Shazam! Platformu

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #691

Öyle görünmüyor?

(Berkay Küçük) #692

Harika! Trailer ya da teaser görmek için sabırsızlanıyorum.

(fza) #693

Bence öyle görünüyor.

(y) #694

Supermanin kostümüne benziyecek gibi kalite olarak.Kollarında ki ince desenler falan aynı.Görsel efektlerle neler neler değişiyor.Man of steelin kamera arkasısında kostümün nasıl gözüktüğünü hatırlıyorum buna benziyordu.Shazamın biraz daha şişme kostümü var gibi ama sorun değil oturtuyorlar görsel efektlerle

(Can) #695

(Berkay Küçük) #696

İşte süperkahraman piyasasının ihtiyacı olan şey bu ya.
Shazam (Captain Marvel) dibine kadar Golden-Age bir kahramanken bunu göz ardı etmemesi çok güzel. bir Sandberg’in çizgi roman anlayışına bakın bir de Z. Snyder’ın…
Dc’yi anlayan insanların film yaptığını görmek büyük keyif. Teşekkürler Jankins teşekkürler Sandberg.

(fza) #697

Renkleri daha koyu, şimşeği daha büyük ve kostümünün görünüşü bu kadar plastik olmamalıydı bence.

(Can) #698

Captain Thunder

(y) #699

İçini rahat tut güzel olacak.Teaser veya trailer gelsin gösterirler mutlaka tam kostümlü halini.

(fza) #700

Göreceğiz bakalım ama adamın önünde durduğu şey de resmi bir görsel sonuçta, çok farklı bir his vereceğini sanmıyorum.

(Ertunç Doğan) #701

David Sandberg bu işi bildiğin yapacak gibi gözüküyor. Şu ana kadar DCU’daki en samimi ve desteklediğim yönetmen olabilir kendisi ve bunu hakettiğini çoğu zamanda gösteriyor.

(Berkay Küçük) #702

Ulan keşke New 52 origini kullanmasalardı ya. Masalsı havayı bozuyor bence New 52 origin. Birde umarım Sandberg Freddy ve Mary’yi bolca kullanır.

(Geek Velet) #703

New 52’uyu unutabilsek keşke bazıları hariç.

(Emre) #704

(Kid A) #705

Şu zamana kadar gördüğüm en iyi live action kostüm olabilir.

Ve o tarihe kadar izleyeceğimiz en iyi live action uyarlama olma potansiyeline de sahip.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #706

tabi warner bros işe karışıp bok etmese. :slight_smile:

(Berkay Küçük) #707

New Line Cinema’dan geliyor film bence bu bir güvence.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #708

söylediğin için teşekkür ederim. :slight_smile:

(Emre) #709

Çok iyi olmuş lan bu :smiley:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #710

Shazam değil de başkası olsaydı çok sırıtırdı :joy: