Sinema Salonu ­čŹ┐

(Mrs Mercedes'i Ar─▒yor) #3783

Three Billboards Outside Ebbing, MissouriÔÇÖnin de olmamas─▒ ilgin├ž. Kimden duysak ├Âv├╝yorlar filmi.

(Salih Alp G├Âk├žek ) #3784

Kad─▒n oyuncu OscarÔÇÖ─▒n─▒ alma ihtimali ├žok y├╝ksek, haricinde de rahat 4-5 adayl─▒k al─▒r ama hi├ž ad─▒ yok, The Post iyidir ama bu kadar ├Âd├╝l alacak kadar iyi midir, bilemiyorumÔÇŽ

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3785

(Mrs Mercedes'i Ar─▒yor) #3786

Sally Hawkins kazanacak gibi geliyor bana.

(─░brahim Kaya) #3787

Vallahi ne yalan s├Âyleyeyim benim nazar─▒mda ne Infinity War fragman─▒ ne de di─čer t├╝m filmler, hepsi yalan, tek ger├žek Early Man!
Y├Ânetmen Nick ParkÔÇÖ─▒n, Wallace&Gromit i┼člerinin b├╝y├╝k bir hayran─▒ olarak bu filme acayip heyecan besliyorum.
Wallace&Gromit d─▒┼č─▒nda Nick Park ÔÇśÔÇśShaun the SheepÔÇÖÔÇÖ animasyon serisinde karakterlerin yarat─▒c─▒s─▒ ve ÔÇśÔÇśChicken RunÔÇÖÔÇÖ filminin fikir babas─▒ esas─▒nda, ayr─▒ca 4 adet OscarÔÇÖa sahip.
2018 y─▒l─▒n─▒n en KEY─░FL─░ filmlerinden biri olaca─č─▒ ┼č├╝phesiz.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #3788

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #3789

The Death of Stalin T├╝rkiyeÔÇÖde ne zaman vizyona girecek, yada girecek mi? Deli gibi merak ediyorum.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3790

├çinli oyuncu Liu Yifei, MulanÔÇÖa hayat verecek isim olarak se├žildi.

(fza) #3791

┼×unun ba┼črol├╝n├╝ Asyal─▒ biri se├žmeselerdi ne olay ├ž─▒kard─▒ be! S─▒rf o olay─▒ g├Ârmek i├žin bile whitewashing yapmalar─▒n─▒ isterdim. :smile:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3792

Asya ├Âzellikle de ├žin pazar─▒ ┼ču an Hollywood i├žin vazge├žilmez bir kitle. Her filmlerinde mutlaka bir ├žekik g├Âzl├╝ bulabilmek m├╝mk├╝n. Bu filmin ba┼črolu farkl─▒ olsayd─▒ sava┼č ├ž─▒kard─▒ :smiley:

(Hakan) #3793

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #3794

─░zlemeyece─čim bir film daha. :slightly_smiling_face:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3795

ÔÇťThatÔÇÖs not scientically accurate!ÔÇŁ diye ba─č─▒rmaktan bu tarz filmleri izleyemiyorum.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #3796

InterstellarÔÇÖda da bunu ya┼čad─▒n m─▒? (Meraktan sordum)

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3797

InterstellarÔÇÖ─▒ yer yer izledim, h├ól├ó daha tamamen izleyebilmi┼č de─čilim, etraf─▒mdaki en alakas─▒z ki┼či bile izledi oysa.

─░zledi─čimde ├Âyle bir ┼čey ya┼čamam umar─▒m, ├žok accurate diyorlar.

(Gambit) #3798

AROG bu ya.

(Hakan) #3799

TarantinoÔÇÖnun s─▒radaki filmi 2019 yaz─▒nda gelecekmi┼č.

(fza) #3800

Arkada┼člar, s─▒k─▒lmad─▒k m─▒? B─▒kmad─▒k m─▒? Kusmad─▒k m─▒ ┼ču olaydan? Yeter ulan yeter ya! Birbirinin ayn─▒s─▒ filmlerinizi de al─▒n, defolun gidin ┼ču sekt├Ârden be! Bizde Memento, The Butterfly Effect, Mr. Nobody, The Raid Redemption, Prestige gibi filmler ├žekecek b├╝t├že mi yok? VAR! ├ľnemli olan kafa yap─▒s─▒n─▒ de─či┼čtirmek, o da yak─▒n bir gelecekte pek m├╝mk├╝n g├Âz├╝km├╝yorÔÇŽ

(Must) #3801

:d ne gerek var ki? Tutuyor, millet izliyor form├╝l de─či┼čtirip az has─▒lat yapma riskine girmek istemiyor kimse.

(fza) #3802

Para kazans─▒nlar ama t├╝m olaya sadece para kazanmak olarak bakacak kadar da s─▒─č olmas─▒nlar derdindeyim ben.