Shazam! Platformu

(Kürşad the Falcone) #972

Şu an filmin tek negatif tarafı Mark Strong’u düşük profilli bir karakterde harcayacak gibi görünmesi. Film villain açısından çok da iz bırakacakmış gibi durmuyor. Mark Strong çok daha büyük karakterlerde kullanılabilirdi. Tabii bu sorun filmin kalitesiyle ilgili değil.

(Geekiz ama ergeniz) #973

Bu arada filmi “Shazam!6 güç” diye çevirenin Allah belasını versin.

(Geekiz ama ergeniz) #974

Takıldığım tek şey Billy’nin gerçekteki yaşı. Billy’nin 10 yaşlarında olması gerekmiyor mu daha? Aman, takıldığım tek şey o olsun. Fragman yıkılıyor.

(and this man a name) #975

Çok güzel bir fragmandı. Ne yalan söyleyeyim DC nin varlığını unutmuştum. Umarım bu film DCEU ya renk katar. Aquaman fragmanının yarısında kapadım neden bilmiyorum ama ısınamadım pek.

(Hakan) #976

:smile:

(Berkant) #977

Denedi en azından.

(Umur) #978

(fza) #979

-Kostüm hala ucuz/fazla plastik duruyor bazı yerlerde. Daha koyu olmasını ve pelerinin bu kadar kısa olmamasını isterdim. Bazı sahnelerde yine de fena değil ama(karanlık sahnelerde mesela, direkt apaçık gözükmediği için).
-Billy’nin keşke 10 yaşındaki çocuk halini uyarlasalardı, bu 14 yaşında ki ergene daha fragmanı izlerken bile dayanamadım, çok uyuz duruyor.
-Büyücü ile olan şaka sahnesi olmasa iyi olurdu, orası ciddi dursun en azından.

Bunlar dışında beğendim fragmanı;

Sanırım tatmin edecek bu konuda. DC’nin MoS ile başlayan filmleri arasında en doğru oyuncu seçimi Zachary Levi. Bütün filmi suratımda bir sırıtışla izleyeceğim gibi gözüküyor.

(Geek Velet) #980

@Superman gel.

(Hedef 2019) #981

Black Adamı After creditte filan görürüz sanırım

(İbrahim Kaya) #982

Freddy’nin odasındaki bazı aksesuarlar.

(Berkay Küçük) #983

Freddy’nin T-Shirtü de easter egg farkeden varsa. Aquaman logolu T-Shirt giymiş.

Freddy,Kyle Rayner gibi oldukça geektir. Filmde bunu umarım yansıtırlar. Elvis Presley’in en sevdiği süper kahraman aynı zamanda. Hatta en son Geoff Johns’un Teen Titans’ında Freddy yaşam filozofum diyordu Presley’e umarım böyle küçük detaylar filmde bolca mevcuttur.

(Umur) #984

Fragmanın en iyi sahnesi…

(Berkant) #985

Bunu söyleyecektim de unutmuştum. Teşekkürler benim yerime belirttiğin için.

(İbrahim Kaya) #986

Ayrıca Batman ve Wonder Woman logolu T-Shirtlerle de gördük fragmanda. Setten gelen görüntülerde Superman logolu T-Shirtü de görmüştük. Bu ve daha bir çok sebepten David F. Sandberg’e metiyeler düzmek istiyorum.

(Berkay Küçük) #987

Odasında yayınlanan fotoğraflarda daha bir dolu easter egg var.

Bayiniz sizin için ayağınıza geldi.

(Can) #988

İyiymiş, giderim herhalde.

(fza) #989

Evrene göndermeler olması güzel. Tek isteğim her sahnede illa ki bir şey olmalı diye kendilerini zorlamasınlar. Freddy’nin 3 kahramanın da tişörtünü giymesi rahatsız etti beni mesela, boku çıkmasın şu ‘‘Aynı evrendeyiz’’, işinin.

Edit: Oha 4 karakterinkini de giyiyormuş. :DDD Flash ve Cyborg de giysin de tam olsun(!) Abartı olmuş bu.

Hal hareketlerle vs Avengers için MCU Spidey’si nasılsa o kafada olacak Justice League için; en azından sevebileceğim bir adam olur ekipte.

(anon21711647) #990

Olası team-up filminde yaşanmaz umarım :disappointed_relieved:
Şızzzeeaamm No!

(Durukan İlkhan) #991

Fragman genel itibari ile beklentimi karşıladı, üstüne de keyiflendirdi. Şahsen hatırladığım Batson hatta Shazam’a dair hatırladığım çoğu şey fragmanda gösterildiği kadarıyla cıvık olmasa da filmin içerdiği cıvıklığın Thor Ragnarok gibi keyifli bir cıvıklık olduğunu hissediyorum. Film için güzel beklentilerim var lakin yine de DC’nin önceki projeler gibi bunu da batirmamasini dört gözle bekliyorum.