Sinema Salonu ­čŹ┐

(Do─čukan) #3681

Ha tamamd─▒r benim midem ├žok kuvvetlidir. O zaman No Problemo :smile:

(Kaan ) #3682

Salo ya da SodomÔÇÖun 120 G├╝n├╝ÔÇÖn├╝ izledin mi? Ben izlerken kusmu┼čtum.

(Do─čukan) #3683

Yok o t├╝r filmleri izleyemem ama The Human Centipede filmlerini izlemeyi ger├žekten istiyorum. Maksat, Sinema bak─▒┼č a├ž─▒m─▒n ├že┼čitlenmesi. Ama DVDsinin falan olmamas─▒ ├╝zd├╝ beni.

(Kaan ) #3684

Bende Salo ya da SodomÔÇÖun 120 G├╝n├╝ÔÇÖn├╝ b├Âyle bir ama├žla izlemi┼čtim. Herkes ┼čaheser, sineman─▒n gelebilece─či en g├╝zel nokta, ufkunuz a├ž─▒l─▒yor vs. tarz─▒ yorumlar yap─▒yordu. Ancak, ben b├Âyle bir ┼čeyle kar┼č─▒la┼čmad─▒m. ─░stersen sen bir dene. Belki seversin.

(Do─čukan) #3685

Tabii The Human Centipede (First Sequence) ve The Human Centipede (Full Sequence) filmlerini kesin olarak izleyece─čim.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3686

Bok yeme sahnesinden sonra dayanamad─▒m ben. Neyse bu muhabbetler SrpskiÔÇÖye kadar gider bence dural─▒m :slight_smile:

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #3687

Allah kahretsin ├Âyle filmi.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3688

O filmde eme─či ge├žen herkesin sonu MilosÔÇÖun kar─▒s─▒ ve o─člu gibi olur in┼č.

(Do─čukan) #3689

The Human Centipede ├╝├žlemesini izlemek istiyorum ama o di─čer dediklerinize asla cesaretim yetmez herhalde.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3690

Ben ilk filmini izlemi┼čtim olduk├ža sayko bir filmdi. Sayko filmleri sevdi─čini d├╝┼č├╝nerekten izlemeni tavsiye ederim ama izlemezsen de hayat─▒nda eksikli─čini ya┼čamazs─▒n.

(Do─čukan) #3691

Aynen bakal─▒m. Kendimi haz─▒r hissetti─čimde izleyece─čim.

(Umut) #3692

o film de bir tek ben mi etkilenmedim

(anon17803553) #3693

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3694

Film harika olaca─ča benziyor.

(Ertun├ž Do─čan) #3695

O d├Ânemden ├žok modernle┼čmi┼č bir m├╝zikal gibi g├Âz├╝k├╝yor. ─░zlersem hugh jackman i├žin izlerim ├ž├╝nk├╝ kendisinden bir prestige veya fountain performans─▒ g├Ârmek istiyorum. Bu filmle zor ama ''I hope!!"(prisoners da da iyidi.)

(Hakan) #3696

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #3697

Çok güzel bir fragman. film umarım fragman kadar iyi olur.

(Gizem) #3698

Fragmandaki m├╝zik ├žok g├╝zel. Ge├ženlerde baya bir aram─▒┼čt─▒m bulamad─▒m

(Must) #3699

Zeki M├╝ren de bizi g├Ârecek mi ?

(Gambit) #3700

G├╝zel g├Ânderme :joy: