Shazam! Platformu

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #932

Ben 10 is great.

(marko) #933

Uluç sadece konsepti anlamamış sanırım, üstüne gitmeyin

parayı bölüşelim mi uluç

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #934

E millet şaka yapmıyorsa Ben 10 seviyor. Çok normal Shazam sevmesi. Herkese iyi muhitler.

(Hakan) #935

Şu adamı beğenmeyen varlıklar var.

(Berkay Küçük) #936

tenor%20(37)

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #937

(GreenLanternCorps) #938

Evet ve hala internetten izliyorum Ben 10: Alien Force’u.

(Berkay Küçük) #939

Freddy inanılmaz güzel :blush: onu özel olarak övmeyi unutmuşum.

(Hedef 2019) #940

Shazam/Flash team up filmi çıksın

(Can) #941

Ekran karşısında 5 kilo verdiğim ve fragmanları daha yeni izlediğim bir gece daha sona erdi. İki fragmanı da çok sevdim ama Shazam’a aşık oldum. Bu arada Aquaman soluk soluğa geçen bir film olacak gibi. Zachary Levi abim olsa keşke.

(Umur) #942

Stop. Quoting. Yourself.

Sonra tutamıyoruz böyle oluyorsun.

(Geek Velet) #943

Uluç Abi sana Ben 10’in başardığı şeyleri överdim ama başladığımız nokta bu olunca ve saat 00.30’ken cidden yapmam çok zor.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #944

Gerek yok teşekkür ederim. Herkes istediğini sevsin. Bir tane filmi gömecek kadar beğenmedim ve gömdüm de bana yeter. Ben de nelerin nelerin abartıldığını gören birisi olarak pek açıklanmaya ihtiyaç görmüyorum. “Herkes seviyorsa sen de seveceksin, aksi oldu mu sen bir şey bilmiyorsun” oluyor. Bıktım bu kafa yapısından.

(Berkay Küçük) #945

Sorun bu değil ya senin karşında gördüğün eseri zerre anlamamış olman ve küçümsemen.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #946

Ben bana gösterilen kadarıyla eleştirdim zaten. Bu bir tanıtımsa ve karakter buysa benim için söylediklerim aynen geçerli. Bu kadar basit. Şu anlamama eleştiri hiç doğru değil. Tamamı gelince tamamına elbet bakacağım ve eğer fikrim değişmiş olursa gelir yazarım. Ama şu haliyle sinemasında izleyecek değilim bu kesin.

(Umur) #947

Genellemeye gitmek istemiyorum. Benim düşüncem o değil, ben sadece felsefe kulübündeki muhabbetlerden beri seni çok sevmiyorum ondan işe karıştım. Yoksa banane olum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #948

Bir şeyi ve onu sevenleri küçümsemekle o şeyi beğenmemek arasında dağlar kadar fark var.

Honesty
-Sometimes it may not be a virtue-

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #949

Bilmukabele. Gerçi bilmukabele değil, zira ben benim gibi düşünmeyen insanlara karşı uyuz olmam veya sevmemezlik yapmam. Nedense insanlarda karşı fikre tahammül edememe var. Ayrıca ben sana özel yazmadım neden özelmiş gibi cevap yazdın anlamadım.

(Umur) #950

Bana özelmiş gibi cevap vermedim ki Uluç… Yaptığın genellemeye girmediğimi belirtmek istedim, kimseyi fikirlerine göre yargılamayı genellikle yapmam, hoşuma da gitmez. Onu belirtmek istedim.

It feels good though…

(anon21711647) #951