir olacaksa Shazam basıp gidebilir :smile: Bu Lobo söylentileri hep Deadpool'un gazıyla oluştu zaten. Yahu tamam bir çılgınlık yapıp Lobo'ya film çekmek istersin (artık evrene nasıl dahil olacaksa) The Rock ne alaka be abi? :smile:

(Muhsin Bayram) #12

Lobo'yu her ne kadar overrated bulsam da The Rock on numara olur be. :smiley:

(anon40446659) #13

Bilemiyorum şahsen ben Lobo'ya daha iyi bir tercih bulunabileceği kanısındayım. Yine de Lobo'nun overrated olmasına katılıyorum.

(anon591966) #14

Shazam çok sağlam karakterdir ya, çok underrated kalıyor.

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #15

sonun da filim ile ilgili haberleri gelmeye başladı. :slight_smile:

Justice League Gözcü Kulesi :star2:
(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #16

Geoff Johns filim yazar kısmın da yeri alıyormuş. :slight_smile:

(Tsuchigumo) #17

Geoff Johns'un JL sayılarında yazdığı Shazam backupları, New 52'da en sevdiğim şeylerden biri, umarım filmin yazarı harbiden Johns olur.

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #18

ama filimin senaryosun o yazmıyor Bill Birch isimli bir senaristi tarafın da yazılıyor. Geoff Johns sadece yazar. :slight_smile:

(Joker's Laugh) #19

Black Adam.

(Kid A) #20

Şu film iptal olsun lütfen :pray: