Sinema Salonu ­čŹ┐

(Muhsin Bayram) #4006

OceanÔÇÖs Eleven, Ghostbusters kadar ikonik, sevilen bir film de─čil. Yani insanlar─▒n tepki verecek kadar umursayaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum.

(Hakan) #4007

(fza) #4008

Var olan─▒ reboot etmeyip, spin-off kafas─▒nda oldu─ču i├žin; kabul edilebilir bir ┼čey bence.

(Ertun├ž Do─čan) #4009

┼×unu izledim ve size ┼čunu s├Âylemek istiyorum: S─░CAR─░O yu Nas─▒l Bilirdiniz?

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4010

Emily BluntÔÇÖl─▒ su├ž filmi SicarioÔÇÖnun devam halkas─▒ndan ilk video yay─▒nland─▒! 30 milyon dolarl─▒k b├╝t├žesine kar┼č─▒l─▒k d├╝nya ├žap─▒nda 84,8 milyon dolar kazanan ve ele┼čtirmenlerden olumlu ele┼čtiriler toplayan SicarioÔÇÖnun devam halkas─▒ Sicario 2: SoldadoÔÇÖda bu kez ba┼črol├╝ SicarioÔÇÖda tan─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z AlejandroÔÇÖyu canland─▒ran Benicio Del Toro ├╝stleniyor.

Meksika ve Amerika s─▒n─▒r─▒ndaki uyu┼čturucu sava┼č─▒na odaklanan ilk filmin devam halkas─▒nda konunun ne olaca─č─▒ hen├╝z a├ž─▒klanmad─▒. Ancak filmin kadrosunda ilk filmde de boy g├Âstermi┼č olan Matt Graver rol├╝nde Josh Brolin ve Steve Forsing rol├╝ndeki Jeffrey Donovan da yer al─▒yor. Kadroda ayn─▒ zamanda Matthew Modine, Christopher Heyerdahl, Manuel Garcia-Rulfo, Ian Bohen, Rachel de la Torre ve Jake Picking de bulunuyor.

"Sicario"nun y├Ânetmen koltu─čuna oturmu┼č olan, ÔÇť─░├žimdeki Yang─▒nÔÇŁ, ÔÇťTutsakÔÇŁ ve ÔÇťD├╝┼čmanÔÇŁ gibi filmlerle tan─▒d─▒─č─▒m─▒z ├Âd├╝ll├╝ y├Ânetmen Denis Villeneuve devam halkas─▒nda koltu─ču devrediyor. "Soldado"nun y├Ânetmen koltu─čunu Stefano Sollima ├╝stlenirken, senaryoda ise Taylor Sheridan imzas─▒ var.

3 dalda Oscar adayl─▒─č─▒ kazanan ve Cannes Film FestivaliÔÇÖnde Alt─▒n Palmiye i├žin yar─▒┼čm─▒┼č olan "Sicario"nun devam halkas─▒ bakal─▒m nas─▒l olacak?

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4011

(Muhsin Bayram) #4012

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4013

Mehmet G├╝ns├╝r ba┼čroll├╝ Mart─▒lar─▒n Efendisi vizyonu i├žin geri say─▒mda! Kurdu─ču gizemli evrenle hayat ve d├╝nyaya dair her ┼čeyi sorgulatacak olan ÔÇťMart─▒lar─▒n EfendisiÔÇŁ, bu Cuma sinemalarda!

Mart─▒lar─▒n Efendisi (MEF) ─░stanbulÔÇÖda deniz k─▒y─▒s─▒nda sakin bir ya┼čam s├╝rmekte olan bir adamd─▒r. Y─▒llard─▒r bekledi─či birisi vard─▒r. En sonunda bekledi─či, ÔÇťR├╝yaÔÇŁ diye adland─▒rd─▒─č─▒ bu misafir ├ž─▒kagelir. Beyazlar i├žinde, bir masaldan ├ž─▒km─▒┼č gibi k─▒y─▒ya vuran bir kad─▒n MEFÔÇÖin b├╝t├╝n hayat─▒n─▒ de─či┼čtirecektir. Ancak MEF, bu b├╝t├╝n umutlar─▒n─▒ y├╝kledi─či misafir taraf─▒ndan bir hayli sars─▒lacakt─▒r. Zira bu kad─▒n MEFÔÇÖnin saf ve temiz d├╝nyas─▒ndan etkilense de onu sevginin bile kurtaramad─▒─č─▒, a┼čk─▒n felaketlere yol a├žt─▒─č─▒, menfaatin fedakarl─▒─č─▒n ├Ân├╝ne ge├žti─či ger├žek d├╝nya ile tan─▒┼čt─▒racakt─▒rÔÇŽ

Mehmet G├╝ns├╝rÔÇÖ├╝n MEF karakterine hayat verdi─či filmde, gelen gizemli misafiri ise Bige ├ľnal canland─▒r─▒yor. Bol y─▒ld─▒zl─▒ oyuncu kadrosuyla dikkat ├žeken filmin kadrosunda Timu├žin Esen, Nejat ─░┼čler, Bar─▒┼č Y─▒ld─▒z, Hakan Kurta┼č ve Ezgi Co┼čkun yer al─▒yor. Mehmet Esen, Sarp Akkaya, Ezel Akay ve Aras Bulut ─░ynemliÔÇÖnin de konuk oyuncu olarak boy g├Âsterece─či yap─▒m─▒n y├Ânetmen koltu─čunda ise Mehmet Ada ├ľztekin oturuyor. Senaryoda Meri├ž DemirayÔÇÖ─▒n imzas─▒ var.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4014

image

(K├╝r┼čad the Falcone) #4015

G├╝zel listeymi┼č.

(fza) #4016

Leia, Black Widow ve Lara CroftÔÇÖa kat─▒lm─▒yorum. Mikaela da seksi olmas─▒n─▒n yan─▒nda i┼čleve sahipti. Zaten benim bu konuda ki g├Âr├╝┼č├╝m: Bir kad─▒n karakterin tek olay─▒ seksi olmas─▒ de─čilse, boku ├ž─▒kart─▒lmad─▒─č─▒ s├╝rece beni rahats─▒z etmiyor.

(Kaan ) #4017

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4018

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4019

(Burak ) #4020

Sharlto ├ž─▒k─▒nca direk g├╝lmeye ba┼člad─▒m. Bu adam ├žok enteresan ya ├žok ciddi ama g├╝ld├╝r├╝yor

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4021

Oha lan ohaÔÇŽ

Bu filmin gelece─činden hi├ž haberim yoktu benim. Halbuki Sicario 2015 y─▒l─▒nda Mad MaxÔÇÖten sonra en sevdi─čim filmdi. Tabii Denis VilleneuveÔÇÖnin d├Ânmeyecek olu┼ču beklentileri azaltmama sebep oldu ama yine de fragman─▒ izleyince baya gaza geldim. Umar─▒m hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─čratmaz.

Yaln─▒z Infinity War, Deadpool2, Sicario2 derken 2018 Josh BrolinÔÇÖin y─▒l─▒ olabilir.

(Hakan) #4022

Ayn─▒ filmin ayn─▒ ba┼čl─▒kta haberinin 3. kez yap─▒lmas─▒. Yava┼čs─▒n─▒z beyler. :smirk:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4023

─░lkinde sen sadece fragman─▒ payla┼čt─▒n yaln─▒z. Haberi yapan benim. :smiley:

(K├╝r┼čad the Falcone) #4024

T├╝rk sinemas─▒ olarak ayr─▒ ba┼čl─▒k m─▒ a├žsak?

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #4025

hata yerli sinema g├╝nl├╝klerin ayr─▒ ba┼čl─▒k a├žsak daha iyi olur. :slight_smile: