Sinema Salonu 🍿

(Umut) #4189

Disney dünyayı yönetecek bu gidişle…

(Kürşad the Falcone) #4190

Nolan’ın 4 ocak tarihli röportajından kesitler.

Have you seen “Blade Runner 2049”?
I did. It was a real pleasure. I love [director] Denis [Villeneuve]. He bravely took on what he referred to as a suicide mission, following such a huge film that I was such a fan of. I thought he did a great job. Those guys really went for it. You have to admire that.

Growing up, you had a “Blade Runner” poster on your bedroom wall. Did you ever look into maybe making a sequel yourself?
No. There are a lot of movies that are on such a pedestal that to try and either remake them or follow them up would be too tricky. I have to find a way around things. So, like, “Interstellar” is very much, as people would say, in dialogue with “2001 [A Space Odyssey].” You have to find your own way around.

I understand you showed “2001” to your children when they were very young, like 3 or 4?
I did. I think they’re able to absorb it on the most important level at a young age. That’s what happened to me. I saw it when I was 7 years old, and that’s the level I think it works the best — pure cinematic spectacle. I was extremely baffled by it, but excited by it.

When people talk about the age of people watching a film, part of what they’re asking is, “How does a 7-year-old parse the content?” And if you look at “2001” and you think about it, you can’t parse it anyway as an adult. The experience is the thing.

(Winston Smith) #4192

Warcraft’in devam filmiyle ilgili hiç bir haber yok mu?

(Umur) #4193

99.5% gelmiyor maalesef.

(Winston Smith) #4194

Duncan Jones ve oyuncu kadrosunu değiştirip devam filmini çekebilirler.

(Umur) #4195

Yok sorun gişede. İstenilen sayıya ulaşamadıkları için bulaşmazlar.

(Kürşad the Falcone) #4196

O iş iptal oldu gişede battığı için ilk film. Hatta geçenlerde Duncan Jones twitter’dan isyan ediyodu ikinci filme ne güzel fikirlerim vardı kahrolsun o box office diye.

(Winston Smith) #4197

Abi şuanda nasıl filmler çekiliyor en fazla 5-6 yıl içinde Warcraft tekrar çekilir.Sonucta Legendary şu anda Godzilla vs King Kong çeken şirket.

(Geek Velet) #4198

Jurassic World’ten “Ehehehe” izlediğim en iyi film diye çıkan 7 yaşındaki çocuklardır herhalde. Şaka değil çünkü o yaşta böyle bir şey gerçekten etkileyici çocuk için, olumsuz bir şey söylemiyorum. :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4199

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4200

Daha önce şöyle bir yazı okumuştum ne kadar doğru.

(Gizem) #4201

Wtf

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4202

Yani para verenler de bir de o. :slight_smile:

(Taylor Swift Fanboi) #4203

e yönetseydi de bari

(Kaan ) #4204

Nasıl ya???

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4205

Yönetemez yaşı küçük.
@Crispus parayı veren ve büyük ihtimalle fikri ortaya atan o Hollywood küçük yaşta hayata kalmaya çalışıyor. Umarım tutar film. :slight_smile:

(Winston Smith) #4206

2018’de en çok beklediğim filmlerden biri olan “Bad times at the El Royale” güzel haberler gelmiş.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4207

Üye olduğum başka bir sitede bu kızı için miley cyrus benzetmesi yapıldı ben de oraya yazdığım yorum burayada paylaşayım dedim:
Miley cyrus, selena gomez vs. Bunlar arkasında disney falan var. O yüzden onları halen popüler ama bu kızı da o da yok.
Gerçi Justin Bieber gibi bir gerçekte var adam yediği onca halta rağmen popüler koruyoru halen.

(Ertunç Doğan) #4208

Bu kızı insanlar bayağı büyüttü ve çocukluğunu elinden aldılar bu yüzde yüz kesin bir şey!! Geçen altın küre hallerinden bile artık kesin bir gerçek var. Bu kız bir zarar gördü ve o zarar fazlasıyla devam edecek. Aslında kızın halinden en iyi anlayabilecek kişi Winona Ryder o da sette çalışıyor ve zamanında o da yerin dibine batmıştı. Ben olsam yardımcı olurdum ama şuan çok geç olan kıza oldu.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #4209

Bu kız’ı insanlar da çok ailesi bu hale getirdi. Dafne Keen de bu kızı ile aynı popüler sahip oldu. Ama Dafne Keen doğru düzgün bir yerde görmüyoruz hata instagram hesabı bile ailesi kullanıyor. Yani suç insanlar da aramak yerine bir az da aile de aramak lazım.