Sinema Salonu ­čŹ┐

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #3641

Kitapta olabilir ama var b├Âyle bir ┼čey piano ile ilgiliydi.

(Umur) #3642

Dostuum! Piano ipucuyla birlikte buldum filmi. Tim Roth oynuyormu┼č hatta.

Te┼čekk├╝rler!

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #3643

Rica ederim.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3644

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3645

DNzq7fyXcAAzsVE

(Enes Keskin) #3646

Ayn─▒ kadroyu kurup ayn─▒ ekiple ├žekilecekse tamam ama imkans─▒z ayn─▒ kadroyu toplamak yalvar─▒yorum yapmas─▒nlar g├╝zel olan bi┼čeyi de mahvetmesinler l├╝tfen

(Hakan) #3647

(Do─čukan) #3648

Oha! 2018ÔÇÖin en iyi filmi olacak vizyona girer girmez 3 tane bilet al─▒p izleyece─čim(!)

Ger├žekten inan─▒l─▒r gibi de─čil ya. Todd Macfarlane, ka├ž y─▒ld─▒r Spawn filmi ├žekemiyor. Ama son 10 y─▒lda yerimiz g├Â─č├╝m├╝z T─▒vaylayt, ─░ns├Ârc─▒nt, Fifti┼čeyts, Ang─▒rgeyms vesaire ile doldu.

(Ali) #3649

Bide buna gidenlerin say─▒s─▒ az buz de─čil. Cinsel a├žl─▒k ├žekiyor buna gidenler

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3650

Jake GyllenhaalÔÇÖun etkileyici performans─▒yla dikkat ├žeken StrongerÔÇÖdan T├╝rk├že altyaz─▒l─▒ fragman yay─▒nland─▒.

Stronger/Pes EtmeÔÇÖde Jake Gyllenhaal ile Emmy ├ľd├╝ll├╝ Tatiana Maslany ve Oscar adayl─▒─č─▒ bulunan Miranda Richardson bir araya geliyor. Film, Jeff Bauman ve Bret WitterÔÇÖin ayn─▒ adl─▒ en ├žok satan kitab─▒na dayanan filmin senaryosu John PollonoÔÇÖya aitken y├Ânetmen koltu─čunda ise David Gordon Green var.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3651

(Mert ├ľzden) #3652

(Kid A) #3653

Meryl ablan─▒n yeni Oscar adayl─▒─č─▒ hay─▒rl─▒ olsun.

(Mira├ž) #3654

Film komple OscarÔÇÖa ko┼čuyor resmen.

Afi┼či de g├╝zel olmu┼č

(Do─čukan) #3655

The Party. Ben de bu filme co┼čuyorum. Bence acayip iyi olacak.

(fza) #3656

┼×u Merly StreepÔÇÖten nefret ediyorum ya.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3657

Bu filmi acayip merak ediyorum. 15 y─▒l arayla ├ž─▒kan iki alakas─▒z filmi ortak evrene ba─člad─▒ Shyamalan , umar─▒m s─▒├žmaz bunda.

(fza) #3658

├çok ├žabuk pes ettiler. ÔÇťThird timeÔÇÖs a charmÔÇŁ, de─čil miydi? Ahahahah. :joy:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3659

Mumya gibi ikonik klasman─▒ bu kadar k├Ât├╝ yap─▒p tepki ├žekince devam─▒nda muhtemel ayn─▒ gidi┼č planlar─▒ an─▒nda iptal oldu.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3660

Terminal ve Er RyanÔÇÖ─▒ Kurtarmak gibi yap─▒mlar─▒n usta y├Ânetmeni Steven SpielbergÔÇÖ├╝n imzas─▒n─▒ ta┼č─▒yan film The PostÔÇÖtan yeni poster yay─▒nland─▒!

Filmin konusu k─▒saca; Washington Post ├žal─▒┼čanlar─▒ edit├Âr Ben Bradlee (Hanks) ve yay─▒nc─▒ Katharine Graham (Streep) ordu analisti Daniel Ellsberg taraf─▒ndan yaz─▒lan ve s─▒zd─▒r─▒lan Pentagon belgelerini yay─▒nlama karar─▒ al─▒rlar. Belgelerin, Johnson y├Ânetiminin Vietnam Sava┼č─▒ÔÇÖnda ABD askerlerinin rol├╝ hakk─▒nda kamuoyuna ve kongreye yalan s├Âyledi─čini, Nixon y├Ânetiminin gizlice sava┼č─▒ t─▒rmand─▒rd─▒─č─▒n─▒ ortaya koymalar─▒ b├╝y├╝k skandal yarat─▒r. Nixon y├Ânetimi The PostÔÇÖun bunlar─▒ yay─▒nlamas─▒n─▒ durdurmaya ├žal─▒┼č─▒r ve ABD Savunma Bakan─▒ Yard─▒mc─▒s─▒ William Rehnquist davay─▒ Y├╝ksek Mahkemeye sunar. Belgelerin yay─▒nlanabilmesi ve ├Âzg├╝r bas─▒n kavram─▒n─▒n korunabilmesi i├žin gazete ile ordu aras─▒nda b├╝y├╝k bir hukuk m├╝cadelesi verilecektirÔÇŽ

Merakla beklenen filmin ba┼črollerini, ├╝nl├╝ y├Ânetmenle Terminal ve Casuslar K├Âpr├╝s├╝ÔÇÖnde birlikte ├žal─▒┼čm─▒┼č olan iki Oscar ├Âd├╝ll├╝ Tom Hanks ve ├╝├ž Oscar ├Âd├╝l├╝n├╝n yan─▒ s─▒ra 20 adayl─▒─č─▒ bulunan usta oyuncu Meryl Streep ├╝stleniyor. Filmin zengin kadrosunda Alison Brie, Carrie Coon, David Cross, Bruce Greenwood, Pat Healy, Tracy Letts, Bob Odenkirk, Sarah Paulson, Jesse Plemons, Matthew Rhys, Michael Stuhlbarg, Bradley Whitford ve Zach Woods da yer al─▒yor. "The Papers"─▒n senaryosunda ise Liz Hannah kalem oynatt─▒.

The Post ├╝lkemizde 5 OcakÔÇÖta sinema salonlar─▒na konuk olacak!