Shazam! Platformu

(Koray ) #506

Aquaman ve bu film güzel olacak herkes rahat olsun :grimacing:

(İkbal Kartal) #507

Mükemmel duruyor

(Why do we fall, Bruce?) #508

Olmazsa olmazımız kapüşon da var, mükemmel. :ok_hand:

(Hakan) #509

Görüyorsunuz… Anlatmaya gerek yok… Mükemmel…

(JR Ewing) #510

Kuşaklı kostümü, kemerli kostümden daha başarılı buluyorum. Bu karakter neden kapüşon kullanıyor onu hiç anlayamadım zaten.

(marko) #511

Yazdığımı hatırlıyorum ama yazmamışım, kostüm mükemmel duruyor.

(Serkan of İzmir) #512

Shazam gram ilgimi çekmiyorsun ama Zachary Levi’yi çok seviyorum. O yüzden beklediğim filmlerin arasında bayağı bir yukarda duruyor bu film de.

(Hakan) #513

Resmi foto yakında gelir.

(Hakan) #514

Ulen Zachary :smiley:

(fza) #515

‘‘Shazam!’’, demeden önceki halinin ekstra bir özelliği oluyor mu güç kazandıktan sonra. Ne bileyim, dayanıklılık vs gibi? Bir de Shazam’i illa yüksek sesle mi söylemesi lazım yoksa kendi duyacağı kadar kısık sesle söylese bile işe yarıyor mu dönüşmesi için?

(y) #516

Onu bilmiyorum ama genelde animasyonlarda bağırarak söylüyor bağırdığında da şimşekler çakıyor etrafında birileri varsa ciddi zarar veriyor.Billynin normal halinde herhangi bir gücü yok diye biliyorum

(fza) #517

Bunu hep gördüm de, öbürü türlü merak ettim.

Mantıken, biri çocuğun ağzını bantlarsa; ölmesi kesin gibi o zaman? :thinking:

(y) #518

:smiley: bunu düşünmemiştim ama aynen öyle olur mantıken düşünürsek

(Berkay Küçük) #519

Sesli bir şekilde Shazam’ı tamamlaması gerekiyor. Bağırması şart değil.

(İkbal Kartal) #520

jl action da vardı öyle bir bölüm

(fza) #521

Filmde WW, Batman ve HQ cameosu olacağı belli oldu:

SHAZAM Set Photos Confirm Superman, Batman, Wonder Woman, And Harley Quinn Cameos

(Varrrrya) #522

Wonder Woman oyuncağı Gal Gadot’tan iyi oyunculuk yapmamıştır inş

(Kürşad the Falcone) #523

“Superman’in filmde Shazam’ın mentoru olarak yer alacağı doğrulandı” haberini bekliyorum hâlâ. 25 dakika gibi bir ekran süresi kâfi. Kullanın şu Henry Cavill’ı artık. Adam garajda boş duran Mercedes gibi bekliyor.

(Serkan of İzmir) #524

Harbiden ya adamların garajında Ferrari var ama dışarı çıkarmıyorlar ahahahahaha

(meta) #525

Superman’in Shazam’a mentor olması mantıklı ama Cavill’in Superman’i herhangi birine mentorlük edebilecek olgunluğa ve erdeme sahip değil. Ne öğüt verecek, “Bu dünyada kimse iyi kalmaz :’(” mı?

Wonder Woman’ı tercih ederim bu film için açıkçası, hem orijinleri de daha alakalı.