Shazam! Platformu

(İbrahim Kaya) #711

Sizce bu filmin bestekarı kim olmalı?

(Cem Ekiz) #712

Filmle hiçbir ilgim yok, tek bir şey söylemeye geldim: Bu başlığı günün başlıklarında ne zaman görsem aklıma Shazam uygulaması geliyor sadece. Teşekkürler, filmi bekleyenler için de umarım güzel bir film çıkacağı şeklindeki beklentilerimi de iletmiş olayım :slight_smile:

(Umur) #713

(Geek Velet) #714

James Newton Howard.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #715

Fan made!

(Onur) #716

Hocam daha hiçbir şey görmedik, yavaş biraz :smiley:

(Kid A) #717

Bu başlıkta Shazam filmi şimdi gelmemeli diye bayrak diken bendim. Şimdi ise en hypelılardan birisi benim.

Hayat garip. :smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #718

Leaked trailer ses ve görüntü kötü ama silinmeden izleyin.

(fza) #719

Rickrolling değil yani?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #720

Bu @Pomeron_Reboot 'un da belirttiği gibi asıl trailer değil ama trailer gerçekten düşmüş diyorlar. İsteyenlere özelden atabilirim.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #721

Rickroll atacak inanmayın.

(Berkant) #722

Rica etsem atabilir misin ?

(Hakan) #723

Yönetmen bey bir teaser atarsınız artık.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #724

resmi bir organizasyon mu bilinmez fakat film kostümlerinin arkasinda bir de vegeta kostümü var

(marko) #725

Sabah akşam şu filmin kostümünü övmek istiyorum.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #726

(Serkan of İzmir) #727

Spidey’nin popoyu da Tom’a bakıp yapmışlar heralde :DD

(Hakan) #728

Oyuncu “Wizard” karakterini canlandıracak.

(Kürşad the Falcone) #729

Wizard’ı Ron Cephas Jones oynayacaktı?

(Hakan) #730

Tekrar baktım, diğer sitelerde aynı haberi geçmiş. Herhalde diğer oyuncu projeden ayrıldı.