Shazam! Platformu

(Berkay Küçük) #1053

Infinity War tek başına ayakta duran bir film değil yalnız onu ayakta tutan şey MCU.

Sen bizim savunduğumuz şeyi anlamamışsın baştan oku.

(Enes Çelik) #1054

Eğer dediğiniz şey kostümün iyi bir uyarlama olup olmadığı ile ilgili ise evet haklısınız ben orijinali bilmiyorum ve iyi bir uyarlama mı buna bişey diyemem.

Ben kostüm hakkında yorum yapmak için çizgi romanları okumuş olman gerekir kısmına yorum yapmıştım. Sanırım ben böyle bir anlam çıkarttım, hatam olabilir affola

(Hear me and rejoice) #1055

(Taylor Swift Fanboi) #1056

Gözüne perde inmiş arkadaşlar artık başlıktan çekilmiştir. O yüzden fikrimi yazayım. Ben bu fragmandan şunu anladım ki ben Shazam sevmiyormuşum. O yüzden bu fragmanı da sevmedim. Bu tip mizah GotG’de de, Shazam’da da sinirimi bozuyor. Filmi izlerken biri sürekli “Gülsene bak, Gülsene komiğiz” diyerek dürtüyormuş gibi hissediyorum.

(Umur) #1057

(Berkant) #1058

(Iron Man) #1059

Muhitte olmadığımdan biraz geç övüyor olacağım.

Yav bu ne güzel fragmandır. Bu ne güzel casttir. Aquaman halt etmiş bunun yanında

(anıl) #1060

Gece gece şunları dinledim ve gerçekten harikalar. Superhero filmlerindeki müziklere pek coşan biri değilim ben ama bu Trilogy’dekilere aşığım aşık.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1062

:face_with_raised_eyebrow:

(Hear me and rejoice) #1063

Gormemistim kaldirdim :smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1064

Böyle ayar veririm işte :smiley: :smiley: :smiley:

(Cain) #1065

Black Adam’ı, The Rock mı oynayacak şimdi?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1066

Aynen.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1067

(Geek Velet) #1068

Bu filmde Black Adam olacak mıydı? Çünkü Adam ile Aman’ın (ismi galiba buydu çocuğun) hikayesini sinemada görmek isterdim.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1069

The Rock kendine solo film isteyince bu filmden komple çıkarıldı karakter

(Oolong) #1070

Warner Bros’un da işine gelmiştir bu istek kesin.

(🔫) #1071

Mantığa bak anasını satayım. “Oyuncum ne istediyse o” şirket dediğin böyle mi yönetiliyor ya.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1072

Ego savaşları. Adam dünyanın en çok kazanan oyuncularından. En tanıdık aksiyon yüzlerinden biri.

(🔫) #1073

İşte bu kafayla giderse DC, kusura bakmayın bir cacık olmaz. Oyuncu ünlü diye ona film çekmek nedir ? Scarlet Johnnsonn da MCU başladığında ekipteki en ünlü oyuncuydu ama Marvel buna rağmen “hadi gel Scarlet sen ünlüsün sana film çekelim” demedi.

Her filmin bir zamanı var. Batman filmi göremeden Black Adam filmi izleriz biz şimdi ha.