Sinema Salonu ­čŹ┐

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3824

Zavall─▒ Deadpool. Bizimkiler fazla c─▒v─▒kl─▒─č─▒ kald─▒ramad─▒─č─▒ i├žin filmin ba┼č─▒nda Wade in de dedi─či gibi ÔÇśÔÇśBu ne bi├žim s├╝per kahramanÔÇÖÔÇÖ deyip gitmemi┼člerdir.

(Hakan) #3825

Infinity War TRÔÇÖde bakal─▒m BvSÔÇÖyi ge├žebilecek mi ?!!?!

(biraz ek┼č─▒n) #3826

tenor

(Hakan) #3827

─░lk 100ÔÇÖ├╝n istatisklerine ula┼čabilsek 20 tane kahraman filmi vard─▒r yani ama yay─▒nlamam─▒┼člar. JL 574 bin Ironman 3 750 bin ki┼či mesela. Ragnarok 790 binlerde.

(biraz ek┼č─▒n) #3828

B├╝y├╝k ihtimalle.Dalga ge├žiyorum zaten.

(Bar─▒┼č Beyaz) #3829

BvS baya izlendi bizde. Dublaj─▒ da g├╝zeldi

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3830

Fazla olmayan bir farkla ge├žecektir.

(Kaan ) #3831

MarvelÔÇÖ─▒n pazarlama stratejisine ba─čl─▒ olarak de─či┼čir bence. DCÔÇÖnin yapt─▒─č─▒ gibi her ┼čeye ─░nfinity War reklam─▒ koyarlarsa ve T├╝rk izleyicisinin ilgilisini ├žekebilecek ┼čeyler yaparlarsa (BvSÔÇÖde yap─▒lan Turkish Airlines reklamlar─▒ gibi.) rahat bir ┼čekilde ge├žece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3832

BvSÔÇÖte babaanneler filan vard─▒ benim izledi─čim salonda. Batman, Superman, mazisi olan karakterler, bilin├žli olmayan seyirci i├žin sinemaya gitme ┼čans─▒n─▒, bilin├žli seyirci i├žin de beklentisi artt─▒r─▒yorlar.

Infinity WarÔÇÖ─▒n o kadar seyirci toplayabilece─činden pek emin de─čilim.

(fza) #3833

Bence ge├žecek. Millet Marvel filmi seviyor ve art─▒k bu karakterleri biliyor. Fragmanda da bir final havas─▒ oldu─ču i├žin, daha da etkilenip gideceklerdir bence.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3834

(Melih Erpulat) #3835

izleyen var mi? cok merak ediyorum bu hafta gidebilirsem gidicem

(Taylor Swift Fanboi) #3836

The Corpse of Anna Fritz filmini izleyen var m─▒? Nas─▒ld─▒r ? puan─▒ d├╝┼č├╝k ama konusu baya ilgimi ├ž─▒kt─▒

(Muhsin Bayram) #3837

Oha

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #3838

Bu filmi izleyen var m─▒? Kadrosu ├žok ilgimi ├žekti?

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3839

Uzun bir s├╝re ├Ânce izledim. Tipik intikam hikayesi ama kadro filmi ├žok iyi ta┼č─▒d─▒─č─▒ i├žin s─▒k─▒lm─▒yorsun.

(Go down swinging.) #3840

Murder on the Orient Express nas─▒l bir film? Yukar─▒da konu┼čulduysa g├Ârmedim affola.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3841

(Bar─▒┼č Beyaz) #3842

Notlar─▒ k├Ât├╝ ama izleyen arkada┼člar─▒m be─čenmi┼čler

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3843

Actors like Jon Bernthal, Dan Stevens and Gerard Butler has been mooted for Snake Plissken in the past, but no actors have been cast in the role yet. Whoever plays the new Snake will have big boots to fill, as its hard to picture anyone but Russell playing that character. CrossÔÇÖ Escape From New York script is said to change several key details from the original; instead of a prison, New York is a shiny metropolis policed by drones and A.I., and Snake has to complete his mission before a hurricane hits the city.