Sinema Salonu ­čŹ┐

(Must) #3803

Maalesef T├╝rkiyeÔÇÖde i┼čler b├Âyle. De─či┼čmez o y├╝zden. :zipper_mouth_face:

(fza) #3804

Zaten benimki de i├ž bo┼čaltmal─▒ bir isyand─▒ sadece. ├çok umudum yok benim de.

(Alfie Solomons) #3805

S├╝per kahraman filmlerinin gi┼če dominasyonuyla ilgili benim de aylard─▒r s├Âylemek istedi─čim bu zaten.Bir tak─▒m ticari kayg─▒lar─▒n kaliteli film ortaya koyma kayg─▒s─▒n─▒n ├Ân├╝ne ge├žmesi kadar sinema sanat─▒n─▒ zedeleyen bir ┼čey yok. Biz gittik├že st├╝dyolar filmlerin i├žini bo┼čaltmaya,anlams─▒z sa├žma sapan hik├óyeler yazmaya devam edecekler,bunun ka├ž─▒┼č─▒ yok.Gitmeyeceksin abi,bay─▒lmayacaks─▒n ayn─▒ filmlerin biletlerine her ay 15 20 lira.Maddi yapt─▒r─▒mdan ba┼čka elimizden gelen pek de bir ┼čey yok ne yaz─▒k ki.

(Must) #3806

Feel you bro.

(fza) #3807

Valla sen bamba┼čka bir ┼čey s├Âyledin, HollywoodÔÇÖun o konuda s─▒k─▒nt─▒s─▒ yok bence; yapan yap─▒yor hala orada.

(Alfie Solomons) #3808

ÔÇťKarbon kopya filmler ├╝retmeÔÇŁ a├ž─▒s─▒ndan paralellik g├Âsteriyorlar bence.ÔÇťMadem seyirci izliyor,daya ayn─▒s─▒n─▒ÔÇŁ politikas─▒n─▒n ├╝lkemizde oldu─ču kadar HollywoodÔÇÖda da yayg─▒n oldu─ču bariz bir ger├žek hani.Kalite a├ž─▒s─▒ndan bir kar┼č─▒la┼čt─▒rmaya giri┼čmedim zaten.Ha b├╝t├žeyi versen bizimkilere belki daha iyisini bile yaparlar oras─▒ ayr─▒.

(fza) #3809

Ben de kalite a├ž─▒s─▒ndan kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒lmaya girmedim. Demek istedi─čim ┼ču: S├╝per kahraman filmleri pop├╝ler olmas─▒na ra─čmen hala ba┼čka t├╝rlerde iyi filmler ├ž─▒k─▒yor HollywoodÔÇÖdan y─▒llard─▒r. Fakat bizim sinemam─▒zda yukar─▒da fragman─▒n─▒ att─▒─č─▒m t├╝rde filmler d─▒┼č─▒nda ├ž─▒kan filmlerde de hemen hemen d├╝zg├╝n bir tane bulmak ├žok daha zor bir i┼č.

(Alfie Solomons) #3810

Mesele s├╝recin y├Ânetimini tamamen y├Ânetmene ve ekibine b─▒rakmaktan ge├žiyor diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.St├╝dyolar─▒n filmlere oras─▒ndan buras─▒ndan kar─▒┼č─▒p ÔÇťAman ┼čuras─▒n─▒ ┼č├Âyle yapm─▒┼čs─▒n─▒z,zenci asyal─▒yla de─či┼čtirin,yok bilmemne ┼čive koyunÔÇŁ tarz─▒ d├╝zenlemelere gitmeleri g├╝zelim filmleri gi┼če h─▒rs─▒ y├╝z├╝nden mahvedebiliyor.S├╝re├ž olmas─▒ gerekti─či ┼čekilde i┼čledi─činde T├╝rkiyeÔÇÖden de iyi i┼čler ├ž─▒kabilece─či/├ž─▒kt─▒─č─▒ kanaatindeyim.

┼×unu da ┼čuraya b─▒rakay─▒m.Hem ispat hem ├Âneri mahiyetinde olsun.

(fza) #3811

Bence T├╝rkiyeÔÇÖde ki sorun yukar─▒da da dedi─čim gibi, tek amac─▒n para kazanmak olmas─▒ ve bu sebeple kli┼če silsilesi i┼čler d─▒┼č─▒nda ki ┼čeylere yat─▒r─▒m yap─▒lmamas─▒. Her sene 10 tane deneysel film vizyona girsin demiyorum ama bir sene de farkl─▒ bir ┼čey dene be a├žg├Âzl├╝! Paran var i┼čte, katk─▒ sa─člamay─▒ dene bir kere de, para vakumlamaya ├žal─▒┼čaca─č─▒na.

(fza) #3812

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3813

(Hakan) #3814

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3815

hsgadgskjhgvjkbhskjbshfdj

Ba┼čka bir sitede sa─čl─▒k sorunlar─▒ oldu─ču yaz─▒lm─▒┼č. Hay─▒rl─▒s─▒.

(marko) #3816

2 Aral─▒k 15.39 itibariyle bir insan evlad─▒ bilgisayar ekran─▒na bak─▒p s─▒r─▒tt─▒ ve t├╝m dertlerini unuttu.

(Gizem) #3817

Umar─▒m yan─▒nda Jennifer Lawrence da vard─▒r

(Bar─▒┼č Beyaz) #3818

Hahahahahahhahaa

(Alfie Solomons) #3819

(Salih Alp G├Âk├žek ) #3820

Bryan Singer Wolverine saplant─▒s─▒n─▒ da als─▒n ve gitsin. ─░n┼čallah ciddi bir sa─čl─▒k problemi yoktur ama koca 54 y─▒ll─▒k k├╝lliyat─▒, ilk nesilden bile ekibe kat─▒lmam─▒┼č bir karakter ├╝zerinden kurup, sa├žma senaryolarla da i┼či ├žekilmez noktaya getiren kendisiydi. Fazlaca k├Ât├╝ an─▒ biriktirdi, zaten tesad├╝fen iyi film yapt─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Hakan) #3821

(Hakan) #3823

T├╝rkiyeÔÇÖde t├╝m zamanlar─▒n en ├žok izlenen s├╝per kahraman filmleri. (─░zleyici say─▒s─▒) T├╝m zamanlar yabanc─▒ filmler ilk 40 ta 4 tane kahraman filmi var.

Batman v Superman: Adaletin ┼×afa─č─▒ 1.462.002
Yenilmezler: Ultron ├ça─č─▒ 1.284.848
Kaptan Amerika: Kahramanlar─▒n Sava┼č─▒ 1.165.583 (Civil War)
Deadpool 1.122.044

Kaynak => https://boxofficeturkiye.com/tumzaman/?tm=1989yb