Sinema Salonu ­čŹ┐

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3469

Aynen. Yani Ayhan I┼č─▒k ─▒n ye┼čil├žam versiyonunun fragman─▒ yay─▒nlansa daha bile g├Âze ho┼č gelir.

(Mert ├ľzden) #3470

Bizimkiler daha kameray─▒ tutmay─▒ bilmiyor.

(─░smail Y├╝ksek ) #3471

Sa├žma sapan kung fu yoga gibi filmlerle u─čra┼čan chan hayat─▒n─▒ harcad─▒

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3472

Nas─▒l _?

(─░smail Y├╝ksek ) #3473

Berbat yap─▒mlarda oyanayarak

yap─▒m demek ay─▒p olur

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3474

Onu t├╝m oyuncular yap─▒yor. Chan e─čer o filmlerde oynamasayd─▒ ad─▒n─▒ duyuramayacak, yeterli para kazanamayacak ve istedi─či filmlerin prod├╝kt├Ârl├╝─č├╝n├╝ yap─▒p d├╝nyaya a├ž─▒lamayacakt─▒. T─▒pk─▒ ┼ču an Scott Adkins gibi.

(─░smail Y├╝ksek ) #3475

Ben eski oynad─▒klar─▒na s├Âz├╝m yok yeni filmlere

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3476

hmmm anlad─▒m. Baz─▒ oyuncular ya┼čl─▒l─▒k psikolojisi mi bilmiyorum ama ├Âlmeden ├Ânce oynayabildikleri kadar filmlerde oynamaya ├žal─▒┼č─▒yor.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3477

Furyaya bir film daha

Yerli sinema ve ekranlar─▒n en sevilen erkek oyuncular─▒ndan Burak ├ľz├živit ve Kerem B├╝rsin bu kez ayn─▒ filmde seyircilerin kar┼č─▒s─▒na ├ž─▒k─▒yor. ─░kili ÔÇťCan FedaÔÇŁ filminde birlikte rol alacak.

Vatan i├žin iki askerin milli m├╝cadelesini i┼čleyecek olan filmde askerlere s├Âz konusu ├╝nl├╝ ikili hayat verecek. TAFF ve BRKÔÇÖS i┼čbirli─čiyle hayata ge├žirilen projenin y├Ânetmen koltu─čunda M.├ça─čatay Tosun oturuyor. Filmin senaryosunda ise Zafer K├╝l├╝nkÔÇÖ├╝n imzas─▒ var.

Merakla beklenen film 23 ┼×ubatÔÇÖta seyirciyle bulu┼čacak.

(Kid A) #3478

B├Âyle bir haber ├ž─▒km─▒┼čt─▒ zaman─▒nda ancak ben pek inanmam─▒┼čt─▒m. Adamlar harbiden yap─▒yormu┼č lan. Ba┼čka yorumum yok admin karde┼č.

(K├╝├ž├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #3479

Serinin iki filmi de süperdi. Çıkarsa mutlaka izlerim ben. Çok güzeldi insana serotonin salgılattırıyordu. :smile:

(b├╝┼čra) #3480

Senaryosunu Pelin Esmer ve Bar─▒┼č B─▒├žak├ž─▒ÔÇÖn─▒n yazd─▒─č─▒ bu sene ─░stanbul Film FestivaliÔÇÖnde g├Âsterilen ─░┼če Yarar Bir ┼×eyÔÇÖin fragman─▒ yay─▒nlanm─▒┼č. Film 27 EkimÔÇÖde g├Âsterime girecek.

:cherry_blossom:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3481

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3482

├ľyk├╝ Karayel. Daha Kuzey G├╝ney yay─▒nlanmaya ba┼člamadan ├Ânce kendisiyle ve karde┼čiyle telefonda konu┼čtu─čum g├╝nden beri sesine hayrand─▒m. Sonra dizi ba┼člad─▒. Hayranl─▒─č─▒m a┼čka d├Ân├╝┼čt├╝ lan :smiley: ├çok g├╝zel ├žok yetenekli.

(b├╝┼čra) #3483

Ne yalan s├Âyleyeyim ben oyunculu─čunu pek be─čenmezdim, filmi festivalde izleyince ben de bir sempati duymaya ba┼člad─▒m. :cherry_blossom:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3484

─░lk y─▒llar─▒ndaki donuk ifadeleri art─▒k yok.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3485

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #3486

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3487

Saw serisi verdi─či teneff├╝s├╝n ard─▒ndan Cad─▒lar Bayram─▒ÔÇÖndan hemen ├Ânce kan d├Âkmek i├žin salonlara d├Ân├╝yor! Saw yerine Jigsaw olarak adland─▒r─▒lan bu geri d├Ân├╝┼č filminin teaserÔÇÖlar─▒ndan g├Ârd├╝─č├╝m├╝z kadar─▒yla pek s├╝rpriz yok, kovayla kan d├Âk├╝lecek ve bir ├žok tuhaf tuzakla kar┼č─▒la┼čaca─č─▒z! Daybreakers ve Predestination gibi filmlerle adlar─▒ndan bahsettiren Michael ve Peter Spierig biraderler JigsawÔÇÖun y├Ânetmen koltu─čunda oturuyorlar. Saw serisini izleyenler ya da vizyona girece─či tarihin kanl─▒ takvimine uygun bir ┼čeyler izlemek isteyenler JigsawÔÇÖu ka├ž─▒rmas─▒n! Jigsaw, 27 EkimÔÇÖde sinemalarda!

GEL─░YOOR!

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3488