Sinema Salonu ­čŹ┐

(K├╝r┼čad the Falcone) #4026

A├žt─▒m bile

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #4028

ben de yerli sinema g├╝nl├╝klerin i├žin a├žt─▒m. :slight_smile:

(evethearteyes) #4029

ÔÇťT├╝rkiyeli Sinemas─▒ÔÇŁ diye a├žar m─▒s─▒n karde┼čim?

(K├╝r┼čad the Falcone) #4030

Hay─▒r, T├╝rkiyeli diye bir kavram yoktur.

let the war begin

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4031

I summon thee: @acyberexile

(Winston Smith) #4032

2018ÔÇÖin en cok bekledigim filminden teaser gelmis.

(Gizem) #4033

Teaser idare eder. 2017 y─▒l─▒n─▒n en iyisi Cumali ceberÔÇÖi ge├žer mi bilemiyorum.

(b├╝┼čra) #4034

ÔÇť├çok g├╝zel film ama T├╝rkiyeÔÇÖye gelmez kesin.ÔÇŁ dedi─čim film haftaya vizyona giriyormu┼č; ├žok mutluyum. :cherry_blossom:

Bu da fragman─▒ ┼čunun g├╝zelli─čine bakar m─▒s─▒n─▒z ya? :ÔÇÖ)

(marko) #4035

Bir Van Gogh filmini y├Ânetmesi i├žin en uygun aday Wes Anderson de─čil mi ya, m├╝thi┼č olurdu.

(Umut ) #4036

┼×u g├╝zelim filmi g├Âsterime sokmayacak olan Ni─čde Sinemas─▒ÔÇÖna tekrardan ÔÇťsevgilerimiÔÇŁ iletiyorum. Bir y─▒l ├žabuk ge├žse de kurtulsam ┼ču pis yerden.

(b├╝┼čra) #4037

Ah ya, ├╝z├╝ld├╝m senin ad─▒na. Belki y─▒l─▒n ba┼čka zaman─▒nda gelir ya da beklenmedik bir ┼čeyler olur izlersin umar─▒m. :cherry_blossom:

(Umut ) #4038

Umar─▒m yaparlar ├Âyle ┼čeyler. :peace_symbol:

(Loony Lovegood) #4039

Ben de bug├╝n g├Âr├╝nce heyecanland─▒m. Ke┼čke sinemada izleyebilseydim. Ama tabi yerli komedi filmlerimiz daha de─čerli :neutral_face:

(imnotevensorry) #4040

Senaryosu da iyiyse film, film tarihinin tepesinde yerini al─▒r benim i├žin.

Hayat─▒m da bilin├žli olarak gitti─čim ilk sergi Van GoghÔÇÖun idi. Resimden bu kadar etkilenece─čimi bilmezdim. Belki resimden de─čil de GoghÔÇÖdan etkilenmi┼čimdir:) Bu y├╝zden film ilk duyuruldu─ču g├╝nden bu yana b├╝y├╝k merak ve zevkle bekliyorum.

Tek k├Ât├╝ yan─▒ pazar g├╝n├╝ gidebilecek olmam.

(b├╝┼čra) #4041

├çok ┼čansl─▒s─▒n ya. :cherry_blossom:

Hay─▒r k─▒skanmad─▒m.

Biraz deneysel bir i┼č olacak san─▒r─▒m ben de ├žok heyecanl─▒y─▒m bu y├╝zden.

@bowandarrow_ D├╝n CinemaximumÔÇÖun sitesinde gezerken denk geldim asl─▒nda, orada g├Âsterilece─čini tahmin etmezdim ben mesela. ─░├žinde bulundu─čun fiziki ko┼čullar─▒ bilmiyorum tabii ama umar─▒m izlersin sen de. :cherry_blossom:

(K) #4042

Blade Runner 2049 VFX Breakdown,

(imnotevensorry) #4043

+bilgi cinemaximum da arthouse filmi olarak g├Âsteriliyor. CityÔÇÖs Ni┼čanta┼č─▒ÔÇÖnda arthouse filmleride 10 lira. Ve salonlar bo┼č genelde:)

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4044

TADIM TUZUM KAÇTI

(Muhsin Bayram) #4045

┼×├Âyle ilgin├ž bir ┼čey g├Ârd├╝m. Ridley ScottÔÇÖ─▒n yeni filmi All the Money in the World bildi─činiz ├╝zere Kevin Spacey skandal─▒ndan sonra acele bir ┼čekilde ba┼črol├╝n├╝ de─či┼čtirip yeniden ├žekimlere gitmi┼čti. Ancak as─▒l curcuna oyuncu aray─▒┼č─▒ s─▒ras─▒nda ger├žekle┼čmi┼č.

Oyuncu aray─▒┼č─▒n─▒ gizli tutmak isteyen yap─▒mc─▒lar, b├╝t├╝n g├Âzler filmin ve SpaceyÔÇÖnin ├╝zerindeyken ÔÇťRidley Scott filmine ya┼čl─▒ bir oyuncu aran─▒yorÔÇŁ tarz─▒ bir ilan veremeyeceklerini anlay─▒nca Patty JenkinsÔÇÖten yard─▒m istemi┼čler. Jenkins de bu oyuncu aray─▒┼č─▒n─▒ yeni dizisi One Day SheÔÇÖll Darken i├žin ger├žekle┼čtirip se├žilen oyuncu adaylar─▒n─▒ Ridley ScottÔÇÖa y├Ânlendirmi┼č.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4046

Warner Bros gibi Allah y├╝zbin belan─▒z─▒ versin. Neyi sevdiysek pi├ž ettiniz bu ka├ž─▒nc─▒ beeÔÇŽ Disney tez vakitte bunlar─▒ da sat─▒n al─▒r umar─▒m.