Sinema Salonu ­čŹ┐

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3530

(├Â─čnk├╝) #3531

Sen olmasan bu ba┼čl─▒k yetim biliyorsun de─čil mi @eagle :smile:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3532

Bilmem ├Âyle galiba. :smiley:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3533

O tiplerin bu filme ka├ž verdi─či zerre umurumda de─čil.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #3534

ger├žekten bu son zamanlarda Muhit de niye Youtube kanal─▒n kar┼č─▒ bir nefret olu┼čmaya ba┼člad─▒ anlam─▒yorum. ayr─▒ca Cevdet canver ve Can T├╝rkdo─čan benim en sevdi─čim geekyapar ├╝yeleri. :slight_smile:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3535

Yanl─▒┼č anlama Oktay. Ben bir filme gitmeden ├Ânce veya sonra hi├žbir ele┼čtirmen yazar vs. nin yorumlar─▒n─▒ ├Ânemsemiyorum. Kendi beynim filmi sevip sevmedi─čimi anlamama yetiyor karde┼čim.

(B─░LM─░YORUM!!!) #3536

Ayn─▒ d├╝┼č├╝ncedeyim. Imdb, rotten veya tonlarca ele┼čtirmenin ne dedi─či ancak ben filmi izledikten sonra ├Ânem kazan─▒r. Yoksa taklitten ├Âteye gidemez kendimize has fikir ├╝retemeyizÔÇŽ

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3537

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #3538

film bir s├╝per kahraman film tarz─▒n da olacak. ve anlad─▒m kadar ile tamamen orijinali bir senaryo olacak galiba. :slight_smile:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3539

image

(Hakan) #3540

(├Â─čnk├╝) #3541

├ťlke biÔÇÖ 10 y─▒l ileri atlad─▒ g├Âz├╝mde.
Necati ┼×a┼čmaz salonu terk etmi┼č hahahahaha :joy:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3542

Hep h├╝z├╝nl├╝, hep negatif haberler al─▒yorduk, bir kere olsun y├╝z├╝m├╝z g├╝ld├╝, bir kere olsun mutlu olduk, ne g├╝zel.

(Gizem) #3543

Box OfficeÔÇÖe g├Âre 589000 ki┼či izlemi┼č :confused:

(├Â─čnk├╝) #3544

Ne g├╝zel mutluyduk biz. Ne gerek vard─▒ :persevere:

(fza) #3545

Mizah anlay─▒┼č─▒n─▒. Bir iki sahnesi d─▒┼č─▒nda d├╝md├╝z suratla izledim.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3546

ÔÇťThe PredatorÔÇŁ Filminden Hareketli Poster Geldi!

Filmin evrenini geli┼čtirmeye y├Ânelik ├žekilecek The PredatorÔÇÖ─▒n y├Ânetmen koltu─čunda The Nice Guys, Kiss Kiss Bang Bang ve Iron Man 3 filmleri ile tan─▒nan Shane Black yer al─▒yor. Ayr─▒ca Black, orijinal ilk filmde Hawkins karakterini canland─▒rm─▒┼čt─▒.

Filmin kadrosu da bir hayli geni┼č! Yap─▒mda Boyd Holbrook, Olivia Munn, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key, Thomas Jane, Jacob Tremblay, Yvonne Strahovski, Alfie Allen, Sterling K. Brown ve Edward James Olmos da boy g├Âsterecek.

Filmin senaryosunda y├Ânetmenle birlikte Fred Dekker imzas─▒ var. Film ├╝lkemizde 3 A─čustos 2018ÔÇÖde vizyona girecek.

(Umur) #3547

HaydaaÔÇŽ Neden ki? Bence gayet g├╝zel komik dizi.

(fza) #3548

Kilit kelime ÔÇťbenceÔÇŁ i┼čte. Ben be─čenmedim hi├ž, sen ├žok be─čenmi┼čsin. :smiley:

:heart_eyes:

Ayr─▒ca, filmin as─▒l vizyon tarihinden 6 ay sonra buraya gelecek olmas─▒ da rezillik. O zamana Blu-Ray ├ž─▒km─▒┼č olur ve bir teknoloji ma─čazas─▒ndan al─▒p seyrederim(!)

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3549

Bence bu de─či┼čir. Bu ┼čekilde bizde vizyona zaten sokmazlar diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.