Shazam! Platformu

(Oozaru) #566

Steroid basmış sanırım? Kısa sürede bu kadar şişmesini ilaca bağlıyorum.

(Ertunç Doğan) #567

Steroid kullandığı kesin

(Muhsin Bayram) #568

Yakın planda kostümün desenleri daha net görünüyor

(Berkay Küçük) #569

Şimşeğin biraz küçük olması bulabildiğim tek kusur. Ama gümüş yerine altın rengini kullandıkları için büyülendim.
Onun dışında Zachary abim sen neye dönüşmüşsün helal olsun.

(fza) #570

Gövdesi biraz şişman duruyor. Daha da yakından gördükçe kostümden soğuyorum. :DDD Resmi görselde filan görünce düzgün bir fikir ediniriz sanırım.

(Muhsin Bayram) #571

Setten. Freddy, Superman tişörtü giymiş. Sakat olacağı da kesin artık. Geoff Johns’un hikayesinden Black Adam’ı çıkartıp doğrudan uyarlayacaklar gibi.

(Ömer Taşkaya) #572

Yok ya cidden gelmiş geçmiş en iyi çr uyarlaması kostüm bu aksi iddia edilemez. Deadpool kaptırdı birinciliği.

CGI’sız hali bile bu ise CGI ile üstünden geçtiklerinde nası muhteşem olur tahmin dahi edemiyorum.

Edit : Lan bari tişörtü başka bir tasarım yapsaydınız baya baya internetten BvS zamanında satılan tişörtlerden birini sipariş etmişler :grinning:

(Kubilay ) #573

Ben beğenmedim ya,çok suni geldi gözüme.
Orjinal vücudu gibi durmuyor,illa ki vücut yapmıştır ama kostüm üzerinde emanet gibi Tamer Karadağlı’nın SüperTürk’ü gibi daha kalitelisi :sweat_smile:

(Salih Alp Gökçek ) #574

Kostümdeki yapay kas eklentileri kendini belli ediyor, filmde efektle kostümün üzerinden geçince o kadar belli olmayacaktır.

(Kubilay ) #575

Umarım öyle olur.

(Berkay Küçük) #576

Sızıyor efendim katiyen durduramıyoruz.

Kendi aralarında Oscar partisi düzenlemişler galiba

(Muhsin Bayram) #577

Şu en soldaki arkadaş Pedro’nun Shazam haline çok benziyor.

(marko) #578

Evrendeki en iyi film olacak gibi duruyor ay hadi inş.

(Berkay Küçük) #579

Bu arada David F. Sandberg’in kostümün Justice League War’dan yer yer esinlendiğini söylediğini okudum ancak kaynak bulamadım.

(Emre) #580

Ana kaynak reddit’teki yorum. Haber siteleri de hep burayı kaynak gösteriyor.

(Emre) #581

Reddit bildiğin çıldırdı, akıyor bu gece

(Berkay Küçük) #582

En Karanlık Geceme güneş gibi doğ Shazam’ım.

(Ertunç Doğan) #583

Mark Strong’un Sinestro’sunu da sevmiştim.(Tek sevdiğim şeydi hatta)Dr. Sivana olarakta sevmek istiyorum.

(Hakan) #584

Olması gereken. :grinning:

(Onur) #585

Altına giydiği siyah şey bile belli oluyor ama filmde görünmeyecektir.

Kaslar gerçekten çok yapay gözüküyor. Official look görmek lazım tabi önce. Onun dışında ben kostümü sevdim. Üzerindeki texture çok güzel. Şimşek, renklerin kontrastı, çizgi romana uygunluğu vs. hepsi güzel bence.

DC kostüm işinde çok iyi zaten.