Shazam! Platformu

(Berkant) #1074

Aşırı kötü bir karar. Hem de öyle böyle değil. WB yine şaşırtmıyor.

(İkbal Kartal) #1075

Bir süredir muhite giremiyordum,fragmanı övme fırsatım olmadı ama çok iyi be. Zachery Levi karektere cuk oturmuş aynı şekilde Asher Angel de öyle. Zaten bu filmin iyi olacağına inanıyordum,bu inancım daha da arttı.

(Berkay Küçük) #1076

Sandberg, bu filmin başarı için The Rock’a ihtiyacı olmadığını düşünüyor. Zack ve Asher röportajlarda ikinci filmin varlığına göz kırpıyorlar. Muhtemelen ikinci film Superman Team Up olarak var kafalarında en azından benim çıkarımım bu şekilde. Black Adam’ın kendi filmi gelmesi aşırı saçma ama ikinci filmde kullanılması ilginç bir strateji.

(İkbal Kartal) #1077

Acaba Marvel family güçlerine nasıl kavuşacak? New 52 de Billy tek başına Black Adam’ı yenemediği için onlara güç veriyordu. Eğet bu filmde Marvel family olacaksa ki olacak gibi sebebini nasıl bağlayacaklar acaba?

(Hakan) #1078

Arka kol kes. :grinning:

(R-Kopuk) #1079

en son be cool filminde izlemiştim bu adamı oyunculuğunu da kendini de beğenmiyorum

(Hakan) #1080

:slight_smile:

(Xάος) #1081

İtiraf ediyorum shazam’ı ilk buradan öğrendim :smile:

(Atakan Y.) #1082

Ben de Spider-man filminde duymuştum ilk defa.

(was never real) #1083

I believe in fair play. I believe in taking people at their word and giving them the benefit of the doubt. Back home, I’ve come up against my share of pretty nasty bad guys, but I never had to act the way they did to win a fight. I always found another way. I guess I’m saying I like being a hero. A symbol. And that’s why… I’m quitting the Justice League. You don’t act like heroes anymore.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1084

“It didn’t work out, getting Superman into Shazam!, apparently. Maybe that’ll change, and they’ll be able to film something. There’s still a lot of time before it comes out, but as of right now there’s no Superman in Shazam! and there’s no movement on a Superman solo movie.”

(Berkant) #1085

Adamlar Superman’i kullanmamak için direniyorlar…

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1086

Ben olsam Henry yi emekli eder Nolan a genç bir oyuncuyla doğru düzgün bir Superman üçlemesi yaptırırdım valla.

(İkbal Kartal) #1087
  1. Filme mentor olarak koysunlar,hem black adam olacak büyük ihtimalle 2.filmde. Daha isabetli olur bence

(Berkant) #1088
  1. film çıkabilirse koyarlar bence. Şu DCEU’da hiçbir şeyin kaderi net belli değil.Bu filmde fragmandan anladığım kadarıyla karakterin güçlerini yeni yeni keşfetmesini göreceğiz. Superman’in mentorluk yapması için mükemmel bir ortam gözüküyor. Aslında Black Adam’ı bu filme villian yapsalar bayağı hoşuma giderdi. Onun yerine solo film çekecekler The Rock istedi diye :frowning:
    Neyse en azından karakteri ilk filmden harcamayacaklar. 2. filmde çıksa da olur. Solo film inanılmaz yanlış bir karar ama.

Henry’de sıkıntı yok bence. Şu ana kadar en az 1 tane daha Superman filmi görseydik üçleme her türlü çıkardı bence. Ellerindeki cevherlere bakıp uğraştıkları şeyleri görüne insan üzülüyor :frowning:

(İkbal Kartal) #1089

Bu ayrı bir saçmalık zaten

(Ertunç Doğan) #1090

Superman üçlemesi için gideceğim son kişi Nolan. Ondan daha iyi üçleme çekebilecek yönetmenler var.

(Onur) #1091

Yahu artık her şeye Nolan üçleme çeksin demesek mi? Bir ton çok iyi yönetmen var, Nolan’ın çekebileceği tek süper kahraman filmi(o da ne kadar süper kahraman filmiyse…) Batman’di. Onu da çekti bitti.

Nolan, superman filmi falan çekemez. Zaten kendisi de bunu biliyor. O nedenle girmiyor bu işlere. Zamanında zack snyder’i öneren de kendisi diye biliyorum.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1092

“I’m wondering if I can talk about the thing I took from set. It’s a person. No, there’s some signage, some neon signage in the movie that when you see it you will know what that signage is, and it just struck me as really funny and awesome and I thought if that gets to live anywhere I want it to like, be in my garage or something so that’s what I took. But with the understanding that should the production need it for any reason I have to ship it back or we’ll just build a new one, I don’t know.”

(was never real) #1093

Shazam

Çöpzam