Sinema Salonu ­čŹ┐

(K├╝r┼čad Chieh-she-shuai) #4148

Hi┼č┼č┼č deme ├Âyle ┼čeyler. Ritchie d├╝zelir d├╝zelir. ┼×imdi Alaaddin mevzusuna da girerdim de ona girince sopayla kafama vuruyolar.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4149

(Winston Smith) #4150

Tamam hocam da Aladdin live action olarak yeniden ├žekmek biraz gereksiz bir karar de─čil mi.

(Berdan ) #4151

Son ├žekti─či iki film de Guy Ritchie klasman─▒na g├Âre k├Ât├╝yd├╝. Guy Ritchie tarz─▒na King Arthur hi├ž gitmemi┼čti, k├Ât├╝ tercihti. The Man From Uncle da baya─č─▒ s─▒radand─▒. ┼×imdi kendi tarz─▒na uygun olan AlaaddinÔÇÖi ├žekecek, o y├╝zden Guy RitchieÔÇÖnin toparlayaca─č─▒na inan─▒yorum.

(K├╝r┼čad Chieh-she-shuai) #4152

:blush: :wave:

(Muhsin Bayram) #4153

Guy Ritchie, RocknRollaÔÇÖdan beri bir ÔÇťGuy RitchieÔÇŁ filmi ├žekmedi bana kal─▒rsa. AladdinÔÇÖin bunu de─či┼čtirece─čini hi├ž sanm─▒yorum.

(Ertun├ž Do─čan) #4154

Asl─▒nda bende AladdinÔÇÖin tam Ritchie lik oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum ama Will Smith bana kal─▒rsa verilmi┼č en k├Ât├╝ karar oldu. Bright ile anlad─▒mki Wil Smith her zaman kendisini oynuyacak

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4155

Zaten Robbie WilliamsÔÇÖ─▒n yerine koyabilece─čin ├žok fazla akt├Âr yok. Will SmithÔÇÖi ise ben de role hi├ž yak─▒┼čt─▒ram─▒yorum. ├ç─▒k─▒nca g├Ârece─čiz.

(├Â─čnk├╝) #4156

Asl─▒nda Twilight fanfictionÔÇÖ─▒ oldu─čunu duymak seni ┼ča┼č─▒rtmaz o zaman.

(Gizem) #4157

Biliyordum. Hatta fanfictionÔÇÖ─▒n fanfictionÔÇÖ─▒ oldu─čunu duymu┼čtum. Twilight da Harry PotterÔÇÖ─▒n fanfictionÔÇÖ─▒ idi san─▒r─▒m

(├Â─čnk├╝) #4158

A─×ZINDAN YEL ALSIN NE D─░YORSUN

(Gizem) #4159

Bir duyum sadece ben de pek alaka bulamad─▒m ama

(Ertun├ž Do─čan) #4160

Blomkamp herhalde Cameron ile anla┼čarak bu filmi ├žekicek. Scott a burdan yallah diyor. Alien serisinin her filminin farkl─▒ y├Ânetmenler taraf─▒ndan ├žekilmesi gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Mert ├ľzden) #4161

Rahat olun. Alien 25ÔÇÖe kadar yolu var. Disney s├Â─č├╝┼čleyecek ┼čimdi seriyi.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #4162

Ben alien hayran─▒n de─čilim. Ama umar─▒m tipik disney film kafas─▒n─▒ da bir alien film izletmezler. :slight_smile:

(KartaL) #4163

James BondÔÇśun devam filmi Bond 25ÔÇś─▒n y├Ânetmenli─či i├žin teklif alan Villeneuve, Screen DailyÔÇÖle yapt─▒─č─▒ r├Âportajda iki filmi ayn─▒ anda y├Ânetemeyece─čini ve k├╝lt bilim kurgu filmi DuneÔÇÖun ├žocukluk hayali oldu─ču i├žin tercihini DuneÔÇÖdan y├Âne yapt─▒─č─▒n─▒ a├ž─▒klad─▒. Villeneuve, Bond 25ÔÇÖ─▒n yap─▒mc─▒s─▒ Barbara BroccoliÔÇśye art─▒k Dune ile ÔÇśni┼čanl─▒ÔÇÖ oldu─čunu s├Âyledi─čini a├ž─▒klad─▒.

(KartaL) #4164

Ridley Scott, Alien serisinin Star Trek ve Star Wars gibi di─čer bilimkurgu bayilikleriyle ayn─▒ seviyede olmas─▒ gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yor. Be─čenilen film yap─▒mc─▒s─▒, Dan OÔÇÖBannonÔÇÖdan bir senaryo ├╝zerine kurulu ve DallasÔÇÖ─▒n Tom Skerritt, Ash gibi Ian Holm ve di─čerlerinin yan─▒ s─▒ra Sigourney WeaverÔÇÖ─▒ Ripley olarak oynayan 1979 filmi AlienÔÇÖin y├Ânetmenli─čini ├╝stlendi. . Uzayl─▒, evrensel be─čeni toplay─▒p d├╝nya ├žap─▒ndaki gi┼čelerde ba┼čar─▒y─▒ yakalad─▒.

Alien k├╝lliyat─▒ Star Wars kadar geni┼čleyebilirse belki.

(KartaL) #4165

Sinema yap─▒mc─▒s─▒ Neill Blomkamp bir tweetÔÇÖte Alien franchiseÔÇÖ─▒nda bir netice yapma fikrinden resmen ÔÇťge├žtiÔÇŁ ini do─črulad─▒. Blomkamp, ÔÇőÔÇőyerli G├╝ney AfrikaÔÇÖs─▒nda 2004-2008 y─▒llar─▒ aras─▒nda yar─▒m d├╝zine film ┼čortuyla ABDÔÇÖde yarat─▒c─▒ yabanc─▒ istilas─▒ filmi District 9 ile sahneye ├ž─▒kt─▒. Blumkamp, ÔÇőÔÇő2009 y─▒l─▒nda yakla┼č─▒k 211 milyon ABD Dolar─▒ tutar─▒nda has─▒lat elde ederek yaratt─▒─č─▒ yarat─▒c─▒ yabanc─▒ i┼čgal filmi District 9 ile sahneye ├ž─▒kt─▒. 30 milyon dolar b├╝t├žesi. Kendi k─▒sa filmi olan 2005ÔÇÖin Alfred JoburgÔÇÖuna dayanan District 9, Blokkamp ve e┼či / hikaye ortak ├žal─▒┼čmas─▒ Terri Tatchell i├žin En ─░yi Uyarlama Senaryosu ve En ─░yi Film de dahil olmak ├╝zere d├Ârt Oscar aday─▒ da dahil olmak ├╝zere ele┼čtirel ve end├╝stri be─čenisini kazand─▒.

(KartaL) #4166

(Burak Temizsoy ) #4167

Iron Man 4 bence :slight_smile: 20 karakter