Shazam! Platformu

(marko) #952

Superman bu filmde bile bir karanlık bulmuş ha helal olsun.

(GENERAL) #953

Bu fragman hangi ara geldi ya bu da guzel ya ve eglenceli

(anıl) #954

Dışarda olduğumdan trailerı şimdi izledim ve abi evet bu sefer olmuş be çok güzel olmuş çok da harika olmuş :slight_smile: Saçma sapan DC’den tamamen alakasız bi şekilde bastıkça basılan karanlık göre göre şöyle bir şey görmeye hasret kalmışım hasret :slight_smile:

SHAZAM!

(Witch-Dentist of Muhit) #955

Şunun biraz daha geniş versiyonunu aradım internette atmak için, bulursan yollasana. Şu kurşungeçirmez olayından itibaren. :slight_smile: En çok buraya güldüm. :smiley:

(anon21711647) #956

Görürsem atarım hocam.

(Witch-Dentist of Muhit) #957

(anon21711647) #958

(Serkan of İzmir) #959

Resimler üst üste oldukları için mi paralel?

(Kid A) #960

(anıl) #961

Baya iyiydi tebrik etmek istiyorum, ettim.

(Hakan) #962

:rofl:

(Can ) #963

Yalnız böyle bir sahne olmalı ve ben izlerken çok mutlu olmalıyım.

(Hakan) #964

Superman’in olacağı sızmıştı galiba, filmde güzel bir sahnesi olur umarım.

(Berkant) #965

Fragmandan anladığım kadarıyla Superman’i Shazam’a akıl hocası olarak kullanacaklar.İyi bare Man of Steel 2 çıkmıyor diye Cavill abimizi unutmayacaklar.Henry Cavill büyük bir cevher çünkü.

(Hedef 2019) #966

Fragmandan anladığım kadarıyla “Ben süper kahramanım” havasına girip totosu çok havalanacak, sonra kötü adam bunu gelip tokatlayacak. Ordan sonra Superman devreye girebilir gaz vermek için

(Cain) #967

Jimmy Fallon parodi çekip, yayınlamış sandım bi an :smiley: (İkisini benzeten sadece ben değilimdir umarım)

Çok eğlendim izlerken.

Karanlıkta boğulmak değil, eğlenmek istiyorum. 2 kere bile gidebilirim film iyi çıkarsa.

(Enes Çelik) #968

Ben DC tarafını salmıştım, bi ara bakarım fragmanlara diyordum da bu baya olmuş lan. Fragman bitince oh bee dedim resmen. Devran dönüyor mu acaba

(Hear me and rejoice) #969

(Witch-Dentist of Muhit) #970

(Hear me and rejoice) #971