Sinema Salonu ­čŹ┐

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3570

Yeni poster

image

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3571

(b├╝┼čra) #3572

En sevdi─čim filme dair minik bir detay daha buldum; nas─▒l mutluyum anlatamam. :ÔÇÖ) T─▒klamaya ├╝┼čenenler i├žin:

:cherry_blossom:

(Do─čukan) #3573

Bu Y─▒l Sinemada izlemi┼č oldu─čunuz en iyi Filmler ne idi?

Benimkiler;

ÔÇó John Wick Chapter 2 (Evet ilk film kadar m├╝thi┼č de─čildi. L├ókin Sinemada izledi─čim i├žin mutluyum)

ÔÇó Logan (Tart─▒┼čmas─▒z zaten olduk├ža sa─člam bir Filmdi. Sonunda baya Duygulanm─▒┼čt─▒m.)

ÔÇó Get Out (Pek ├žok ki┼činin bu filmi izlemedi─či d├╝┼č├╝ncesine kap─▒ld─▒m. Ama izlemeyen izlesin fena iyi bir film. Hatta bana g├Âre Y─▒l─▒n En ─░yi Filmi ┼ču son iki ayda fikrim de─či┼čebilir mi emin de─čilim san─▒r─▒m de─či┼čmez)

ÔÇó Deadpool (CinemaximumÔÇÖun Sevilen Filmler 10 liraya tekrar vizyonda etkinli─či kapsam─▒nda izlemi┼čtim. Biraz hile mi oldu bilemedim. Ama saymam gerekti─čini d├╝┼č├╝nd├╝m yani.)

ÔÇó Wonder Woman (Hi├ž beklentim olmadan izledim filmi. Bundan ├Ât├╝r├╝d├╝r herhalde gayet be─čendim filmi. Hel├ól olsun baya olmu┼čtu film.)

ÔÇó Terminator 2: Judgment Day 3D (Ger├žekten b├Âylesine m├╝thi┼č bir filmi Sinemada deneyimlemenin verdi─či hissiy├ót─▒ ancak filmi benim gibi Sinemada izlemi┼č olanlar anlayabilir. ├çok ├žok ├žok iyi bir Film ya.)

ÔÇó Dangal (Ben normalde Hint Filmi izlemem ancak Blade Runner 2049ÔÇÖa ┼ču sans├╝r sa├žmal─▒klar─▒ y├╝z├╝nden gitmedim onun yerine CinemaximumÔÇÖun Arthouse k─▒sm─▒nda g├Âsterilen Dangal filmini izledim ve baya sevdim. Fazla Uzun bir film olsa da ve Hi├ž Hint Filmi izlememi┼čte olsam gayet be─čendim bu filmi.)

Bakal─▒m Kas─▒m ve Aral─▒k aylar─▒nda bu listeye girebilecek bir film ├ž─▒kacak m─▒? Justice League ve Star Wars: The Last Jedi bu listeye giremez bence, bunun d─▒┼č─▒nda Can EvrenolÔÇÖun Housewife filmini de izlemeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum Espark CinemaximumÔÇÖa gelirse. Ayr─▒ca Arthouse k─▒sm─▒nda yay─▒nlan─▒lacak The Party filmini de izleme ┼čans─▒n─▒ yakalarsam bu listeye eklerim gibime geliyor ├ž├╝nk├╝ Fragman─▒n─▒ izledim harika bir fragmand─▒.

(Gizem) #3574

Overrated bir film bence

(Do─čukan) #3575

Hadi ama Gizem :smile: Bence Ho┼č bir Filmdi bak bende filmin son 15 dakikas─▒n─▒ be─čenmedim. Filmin Plot Twisti ve Climax An─▒ k├Ât├╝yd├╝. Ama hi├ž de─čilse film ba┼člang─▒├ž sahnesinden biti┼č sahnesinin bir ├Âncesine kadar olduk├ža kaliteliydi. G├Âzl├╝kl├╝ ┼×i┼čko Reyisi sevmedin mi peki? Sex Slave, Oooh Shit! dedi─činde ├Âlm├╝┼čt├╝m g├╝lmekten.

(Gizem) #3576

Kli┼če komik zenciydi i┼čte :smile:

Hem bunlar─▒ s├Âyleyip hem de y─▒l─▒n en iyi filmi demen de garip cidden :smile:

(Do─čukan) #3577

Terminator 2, eski film oldu─ču i├žin saymad─▒m ama say─▒l─▒rsa a├ž─▒k a├ž─▒k a├ž─▒k ara Terminator 2 elbette. O ba┼člang─▒├ž m├╝zi─činin o D─▒ D─▒n D─▒n D─▒ D─▒n k─▒sm─▒nda ├žok ├Âz├╝r dilerim Geekgasm ya┼čad─▒m.

(Do─čukan) #3578

Terminator 2ÔÇÖyi izlemi┼č miydin Gizem?

(Gizem) #3579

Hay─▒r terminator serisini hi├ž izlemedim

(Do─čukan) #3580

Ben de sadece 2. Filmi izlemi┼čtim o da sinemada oldu. Ger├žekten eridim ya :blush:

(Winston Smith) #3581

Get Out tek g├╝nah─▒ sonu ellerinde ├žok daha iyi sonlar olmas─▒na ra─čmen bence en dandik sonu se├žmi┼čler.

(Do─čukan) #3582

Valla hakl─▒s─▒n abi. Do─čru s├Âze ne denir? True Word :smile:

(Winston Smith) #3583

Do─čukan bi de en ├žok can─▒m─▒ s─▒kan elinde daka iyi bir son varken b├Âyle dandik bir son se├žmek resmen aptal─▒k.Jordan Peele severim ama bu aptal─▒k.

(Do─čukan) #3584

Kat─▒l─▒yorum son ├žok daha iyi olabilirdi. Chris gibi dakikalarca naifli─činin alt─▒ ├žizilen bir karde┼čimizin bir anda Katil bir manya─ča d├Ân├╝┼čmesi ├žok tuhaft─▒.

(Winston Smith) #3585

Three Bilborads Outside Ebbing Missouri ├žok b├╝y├╝k ├╝midim var.Kesin y─▒l─▒n filmlerinden biri olacak.

(Do─čukan) #3586

─░lk kez duyuyorum. Ama Rotten TomatoesÔÇÖdan bakt─▒m da bize gelirse baya izlenilmeye de─čecek bir film olaca─č─▒ a┼čik├ór gibi. Ayr─▒ca Woody Harrelson ve Sam Rockwell gibi ├žok sevdi─čim iki akt├Âr├╝n oynamas─▒ da mutluluk verici. Bu iki abiyi ├žok severim.

(Winston Smith) #3587

Martin Mcdonagh reyiz bilmiyorum deme.
martin-mcdonagh

(Do─čukan) #3588

Bilmiyorum. Ama bilmemek de─čil ├ľ─črenmemek ay─▒pt─▒r de─čil mi :blush: Fragman─▒ izledim. ─░n┼čallah filme de gitmek isterim Birdman kalitesinde bir filme benziyor zaten Fox SearchlightÔÇÖtan ├ž─▒kma. G├╝zel gibi.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #3589

T2 Trainspotting
(Dunkirk ve Blade Runner 2049ÔÇÖa gidemedim, f─▒rsat olmad─▒)